folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Evi İlaçlamak İstiyorum

Evi İlaçlamak İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Gencolar yaklaşık 5 yıldır hiçbir şekilde oksijen dahi zar zor giren bi eve envai çeşit böcek fare akrep her bi sikim girmiş

Şimdi evi ilaçlamam gerek bana öyle bişey önermelisiniz içeride hiçbir canlı yaşam formu hayata tutunamasın.

bide el pompası alacağım manuel iş gören bişeyler sallayı verin.Fare için özellikle direk finish him bişeyler olsun.

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Formaldehit 

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

FARE HARİÇ

ALFA TAGRO SC 

AYDA 1   3 AY İLAÇLA ALAYI CORT

yunusdogan tarafından 21/Eyl/22 14:02 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ziraatçilerde alayı var.

onlara derdini anlat en baba ilacı verirler.

el pompasıda satıyorlar.

muhtemelen k-othrine önerecekler.

birkaç seansta kökünü kurutur haşerelerin ama fare için farklı çözümler gerekebilir.

daha zalim çözüm var ama DDT yasaklandı.

şimdi ddt adı altında çakmaları satılıyor.

muridler daha önceki konumda K-othrine önermişlerdi bayağı iyi bir ilaç . 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek

Bayer K-Othrine SC. Bunu araştır hocam. Etkisi aylarca sürüyor. Ama kullanım talimatını tam olarak uygula. 

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

bu işi profesyonel yapan birine git 

fosfin gazı kullansın alüminyum fosfit miydi neydi

canlı birşey kalırsa yakala iyi paraya satarsın bilim adamlarına

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

iki tane karışım aldım bide el pompası bugün giricem bakalım acelem yok 2 seans 3 seans ölsünlerde

Ignorance is bliss.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Tanıştırayım.

K-Othrine sc50

Piyasada bundan daha kaliteli ve etkili hiçbir haşere ilacı bulamazsın. Bunun ebadı avuç içi kadar bir şey ve su ile seyreltip litrelerce ilaç elde ediyorsun. Herhangi bir kokusu yok, fiyatı pahalı değil ve etkisi tam 6 ay sürüyor. Bu ilacı senelerdir kullanıyorum ve evde birtane bile canlı hayvan görmedim. Sadece ara ara sağda solda leşle görüyorum onları da peçeteyle alıp atıyorum. Hamamböceği, gümüşçün, sinek, örümcek türleri, fare vs ne varsa alayının tam manasıyla anasını zikiyor. Yani şu ilacı bulan Bayer çalışanları kimler ise kendilerinin taşaklarından sevgiyle öpüyorum.. Forumda daha önce de diğer mürit arkadaşlara tavsiye ettim. Eczanelerde satılıyor. Eczacınız bu ilaci sorduğunuzda size K-Othrine yok ama şu var ama bu var şu daha etkili bu daha etkili der ise ona koca bir siktir çekin ve birebir bu ilacı istediğinizi söyleyin. 

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

Tanıştırayım.

K-Othrine sc50

Piyasada bundan daha kaliteli ve etkili hiçbir haşere ilacı bulamazsın. Bunun ebadı avuç içi kadar bir şey ve su ile seyreltip litrelerce ilaç elde ediyorsun. Herhangi bir kokusu yok, fiyatı pahalı değil ve etkisi tam 6 ay sürüyor. Bu ilacı senelerdir kullanıyorum ve evde birtane bile canlı hayvan görmedim. Sadece ara ara sağda solda leşle görüyorum onları da peçeteyle alıp atıyorum. Hamamböceği, gümüşçün, sinek, örümcek türleri, fare vs ne varsa alayının tam manasıyla anasını zikiyor. Yani şu ilacı bulan Bayer çalışanları kimler ise kendilerinin taşaklarından sevgiyle öpüyorum.. Forumda daha önce de diğer mürit arkadaşlara tavsiye ettim. Eczanelerde satılıyor. Eczacınız bu ilaci sorduğunuzda size K-Othrine yok ama şu var ama bu var şu daha etkili bu daha etkili der ise ona koca bir siktir çekin ve birebir bu ilacı istediğinizi söyleyin. 

Bu kertenkele yavrusunda iş görüyor mu hocam 

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    blmrt bunu yazdı
    DrKeworks bunu yazdı

Tanıştırayım.

K-Othrine sc50

Bu kertenkele yavrusunda iş görüyor mu hocam 

bol miktarda yedirmeyi başarırsan kesinlikle öldürür :DD

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 1622 Toplam Mesaj: 21
i̇laç