Evimi Sattım Kombi Kimin Olmalı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Ben okurken sinirlendim. Evi alan adamı düşünemiyorum.

arbeit macht frei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

mal senindir. taşınabilirse senin için zahmet değilse tabikide götürebilirsin bence. ha etik mi sorusuna gelirsek tabiki de etik aq senin malın sonuçta. 2bin lira bile olsa fiyatı kolay kazanılmıyor ve ekonomik olarakda içinde bulunduğumuz girdap ortada. ort 200 lira elektrik faturası gelse nerden baksan 1 yıllık elektrik bedelin.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Ev alıyor olsam ve kombinin söküldüğünü görsem arkasından çok sağlam söver, sonra konuşup nazikçe yaptığının ayıp olduğunu belirtirdim. Terbiyesizlik yapması için kışkırtır, yaptığı anda kafasını gözünü dağıtırdım.

Birşeyin etik olmadığını veya doğru olmadığını düşününce / şüphe duyunca genelde doğru his oluyor o.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

evi nasıl gösterdiysen öyle satacaksın

arabayı satarken teyibi sökmeye benzer bu durum

oldu olacak petekleri felanda al ev kaloriferli olsa kazanımı sökecektin hocam :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

arabamı sattım, ben aldığımda bomboştu koltuklarında kılıf, jant lastik bile yoktu adam böyle görüp beğendi, anlaştık. ama ben lastik jantımı vermesem olmaz mı?

dükkanı sattım içinde 40 pc, klavye, mause, masalar, tost makinası bile vardı ama ben hiçbirini vermek istemiyorum, vermesem olmaz mı?

olmaz hocam adam gelmiş bakmış kombisi, bilmemnesi var demiş talip olmuş satmışın, ver hayrını görsün vatandaş.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı

arabamı sattım, ben aldığımda bomboştu koltuklarında kılıf, jant lastik bile yoktu adam böyle görüp beğendi, anlaştık. ama ben lastik jantımı vermesem olmaz mı?

dükkanı sattım içinde 40 pc, klavye, mause, masalar, tost makinası bile vardı ama ben hiçbirini vermek istemiyorum, vermesem olmaz mı?

olmaz hocam adam gelmiş bakmış kombisi, bilmemnesi var demiş talip olmuş satmışın, ver hayrını görsün vatandaş.

eskiden öyleydi :)

radyo . kriko . istepme , ne varsa alırlardı 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek

hocam son olarak, sahibinden de 500₺ ikinci el cok temiz hermetikler oluyor. hatta 250₺ ya denk geldigi oluyor. yani 2000₺ aldiginiz cihazi sokerseniz, 500₺ gibi bir fiyata vereceksiniz. aslinda bu davranisinizin bedeli, 500₺ ile ölculecek. Bende tokiden ev alip sattim, sizin gibi bende hermetik taktim, satarken sokmedim, ikinci el hermetik alip projesini cizdirip kendim actirdim gazi. 700-800₺ gibi birsey vermistim tamamina. proje ciziliyor olmasi, sifir cihaz takmak zorunda oldugunuz anlamina gelmez, bilginize.

"O da Senden Razi Dön Rabbine"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Ben fena giydirir kulaklarını uzun bi süre çınlatırdım. 

doğalgaz projesi çizildiyse demirbaş olarak evin envanterine girmiştir hocam. 

klima olsa al götür ama projeli eşya başka

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Evin tam olarak kullanımına engel teşkil ettiği için ayıplı mal davası açıp evi geri sana ittirebilir.

Ettiğin masraf bi yana adamın zararını da karşılaman gerekir.

Bu mantıkla yeni bir klozet taktırmış olsan klozeti de söktür git yerlere sıçsınlar

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Elektrik düğmeleri de sizi onu da sökün çıkarken.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 4765 Toplam Mesaj: 50
kombi ev