Fabia 1.2 Benzinli Alınırmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Hocam 2. Eli biraz sıkıntılı arkadaşım da 1.4 var efsane bişey cidden yol tutuşu gaz hassasiyeti falan benim hoşuma gitti.Ama Türkiye'de yaşıyorsun ön yargılınin Nirvanassindayiz alırsın bunu nerden aldın 5 para etmez. Sanayiye götürsen anlamıyor mk çocukları zaten uzak dur alma derler ama Alim satım yapmıcaksan al taş gibi araba. Arkadaş 5 yıl bindi 160 binde sattı sıkıldı diye sattı bu arada. 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

@ibrahimeren hocam 2008 modelin altindaki kasalara fabia1 kasa deniyor. Bu kasa icinde de en tutulan surus zevki veren motoru 1.4 16v 101 beygirlik benzinli motor. 

Bu özellikte temiz bakilmis bir fabia lpg takilmis olmasi durumuna göre 23 26 bandında.

Bende var yaza satmayı düşünüyorum 24  civari bir fiyata verecegm  ins.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MecaniC
    MecaniC's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SamSara bunu yazdı
    hazır konusu açılmışken, bende bir soru sorayım. normalde büyük salon tipi araçlar hoşuma gidiyor. ama şu 3 "küçük" araç için;
    güvenlik,
    parça,
    motoru ve yürüyen parçalarım sağlamligi,
    benzin gaz dizel! tüketimi,
    şasesi,
    ikinci elleri açısından
    ele alabilir, yorumlayabilir misiniz?

Araçlar:
    hundai getz
    daihatsu sirion,←_← özellikle bu .
    mercedes smart, virajlarda devriliyor mu dediler ne. ;D

model yıl paket önemli değil.

tskler

sirionu sürmedim

getzin yol tutusu berbattır 140 dan sonra korkarsın.Dizelleri çok seri ve güçlüdür fakat yakıtı ortalamanın uztudur ortalama dizellerde 7 litre..arıza çıkartmaz..

bi tane sıfır bi tane ikinci el eskittim.bana sorarsan getz alma..

smartta çok kullandım.Sen onu virajda devir sonrada gel beni devir :)

bendeki 750 cc olandı. cart diye 140 a çıkıyordu zaten son hızıda 140 dı.kendisinden beklenmeyen bi yol tutusu var..

____Best_Defender_Mecanic____
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @MecaniC smart ile ilgili durum banada garip gelmişti. yine buradan bi kullanıcı yazmıştı o zamanlar. zaten kutu gibi araç. yüksekte değil. tekerlekler desen tam uç noktada, ama yorum şaşırtmıştı.

birde bu sirion`u merak ediyorum. sağda solda görüyorum. hoşuma gidiyor. ne pegeot ne golf ne polo nede fiatin kısa modelleri hoşuma gidiyor.

tskler bu arada yorum için ^^/

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MecaniC
    MecaniC's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SamSara bunu yazdı
    @MecaniC smart ile ilgili durum banada garip gelmişti. yine buradan bi kullanıcı yazmıştı o zamanlar. zaten kutu gibi araç. yüksekte değil. tekerlekler desen tam uç noktada, ama yorum şaşırtmıştı.

birde bu sirion`u merak ediyorum. sağda solda görüyorum. hoşuma gidiyor. ne pegeot ne golf ne polo nede fiatin kısa modelleri hoşuma gidiyor.

tskler bu arada yorum için ^^/

hani smartı görünce bu araba yolda rüzgar yese 8 takla atar sanıyorsun ama öyle değil.şaşırtıyor insanı.Mercedes yapmış yapacağını.crash testlerini izle diğer arabaların içinden geçiyor resmen

____Best_Defender_Mecanic____
Toplam Hit: 1470 Toplam Mesaj: 16
fabia