folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Evdeki Karıncalara Çözüm?

Evdeki Karıncalara Çözüm?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

Bildiğim kadarıyla şeker karıncayı çekiyor, tuz da itiyor. Karıncaların çıktığı deliklere ve o bölgeye tuz dökersen büyük ölçüde azalma görürsün mürit :) benden sana tavsiye

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShyRain
    ShyRain's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Affetmez kökünü kurutur:

Geçtiğimiz bayramın ilk günü kalktık evden gittik ziyaretlere, akşama eve bir geldik

Bizim eşyaları taşıyıp yerine karıncalar yerleşmiş. 6 - 7 saat içerisinde bu kadar karınca nerden 5. kata çıktı anlamadım.

Açtım google amcayı önce zararsız şekilde başlayım yazıktır dedim.

Pudra dökün yönlerini şaşırır demişler denedim hiçbirşey olmadı

kırmızı biber

limon

tuz ruhu

çamaşır suyu

ace , domestos binbirşey denedim hiçbirşey olmadı

işin kötüsü evin zeminindeki parkeleri kavlattım :)))

Yukarda resmi gözüken arkadaştan aldım akşam koydum sabah yine karıncalar ortadaydı dedimki bunlar işe yaramadı anlaşılan bakıyorum hiçbir karınca girmiyor içine...

aldım kürdanı elime karıncaları bir bir bu karınca yemine sokuyorum öldürmeden, giren geri çıkıyor :)))

Neyse akşama kadar bekledim sonra ortalıktaki tüm karıncaları elektrik süpürgesine çektim .

ondan sonra bir daha hiç karınca görmedim dedikleri gibi içine giren karınca yuvasına dönünce onların hepsi ölüyor demekki.

3 ayda bir etkisini kaybediyormuş , zaten kutudan 2 tane çıktı diğerinide kullanırım.

Son bilgi kutusu 7lira bilgin olsun. Birde bendeki kutu açık sarı böyle kırmızı değil ama raid karınca yemi

Bu

ShyRain tarafından 15/Ağu/14 10:11 tarihinde düzenlenmiştir

Computer Engineer/SyStem Analyst/ Coder ShyRain
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek

2 aydır yeni evime taşındım. aynı şekilde karıncalardan bende çekiyorum. raid karınca yemi aldım. güzargahlarına koydum. hiç değişen bi şey olmadı. kutunun içine filan girmiyorlar. yanından geçip yollarına devam. ilaçmı bozuk nedir anlamadım. hala karıncalar ortalıkta cirit atmaya devam ediyor.

konuyu takipteyim ve kesin çözüm bulanın taktiğini hemen bugün uygulayacağım.

" Live like Ali and Die Like Hussain "
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Affetmez kökünü kurutur:

Tecrübeyle sabittir :) Denenmiştir, onaylanmıştır. Kökten çözümdür.

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

ne varsa temizler. her sene yaz girişinde evi ilaçlarım bununla. bütün sene temiz.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek
    shia bunu yazdı

2 aydır yeni evime taşındım. aynı şekilde karıncalardan bende çekiyorum. raid karınca yemi aldım. güzargahlarına koydum. hiç değişen bi şey olmadı. kutunun içine filan girmiyorlar. yanından geçip yollarına devam. ilaçmı bozuk nedir anlamadım. hala karıncalar ortalıkta cirit atmaya devam ediyor.

konuyu takipteyim ve kesin çözüm bulanın taktiğini hemen bugün uygulayacağım.

Hocam yemde sorun olabilir. İnanki aldım koydum geçiş güzergahlarına 2 günde yok oldular. Zaten koyar koymaz saldırdılar nasıl bir kokusu varsa artık çekiyor onları

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Bir adet karınca yiyen almanız halinde o koloni ayvayı yiyecektir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Öğrenci evindeyken dandandı ibneler heryere tırmanıyorlardı salonun duvarını otobana çevirmişlerdi. Çamaşırsuyu ve suyu karıştırdım fısfıs'la bir sıktım üstlerine aynı şekilde kaldılar duvarda ibret olsun diğerlerine diye orada bıraktım 2 sene kaldılar duvarda. Çamaşırsuyu çok etili bu konu da.

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    evsiz bunu yazdı

Öğrenci evindeyken dandandı ibneler heryere tırmanıyorlardı salonun duvarını otobana çevirmişlerdi. Çamaşırsuyu ve suyu karıştırdım fısfıs'la bir sıktım üstlerine aynı şekilde kaldılar duvarda ibret olsun diğerlerine diye orada bıraktım 2 sene kaldılar duvarda. Çamaşırsuyu çok etili bu konu da.

Malesef tuvalette bile dolaşıyor bunlar. Çamaşır suyu sürekli dökülür tuvalete evin her yanı silinir bunlar 1 saat içinde üstünde gezerler. Şerefsizler radyoaktiviteye maruz kalsa yine yaşayacak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

Elektrikli supurge ile cek hepsini hocam kalanlar icin ilac

I am Jack's inflamed sense of rejection
Toplam Hit: 3961 Toplam Mesaj: 30