Exaradyo Kullananlar ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek

sirri bunu yazdı:
    -----------------------------

o değilde benim exa radio ları açmıyor servis yok felan diyor. bazılarını açıyor anlarda uyduruk fm ler 

neden böle oluyordur

Hocam yayını çektiği adres artık yayın yapmıyordur bazı kanallarda öyle oluyor dediğin gibi.

Bu programa istediğimiz bir radyo kanalını ekleyemiyor muyuz bilen var mı? Ekleniyorsa nasıl yapılır?

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Anakroniq bunu yazdı:

sirri bunu yazdı:

o değilde benim exa radio ları açmıyor servis yok felan diyor. bazılarını açıyor anlarda uyduruk fm ler 

neden böle oluyordur

Hocam yayını çektiği adres artık yayın yapmıyordur bazı kanallarda öyle oluyor dediğin gibi.

Bu programa istediğimiz bir radyo kanalını ekleyemiyor muyuz bilen var mı? Ekleniyorsa nasıl yapılır?

abi eklenmez olurmu mesela ben müjde fm mi kendim oraya ekledim . malum radionun listen adlı dosyasını alıyorsun sonra onu metin belgesi ile açıp içerde linki kopyalıyorsun sonu genelde 8080 olur onu radiodan ekliyorsun + tuşuna tıklayarak url kısmına yapıştır sonra ekle tamamdır

▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓ ▒▓▓▓▓▓▓░░░▓ ▒▓░░░░▓░░░░▓ ▓░░░░░░▓░▓░▓ ▓░░░░░░▓░░░▓ ▓░░▓░░░▓▓▓▓ ▒▓░░░░▓▒▒▒▒▓ ▒▒▓▓▓▓▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓ ▒▒▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓ ▒▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▒▒▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▓▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ▒▓▒▒▒▒▒▒▒▓ ▒▒▓▒▒▒▒▒▓
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek

tahref156 bunu yazdı:

Anakroniq bunu yazdı:

sirri bunu yazdı:

neden böle oluyordur

abi eklenmez olurmu mesela ben müjde fm mi kendim oraya ekledim . malum radionun listen adlı dosyasını alıyorsun sonra onu metin belgesi ile açıp içerde linki kopyalıyorsun sonu genelde 8080 olur onu radiodan ekliyorsun + tuşuna tıklayarak url kısmına yapıştır sonra ekle tamamdır

Sağolasın hocam o alttaki + - olayını yeni gördüm hiç dikkatimi çekmemişti :D

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
Toplam Hit: 5017 Toplam Mesaj: 14