folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eve Hayvan Alcaz Onerileriniz ?

Eve Hayvan Alcaz Onerileriniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyinsiz
    beyinsiz's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı:
    -----------------------------

birader sen hayvan mı istiyorsun tam adamına denk geldin.

ben ev arkadaşımla beraber mustakil bahçeli bir evde kalıyoruz ve yeterince hayvana sahibiz. ev arkadaşım bir veteriner hekimlik öğrencisi olup profesyonel olarak köpek eğitimi vermektedir.

ben köpeklerden çok tursardım ama daha sonra onunla eve çıkınca herşey değişti artık köpeklerle daha iyi iletişim kurabiliyorum : ) şöyleki sana bizim evde beslediğimz köpekleri tanıtacağım sende kafana göre alırsın.

rottweiler
    http://www.1stopfordogs.com/images/dogs2005/rottweiler_puppies_for_sale_euro091.jpg
    bizde yetişkin bir dişi ve bir erkek var dişi yeni yavruladı 4 adetde yavru var. dişi ile baş etmesi kolay söz dinler ne yaparsan yap sana sadık davranır. erkeği ise çok piç bir şey ne yapacağı belli olmuyor. dişisi ise kedi görmeye ayar.

pitbull
    http://www.temastauffer.com/big/Pitbull.jpg
    bu köpek çok ipnedir ne yapacağı cidden belli değildir cüssesine göre çok güçlüdür fakat toplu kavgalara götürülmeyecek köpektir 20 kişi arasından birini seçer sadece ona saldırırı böyle durumlar için rottweiler erkek öneririm herkese saldırır. pit sana yem verirken bile saldırabilir canı sıkılır saldırır bir köpek görür saldırır gerzeğin tekidir. erkek var

dogo argentino
    http://www.pet-resimleri.com/data/media/1/DogoArgentino.jpg
    beyaz ölüm meleğidir : ) görebileceğin en vahşi köpektir. pit miş rott muş kanalmış banamısın demez. tek sorunu itaatkar olsada genelde sağır oluyorlar ve iletişim sıkıntısıçekiyorsunuz ama çok kral köpektir. erkek var

abi adam evde beslemek istiyor savaşa goturmıcek hayvani  

sen hep daha önce öpülmüş bir kadının dudaklarında sana dair cümleler bekledin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

at al böle sarışınlardan rus asıllı onlar baya güzel oluyormuş yeteri kadar para verip iisini alırsan hiç seste çıkartmıyorlarmış büyüyünce ki büyümesine gerek

yok zaten sana gelmişse yeteri kadar büyümüştür türkiye piyasasıda var hatta satmıyorsun kiralıyorsun saati min 100 $ düşün yani ne bilim biraz uzun kıllardan döker arada sırada okadar nerede bırakırsan orada kalır hatta evi dağıtmaz yeteri kadar eğitirsen toplat bile evini

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    bence iguana veya deve kusu al :D 

Shaban Interactive Pro.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    pikaçu al :P

"Less is More"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DioNYsoS
    DioNYsoS's avatar
    Erkek
    Ustat yılan al la:D

Yatakta We Batakta Eşi Olmayan Eline Mahkumdur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

bukelemun al kardes... ama renginden dolayi kaybedebilirsin.. sessiz hayvandir.

ayrica rott köpek besleyen arkadas bana brazgenis bilgi verebilir mi? safkan rott ariyorum. kırık cok denk geldi ama millete saf rott diye yutturuyorlar. safkanlarindan yavru bulsam ahh ahh..1000 dolar 2000 dolara satanlar vardi. isin acaip yani satiliyorda yani.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek
    bit ,kene,pire ,tahtakurusu,hamamböcüsü,uyuz.  bunları al. çünkü besleme derdin olmaz.onlar kendi kendine beslenir.bakım derdin filanda yok.olsa olsa birazcık kaşınırsın .

Temel adalettir .
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    cagatay09 bunu yazdı:

bukelemun al kardes... ama renginden dolayi kaybedebilirsin.. sessiz hayvandir.

ayrica rott köpek besleyen arkadas bana brazgenis bilgi verebilir mi? safkan rott ariyorum. kırık cok denk geldi ama millete saf rott diye yutturuyorlar. safkanlarindan yavru bulsam ahh ahh..1000 dolar 2000 dolara satanlar vardi. isin acaip yani satiliyorda yani.

safkan derken kastın macar yada alman rott olması mı? bizdeki erkek rott macar (koca kafa) dişi ise alman rott du çiftleştiler 4 yavru var. erkekler babaya (macar rott) benziyor.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Senin istediğin hayvan dinazor oluyo kanqa :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

ordan biri yılan dedi yılan....götünüzden başka hayvan uydurmayın :P

aynen hoca yılan en iyisi; ama nasıl sıçar bilmem... 

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
Toplam Hit: 21635 Toplam Mesaj: 99