Expertilluminati Kuruyorum (İllimunati Rakibi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Beyler konunun geyikte olduğuna bakmayalım ciddi bir konudur.

Şimdi şöyle yapıyoruz, illimunatinin yaptıkları mağlum. Biz de boş durmuyoruz. Dünyayı yönetmek amacıyla yola çıkıyoruz. bu çaba yüzyıllarca sürebilir ama unutmayalım ki illimunati de binlerce yıl uğraştı belki. biz siber teknolojileri kullanarak daha hızlı ilerleyebiliriz.

kuruluşumuzun esaslarını açıklıyorum :

- illimunatiden geri kalınmayacak, özellikle müslümanlara karşı komplolar kuracağız. 

- gizli örgütümüz tamamen atayiz kafirlerden oluşacaktır.

hayalgücü ve ikna kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına yatkın, liderlik vasfı olan seyahat engeli olmayan takım arkaşları arıyoruz.

siz de dünyayı yönetmek, kardeşler arasına nifak tohumları ekmek istiyorsanız bize başvurabilirsiniz.

yol haritamızı açıklıyorum. gizlilik sebebiyle sadece ilk aşamayı ifşa ediyorum. kuruluşumuz şekillendikçe sonraki aşamaları üyelerimize açıklayacağım. tabi gizli ayinlerde olacak bu açıklamalar. 

- ilk aşama, kendi gerçeklerimizi yaratmak ve bunları halka empoze etmektir. örneğin inançlı bir müslümanmış gibi site açıp "çok korkunç adamlar var. perde arkasından dünyayı, sandalye arkasından jupiteri yönetiyorlar" gibi yazılar yazacağız.

gizli örgütümüzün adını "atayizliğin ve satanizliğin experti biziz" manasında expertillimunati koymayı düşündüm ayrıca illimunatiye atıf da var fakat tartışılabilir. çünkü biz demokratik bir örgütüz. dünyada ne kadar baş belası örgüt ve devlet varsa mutlaka demokratiktir unutmayalım.

konuyu geyik bölümüne açarak bi nevi kamuflaj sağladım. işin ciddiyetini anlamayanlar gülüp geçecektir. ancak hayalleri olan gerçek kötüler bize katılmayı akıl edebilecektir. pm atabilir veya "şiki şiki papa hoppili sokulap" parolasını yazarak desteğinizi sunabilirsiniz.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

"şiki şiki papa hoppili sokulap" 

Mevzu derin | Papikolas Planet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

ukulele kukulele

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    SyspioniC bunu yazdı

ukulele kukulele

lanet olası pislik!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

upupup

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

bende kim oynayacak bununla diyordum :)

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProBilisim
    ProBilisim's avatar
    Erkek

Kuruluşunuzun esasları,  illimunatinin maddelerinden bir kaçı zaten. Biraz daha komplike olmanız lazım hocam :) ve Kolay olan illuminatinin yanında olmak,bunu istemene bile gerek yok, çunku günlük hayatta aramıza enjekte olmuşlar bile. Zor olan ise karşısında olmaktır. Tabi yiyorsa.

Sana Herşeyi uzun uzun anlatabilirim ama senin yerine anlayamam.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    ProBilisim bunu yazdı

Kuruluşunuzun esasları,  illimunatinin maddelerinden bir kaçı zaten. Biraz daha komplike olmanız lazım hocam :) ve Kolay olan illuminatinin yanında olmak,bunu istemene bile gerek yok, çunku günlük hayatta aramıza enjekte olmuşlar bile. Zor olan ise karşısında olmaktır. Tabi yiyorsa.

işte hayalleri olamayan sıradan bir sade vatandaş. unutmayalım yoldaşlarım, insanların %99u bizi anlamayacak, anlayanların %99u da küçümseyecek, katılmayacaktır. ve katılanların %99u da günlük ufak hayatları uğruna bizim idealimizi arka plana atacaktır. fakat unutmayalım ki dünyayı değiştirenler asla boş kalabalıklar olmamıştır, bir veya birkaç "hayalperest" olmuştur hep.

İsa birgün yolda gidiyormuş hızlı hızlı. Bir balıkçı görmüş onu ağlarını toplayan. demiş nerden geliyorsun nereye gidiyorsun ey yolcu? İsa hiç durmadan yürürken "dünyayı değiştirmeye gidiyorum" demiş. balıkçı "dur, ağımı toplayayım ben de geliyorum" demiş. ancak İsa durmadan devam edince balıkçı şaşkınlıkla bir an duraksadıktan sonra koşmaya başlamış peşinde. "hey sana dedim ben de geliyorum neden beklemiyorsun?" İsa yine durmadan vermiş cevabını "ben dünyayı değiştirmeye gidiyorum diyorum sen ağını toplamaktan bahsediyorsun. kaybedecek vaktim yok kimseyi bekleyemem." 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    ProBilisim bunu yazdı

işte hayalleri olamayan sıradan bir sade vatandaş. unutmayalım yoldaşlarım, insanların %99u bizi anlamayacak, anlayanların %99u da küçümseyecek, katılmayacaktır. ve katılanların %99u da günlük ufak hayatları uğruna bizim idealimizi arka plana atacaktır. fakat unutmayalım ki dünyayı değiştirenler asla boş kalabalıklar olmamıştır, bir veya birkaç "hayalperest" olmuştur hep.

İsa birgün yolda gidiyormuş hızlı hızlı. Bir balıkçı görmüş onu ağlarını toplayan. demiş nerden geliyorsun nereye gidiyorsun ey yolcu? İsa hiç durmadan yürürken "dünyayı değiştirmeye gidiyorum" demiş. balıkçı "dur, ağımı toplayayım ben de geliyorum" demiş. ancak İsa durmadan devam edince balıkçı şaşkınlıkla bir an duraksadıktan sonra koşmaya başlamış peşinde. "hey sana dedim ben de geliyorum neden beklemiyorsun?" İsa yine durmadan vermiş cevabını "ben dünyayı değiştirmeye gidiyorum diyorum sen ağını toplamaktan bahsediyorsun. kaybedecek vaktim yok kimseyi bekleyemem." 

fıkraysa komik değil hikayeyse çok komik

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    ProBilisim bunu yazdı

atayiz diyon İsa diyon. Müslümana komplo diyon. ne diyon mk sen hocam :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Prometheus lütfen saçmalama !
    Burada yaptığın şey alenen sexonükleer kurallarımıza aykırı!

Akşam 6'dan önce dosyalarını masamda görmek istiyorum...

Toplam Hit: 1854 Toplam Mesaj: 21