folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Evimde Nasıl Ot Yetiştirebilirim?

Evimde Nasıl Ot Yetiştirebilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=49486

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    abi bide benim arkadaslar saksıyı bira ile vodka ile fln suluyorlardı.. sende oyle yap.. kaliteli mal oluo....

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    önce otla başlar masum gibi görünür bana bi şey olmaz bırakırım dersin sonra diğer uyuşturucular ve hazin son la biter hiç başlama başlayanların sonu malum yazık etme kendine

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    el_tarikat
    el_tarikat's avatar
    Erkek

kardeş ne tur ot yetiştirmek isitiyorsun onu söyle dandık birşeymi kaliteli birşeymi ot var kilosu 300 dolar ot var kilosu 3 bin euro hangisini yetiştireceginme baglı muzikle yetişen ot var hormon kulanacagın ot var markasına göre pükülüne göre kozasina göre rengine göre bu piyasaya atılmakmı istiyorsun boş ver ama içmek içinmi uretmek istiyorsan birşey demem zart zurt anlıyacagın uç haftadan beş haftaya kadar yetişen ota var beş para etme ota var iç iç kafa yapmaz

ot var içersen bol bol raga yaparsın hihihih kısacasi biraz araştır  polis olmadigina kanat getirsem beynimdeki bilgileri seninle paylaşirim

not ben bu işi daha önce yapmadım :)

sala gitsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek
    evde kendin yetisteremezsin kesinlikle. Ole kolay bir is degil, o yabani yetisenler filan youtube'da gorduklerin erkek, senin disi olanini yetistirmen lazim ki disi olani ole her ortamda yetismez. Oncelikle ekipman alman lazim, ortam hazirlaman lazim, mallari bulman lazim, lazim oglu lazim... Bunlara harcayacagin parayla zati 1 yillik ihtiyacini kendini hic yormadan karsilarsin. Ayrica, duzenli bir sekilde bitkilerle ilgilenmen lazim... Kisaca evde yetistiremezsin! kasman bosuna...

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Evde mesela ışık sistemi zart zurt bi sürü şey kurman gerekecek.Her ışıkta olmaz yani bilmem kaç watt ampul kullanacaksın.O ışık kaynağı bitkiye çok yakınsa bi bok bekleme sen o ottan ölür gider.Uzaksa adam gibi yetişemez.Zaten o ampul senin götüne bi elektrik faturası sokacaktır.Kasma hiç uğraşma git başka otlar bitkiler yetiştir.

İlla narkotik bişeyler yetiştirmek istiyosan evinde ilkbaharı bekle.Baharatçılara aktarlara git.Adaçayının familyasından bi bitki gelir ilkbaharda canlısıda vardır al onu yetiştir.Şimdi o bitkinin adını burada zikretmeyeyim :)

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Glaxoks bunu yazdı:
    -----------------------------

ben bugünlerde otlara heves saldım

evimde ot yetişitirmek istiyorum

ama otu içmicem

yani meraktan dolayı soruyorum

tohum nerden alınır,nasıl saklanır,nasıl içilir vs vs

Sevgi Ve Saygıyla^^ 

-----------------------------
     bu kardeimiz ya kafayı bulmuş,yada aha ben burda duruyom ihbar edin beni ille diyo :D ot tan kafa ot dolmuş,ot beyinli:P

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
Toplam Hit: 15253 Toplam Mesaj: 28