folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Evleniyorum Yeni Ev Kurdum Sizce Uydu Alıcısı Ne Olmalı

Evleniyorum Yeni Ev Kurdum Sizce Uydu Alıcısı Ne Olmalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sysf
    sysf's avatar
    Erkek
    Merhaba arkadaşlar. 42 inç full hd led tv aldım 1699 a sabit standart kanalları kötü olmayacak şekilde görüntü kalitesi ile hangi uydu sistemini tavsiye edersiniz ev kurmak pahalıya patladı hiç param kalmadıgı için ucuza çözmek istiyorum Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

D Smart HD öneririm ben , bizde 42inch philips almıstık standart kanallarda görüntü kalitesi TV ye göre değişiyor biz alırken 20 TV arasında en iyi görüntüyü bu veriyodu LED olmadıgı halde , HD de hepsi aynı sayılır  fantazi yapacam dersen DreamBox da alabilirsin  Dijiturk ise çok para harcatıyor insana.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

Baff Hd 2000  235 tl servere baglanma ozelligi var.

http://urun.gittigidiyor.com/BAFF-2200-FULL-HD-HDMI-KABLO-HEDIYE-235-TL_W0QQidZZ44403695

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Ucuza iyi cihaz zor bulursun hd. Para denklestirwbikirsen next ye18500 hd oneririm.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnt
    cnt's avatar
    Erkek

60-70 liraya scart girişine takılan bi aparat al ondan tak hem görüntü kirliliğide olmuyor, şifrede kırıyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

dreambox çok eskilerden beri halen 1 numara

next,baf v.s daha birçok zımbırtı yokken o vardı.pc deki videoyu onun üzerinden izleyebilirsin

pcdende uydu izletebiliyor googlede arat birçok sonuç bulacaksın dreamboxla ilgili

mademki türksün systeme göster ürksün
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sysf
    sysf's avatar
    Erkek
    cnt bunu yazdı:
    -----------------------------

60-70 liraya scart girişine takılan bi aparat al ondan tak hem görüntü kirliliğide olmuyor, şifrede kırıyor.

konuyu actıktan sonra toplantıya girdim ondan bıraz gec okuyorum nasıl bi aparat nedir bu?ne iş yapar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

Eşya almadan önce haberim olsaydı yardımcı olurdum. Bende kendime güzel bir ev kuruyorum, kurutma makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesini 1600 liraya aldım. Şimdi halı kovalıyorum, ucuz halı peşindeyim.

Uydu alıcısını goldmaster veya yumatu almanızı tavsiye ederim.

neoplanın üstüne otobüs tanımam.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu dedigimi iyi not et cok dua edersin. Birkere dsmart yada normal tek kurulumlu uydu tercih et her ay para verme sürekli digitürk 19,90 vs alayi fasan fison bi macbi dizi film derken ay sonu 500 gelir woww dersin .

once standart uyduyu aldin tamam sonra dark minimania player alacaksin bak ozaman neler yasiyorsun neler gercek bir televizyon zevki. tüm yeni cıkan filmler vs aklina ne gelirse youtubedeki videolara varincaya kadar aklina video film olarak ne geliyorsa izlicen .  Fakat kaliteli bişey al cok ısınıyor içinde 1 tb hdd var.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnt
    cnt's avatar
    Erkek

sysf bunu yazdı:
    cnt bunu yazdı:

konuyu actıktan sonra toplantıya girdim ondan bıraz gec okuyorum nasıl bi aparat nedir bu?ne iş yapar

http://www.google.com.tr/search?q=scart+uydu&hl=tr&client=firefox-a&hs=9vo&rls=org.mozilla:tr:official&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&ei=3SduTt3bBY-N4gSch4SGBQ&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBwQ_AUoAQ&biw=1280&bih=861

resim eklenmiyor hata veriyor bu linkten çeşitlerini görebilirsin, bazıları ntvspor olsun trt 3 olsun buralara şifre girince kırıyor.1000 küsür kanal var .kanal sıralama arama olayı çok pratik.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek

cnt bunu yazdı:

sysf bunu yazdı:
    cnt bunu yazdı:

http://www.google.com.tr/search?q=scart+uydu&hl=tr&client=firefox-a&hs=9vo&rls=org.mozilla:tr:official&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&ei=3SduTt3bBY-N4gSch4SGBQ&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CBwQ_AUoAQ&biw=1280&bih=861

resim eklenmiyor hata veriyor bu linkten çeşitlerini görebilirsin, bazıları ntvspor olsun trt 3 olsun buralara şifre girince kırıyor.1000 küsür kanal var .kanal sıralama arama olayı çok pratik.

scart yerine hdmi girişlide alabilirsin

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
Toplam Hit: 2257 Toplam Mesaj: 18