folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Evlilik Sebebiyle Cayma Bedeli Ödemeden Ttnet İptali

Evlilik Sebebiyle Cayma Bedeli Ödemeden Ttnet İptali

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yyasinn
    yyasinn's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Hocam hiç atraksiyona girme bence. Hattını dondurma hakkın var. Senede 3 ay ve tekrar 3 ay 180 gun olmak uzere yanlıs hatırlamıyorsam. Diger hattı dondur tekiyle devam et. Taahhüt bitince de iptal ettir. 

Dondurduğun süre hizmet açıldığında üstüne tekrar ekleniyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahta
    tahta's avatar
    Erkek
    yyasinn bunu yazdı
    watervay bunu yazdı

Hocam hiç atraksiyona girme bence. Hattını dondurma hakkın var. Senede 3 ay ve tekrar 3 ay 180 gun olmak uzere yanlıs hatırlamıyorsam. Diger hattı dondur tekiyle devam et. Taahhüt bitince de iptal ettir. 

Dondurduğun süre hizmet açıldığında üstüne tekrar ekleniyor.

Bana bunu telekomdaki müşteri temsilcisi kadın söyledi,

bu süre taahüt sürenize eklenmiyor dedi ve öyle kabul ettim. Süre bitince (3ay) iptal etmek için aradığımda taahüt süreme eklendiği için 3 ay sonra iptal edebileceğimi söylediler, ben de müşteri temsilcisi hanımın öyle söylemediğini ilettim.

Görüşmenizi dinleyip geri dönücez dediler, dinlemişler ve sağolsunlar beni haklı bulmuşlar :) bu şekilde iptal ettirebildim. Yani demem o ki, dondurunca taahüt sürenize ekleniyor, süreden düşmüyor. :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

tamam ekleniyor da, birini dondur diğerini 6 ay kullan, o 6 ayda taahhütü biterse iptal edip dondurduğunu da bir 6 ay daha kullan demek istemişler, pek mantıksız değil

...said addicted.
Toplam Hit: 2462 Toplam Mesaj: 24
ttnet ttnet iptal iptal