folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ex Nasıl Afrodizyak Olur ?

Ex Nasıl Afrodizyak Olur ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

ex e harcayacagin parayla kasar bir hatunu bul o hatun seni hafif alkollu kafayla iyi etsin ne sana zarari dokuunsun ne sagligina

aman diyeyim kardesim oyle kulakdan dolma bilgilerle bu islere bulasma cok uzersin uzulursun birebir yasadigim tecrubelerdir amman diyeyim ben sana

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spacheata
    Spacheata's avatar
    Erkek

expert bunu yazdı:
    -----------------------------
    sentektik lere bulaşmayın aman s.ktir edin afrodizyağa falan yaramaz kafa gittiği için şeyde :) gider ondan afrodizyak gibi olur anlıcağın aman sakın arkadaşlar ...

harbiden geciktirici diye bişey var... onu kullanın o kadar abazaysanız

Ayrıca çok şekersin :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    Spacheata bunu yazdı:

expert bunu yazdı:
    sentektik lere bulaşmayın aman s.ktir edin afrodizyağa falan yaramaz kafa gittiği için şeyde :) gider ondan afrodizyak gibi olur anlıcağın aman sakın arkadaşlar ...

harbiden geciktirici diye bişey var... onu kullanın o kadar abazaysanız

hocam geciktirici çok ayrı bişey :D arkadaş karşı cinsi tahrik edici şeylerden bahsediyor geciktirici ise erkekte penisin duyarlılığını azaltıyor...

bayanlar içinde erkek için de afrodizyak şuan için mümkün değildir. hormonal olarak vücutta birşeyler olsa dahi özellikle bayanların kafalarında bunu bastırma psikolojisi olduğu için siz amuda da kalksanız bir işe yaramaz :D ayrıca bayanların büyük bir çoğunluğu orgazm olmazlar olamazlar bunun nedenini şimdi burada acık acık anlatamicam merak eden pm atsın :D karşı cinsi tahrik etmek istiyorsan her insanda aynı olmasada genel olarak belli bölgeler bulunmaktadır buralara dokunmak karşı cinsi tahrik etmektedir...

hocam senin de dediğin gibi oceans 13 de olan bir olay anca filmde olur :D gerçekten öyle birşey olsa dünyada kız kalmazdı ;)

arkadaşım eğer gerçekten afrodizyak arıyorsan bunu sadece hapsal olarak düşünme çek altına bmw yedir içir millete güzel de bir evin olsun bayanların genelinde afrodizyak etkisi yaratmaktadır :D bayan muritlerimiz alınmasınlar genel anlamda dedim artık devir maalesef o hale geldi...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    Hayır arkadasım, ben ve kız arkadaşımda kullanmıştık, böyle bir etkisi yok...

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    baba içine ettiniz siz de ya vur dedim öldürdünüz merak ettim sordum gidip kullanacak halim yoq allah a şükür o kadar sıyırmadım hem istesem de bulamam çevremde le adam yoq ki istemem de :)

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    AYRICA DA ADMIN ARKADAŞLAR PLS SİLİN KONUYU BU OT BOQ KONUSU KAYNAMAYA BAŞLADI MILLET ÖZENECEK KONU SAPMAYA BAŞLADI KİMSEİ TAHRİK ETMEYELİM KAFASI BİR MİLYON ECNUN LAR İSTEMİYORUZ KONU KİLİTENSİN EN AZINDAN SAYGILAR...

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek
    piyasada zaten satılan sıvı afrodizyaklar var hiç mi sex shoplardan haberiniz yok aga 100 liraya kadar fiyatları var basın alın ama yeter :D

Avukat/Hukukçu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

ecstacy beyindeki seratonini arttırır...seratonin mutluluk hormonudur :W

böyle mutlu olursun falan çiçekler, böcekler ve en saf sevgi-duygu karışımı sex...

5 kereden kullanımı beyindeki seratonin hedelerini aşındırıp zarar vermeye başladığı için sikertir :W

ve 1 ecstacy den sonra 24 saat geçmesi gerekir, yoksa 3-5 tane de atsan bir faydası olmaz, marjinal değeri 0 dır ilk haptan sonrasının...

uzun süreli kullanımda seratonin hedeleri iyice hasar gördükleri için bütün eforları görmüştür ve gereken hormon salgılanamamaya başlar...

ondandır ki bir yerden sonra herkes depresyona, hayat üzerime geliyor, çok mutsuzum triplerine girer...

siz siz olun kimyasal dan uzak durun :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

EpheSuS bunu yazdı:
    piyasada zaten satılan sıvı afrodizyaklar var hiç mi sex shoplardan haberiniz yok aga 100 liraya kadar fiyatları var basın alın ama yeter :D

sex shoplarda satılan hiçbirşeye de güvenmeyin; malum şahıs sevgiliniz ise zaten hayvanlığın lüzumu yok :W

yok illa ben hayvanım diyorsanız gidin o parayı e5 yollarında harcayın...

bahsi geçen ilaç bayıltıcı vs türden değilse zaten öyle bir şey olmaz...

"2-3 bira da götürdüm olm ben" triplerine girenler için de zaten malum kişi de istek yoksa her türlü o iş olmaz...

yani 2-3 bira da veya ilaçla yaptığınız işin de; maliyetsiz, zahmetsiz bir şekilde olabileceğini söyleyebilirim size...

yeah sevgiler, saygılar :W

edit: hayvanlığın lüzumu yok, aynısını sizin akranlarınıza yapılabileceğini düşünüp oynayın bu oyunu :W

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Yeah bunu yazdı:

EpheSuS bunu yazdı:

sex shoplarda satılan hiçbirşeye de güvenmeyin; malum şahıs sevgiliniz ise zaten hayvanlığın lüzumu yok :W

yok illa ben hayvanım diyorsanız gidin o parayı e5 yollarında harcayın...

bahsi geçen ilaç bayıltıcı vs türden değilse zaten öyle bir şey olmaz...

"2-3 bira da götürdüm olm ben" triplerine girenler için de zaten malum kişi de istek yoksa her türlü o iş olmaz...

yani 2-3 bira da veya ilaçla yaptığınız işin de; maliyetsiz, zahmetsiz bir şekilde olabileceğini söyleyebilirim size...

yeah sevgiler, saygılar :W

edit: hayvanlığın lüzumu yok, aynısını sizin akranlarınıza yapılabileceğini düşünüp oynayın bu oyunu :W

Hoca test edildi onaylandı ama heryerdeki güvenilir olur mu bilmem bayanı harbiden kudurtuyo :D

Avukat/Hukukçu
Toplam Hit: 2303 Toplam Mesaj: 23