Evlendirme Programları-Yeter Artık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hepsi yalan dolan. Buraya giden bir şahısı tanıyorum mesala. Aylık 1.5k gibi para alıyor. Senaryo veriyorlarmış önceki günden ezberleyip gidiyorsun.

Esra Erol ile tartışmış şuan Zuhal Topal'a çıkıyor. Kuzenim diye yanında gezdirdiği bi kız vardı 4 sefer mi ne çocuk aldırmış eskort.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Haha

Adam kendisi söylüyor beyler neymiş 

Kadın 4 şey için nikahlanır

MALI için

SOYU için

GÜZELLİĞİ için

DİNDARLIĞI için

yoksa karakteri bilgisi görgüsü insanlığı falan zkimizde değil

Daha büyük bir derinlik beklemek zaten saçma olurdu sizden :D

Adam insanların sayısal özelliklerine bakılıyor diye eleştri getirip malı için kadın nikahlanır diyor.

Olm size ne veriyorlar la? 

Bu arada rica edicem taliplerim malı soyu güzelliği dindarlığı yoksa boşa kasmasın

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

Bizimkiler ara ara izliyorlar sırf eğlenmek gülmek için.Bu kadar kafaya takmaya gerek yok sanırsın bütün programlar bilim aşılıyor anasını satim.Ben haber programı hariç tv izlemem genelde ama bazen zuhalin programa bakıp deli gibi gülüyorum :)

Ayrıca videodaki elemana;herkes senin fikrine göre düşünmek zorunda değil.Gidin ötede oynayın,herşey obiçim evlendirme poroğramı izlemeyiiiiiiiin :) 'BSG'

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ya eğlenip gülmek için izlense tamam da ulan bütün kanallarda sabahtan akşama 70 IQ ya hitap eden programlar olmasa, normal insanlar da izlese.

20 yıl boyunca gerizekalı yayını yaparsan toplum gerizekalı olur. zaten amaç da bu olmalı yoksa kimsenin gerçekten beğenerek izlediğini sanmıyorum.

Bu arada benim merak ettiğim diğer konu Müge Anlı gerçek mi?

Ara sıra onu izliyorum başka evlerde denk gelince (Bende anten bile takılı değil PC ve Internet bağlı)

Ama pek inandırıcı gelmiyor her programda cinayet çözmesi, aklıma iki ihtimal geliyor ya bunlar da ajanstan kiralanıyor, ya da polis önceden çözülmüş, faili belli cinayetlerin sorumlularını yakalamadan önce stüdyoya yollayıp komisyon alıyor.

Katılanlara 3-5 soru sorulduğunda bülbül gibi ötüyorlar, bir katil de akıllı çıkıp bilmiyorum, benim bildiklerim bununla sınırlı demiyor. Ben katil olsam zaten programa katılmamki baştan geri çeviririm aq.

HolyOne tarafından 10/Kas/16 02:14 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ya eğlenip gülmek için izlense tamam da ulan bütün kanallarda sabahtan akşama 70 IQ ya hitap eden programlar olmasa, normal insanlar da izlese.

20 yıl boyunca gerizekalı yayını yaparsan toplum gerizekalı olur. zaten amaç da bu olmalı yoksa kimsenin gerçekten beğenerek izlediğini sanmıyorum.

Bu arada benim merak ettiğim diğer konu Müge Anlı gerçek mi?

Ara sıra onu izliyorum başka evlerde denk gelince (Bende anten bile takılı değil PC ve Internet bağlı)

Ama pek inandırıcı gelmiyor her programda cinayet çözmesi, aklıma iki ihtimal geliyor ya bunlar da ajanstan kiralanıyor, ya da polis önceden çözülmüş, faili belli cinayetlerin sorumlularını yakalamadan önce stüdyoya yollayıp komisyon alıyor.

Katılanlara 3-5 soru sorulduğunda bülbül gibi ötüyorlar, bir katil de akıllı çıkıp bilmiyorum, benim bildiklerim bununla sınırlı demiyor. Ben katil olsam zaten programa katılmamki baştan geri çeviririm aq.

Dünyanın en haklı isyanı 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eskiden saçma sapan diziler vardı, bu diziler hala var ama cazibesini yitirmiş durumda
    oluşan boşluğu canlı yayınlar üzerinden tamamlamaya başladılar
    güzel kızlar ve yakışıklı erkekler ayarlanıyor, kendilerine bicilen rolleri en iyi şekilde oynuyorlar ve onları izleyip "ben bununla evlenirim" diyen gerçek kişiler (garibanlar) bu kurgunun tuzu biberi hatta extra heyecanı oluyor :)
    elbet bu akımda son bulacak, bakalım daha neler göreceğiz.

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

Haha

Adam kendisi söylüyor beyler neymiş 

Kadın 4 şey için nikahlanır

MALI için

SOYU için

GÜZELLİĞİ için

DİNDARLIĞI için

yoksa karakteri bilgisi görgüsü insanlığı falan zkimizde değil

Daha büyük bir derinlik beklemek zaten saçma olurdu sizden :D

Adam insanların sayısal özelliklerine bakılıyor diye eleştri getirip malı için kadın nikahlanır diyor.

Olm size ne veriyorlar la? 

Bu arada rica edicem taliplerim malı soyu güzelliği dindarlığı yoksa boşa kasmasın

Müslüman mısın bilmiyorum ,  eğer müslümansan öğrenmen için yazıyorum  ,

Peygamberimiz  Hz. Muhammed (sas)   :Resûlullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: “Kadın dört hasleti için nikâhlanır: Malı için, haseb ve nesebi için, güzelliği için, dini için. Sen dindarı seç de huzur bul.”

Peygamber efendimiz  malı için evlen diye demiyor , ya o televizyondaki kişi  yanlış anladı ve aktardı  ya da sen yanlış anladın.

Güya evlenme programı olan  tiyatroyu  o kadar da   ciddiye almayın  . Televizyonlar baktılar  bu millet seyrediyor , reytingler  yüksek ,  buluyorlar bu tipleri cast ajanlarından , onlarda oynuyorlar tiyatroyu  .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

1 yılı aştı sanırım, evde tv yok, kafam rahat. Her gün at delikli tayyoşu ve pastırma kaşarı evlilik programı sunucularını görmek zorunda kalmıyorum. Beğenmiyorsanız yapacağınız şey kanalı değiştirmek, hatta en güzeli tv yi komple ortadan kaldırmak. Yasaklamayla önüne geçilmez destek bulur.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Sadece evlilik programlari degil her turlu dizilerde vasat durumda. Hepsi tamamen toplumun ahlakını bozmak icin yapılıyor sanki. 

Adam gibi bilim kanalı, belgesel kanalı yok. Hersey gibi kanallarda bombok.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Liseye başladığım zaman iki yıl yurtta kaldım. Yurtta bir tv vardı ve haftada sadece 1 gün ve o gün içinde 2-3 saat izleme hakkımız vardı.

Birkaç hafta herkesin toplanıp izlediği kurtlar vadisine katlanmaya çalıştım ama olmadı, en iyisi hiç tv izlememekti.

2 yıllık yurt hayatı bana bu güzel alışkanlığı kazandırdı ve neredeyse 10 yıldır hiç tv izlemiyorum (arada bir canım çekerse natgeo veya discovery channel izlerim, hak verirsiniz ki onlar günümüz tv kültüründen sayılmıyor).

Kafam rahat, içim huzur dolu, evlilik programıymış, müge anlıymış, oymuş buymuş...

Bir insan neden daha önce birileri tarafından programlanan bir yayın akışının hayatını ele geçirmesine izin verir ki ?

Üstelik internet gibi bir nimet varken. Cidden anlam veremiyorum =)

DadasAdam tarafından 10/Kas/16 12:36 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 8068 Toplam Mesaj: 54
program kanal tv tv evlenmek