folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Facebook - Hesap Kitlendimi Banlandimi ?

Facebook - Hesap Kitlendimi Banlandimi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

Dün bi 11 - 13 arasi emesen heykirladim hocalar hepsinin kişi listesini

facebooktan listeye ekledim arkadaş bulmak için 400 kişiye rahat davetiye atmişir

120 arkadaştan 410 oldu arkadaşım

normal birini elle ekliyim dedim bu çıktı

*Facebook'un sistemleri gönderdiğin arkadaşlık isteklerinin çok yüksek bir oranda reddedildiğini tespit etti. Facebook, insanların arkadaşlarıyla ve tanıdıkları kişilerle güvenli bir şekilde etkileşimde olabileceği bir yer olmayı amaçlamaktadır. İstenmeyen arkadaşlık istekleri rahatsız edici veya kötü amaçlı oldukları yönünde diğer kullanıcılar tarafından şikayet edildiğinden, Facebook bunları engellemek için sınırlar belirlemiştir.Tanımadığın kişilere arkadaşlık istekleri göndermeyi durdurmalısın. Site özelliklerini daha fazla kötüye kullanman, hesabının kalıcı olarak kapatılmasıyla sonuçlanabilir. Daha fazla bilgi için lütfen SSS sayfasını ziyaret et.

elle bişi ekliyemiyorum oda önemli değilde ?

banlancakmiyim :S

Bozamaz Aramızı Yarasa
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

Sanmıyorum..

Sadece bir tahmin : Facebook " üzerine alınma sana demiyorum " azgın adamların önüne geçebilmek için bu şekilde caydırıcı bi sisteme geçmiş olabilir.. Yani önüne gelene arkadaşlık atmasın adam milletide rahatsız etmesin diye belki bu şekilde bir uygulama yapmış olabilirler.. Tabi bu sadece benim teorim. Böyle bir sitem olsa ben bu şekilde bişey yapardım herhalde..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

söylentilere göre bir kaç gün içinde uçucan

kimseyi ekleme 5-10 gün düzelebilir bir ihtimal

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

ama diyorki facebook

biz size 5000 sınır hakkı veriyoruz arkadaş edinme

birini gördüm 1milyar 200 arkadaşı var ve hala duruyor

Bozamaz Aramızı Yarasa
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

DarkPrice bunu yazdı:
    -----------------------------

ama diyorki facebook

biz size 5000 sınır hakkı veriyoruz arkadaş edinme

birini gördüm 1milyar 200 arkadaşı var ve hala duruyor

Tamamda o adam 1 milyar 200 arkadaşı eklemiştir onlarda kabul etmiştir sende durum öyle değil seni reddetmişler çoğu.. sen öyle diorsun yada ben öyle anlıyorum.

Edit : Facebook'un sistemleri gönderdiğin arkadaşlık isteklerinin çok yüksek bir oranda reddedildiğini tespit etti.

Feyzuk diyormuş.

Edit 2 : Oha a.k 1 milyar 200 kişimi :D bütün çin adamın arkadaşı :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

peki :S bu 13 tane mail adresinin listesiyle davet ettiğimkişileri nasil engellerim yani :) davet iptal

he bide ben güveniilir üyeyim

telefonla güvenilir üyelik satın aldim 50 ye yakın kontur girdi biri eklersen vsvslerde

güvenlik kodu istemyior yorumdada

Bozamaz Aramızı Yarasa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

DarkPrice bunu yazdı:

peki :S bu 13 tane mail adresinin listesiyle davet ettiğimkişileri nasil engellerim yani :) davet iptal

Hiç öyle bişey denemedim hacım bilmiyorum biraz kurcalayalım beraber feyzuğu.

nası 50 knt gitti.. Bende güvenilir üyeyim kontör felan gitmedi bende.. Sadece mesaj geldi bu mesajı aha buraya yaz dedi yazdım o kadar :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

Apocrypha bunu yazdı:

DarkPrice bunu yazdı:

Hiç öyle bişey denemedim hacım bilmiyorum biraz kurcalayalım beraber feyzuğu.

ayrica mesaj atarken  arkadaş eklerken ve yorum yazraken güvenlik kodu çıkmasındiye

özel üyelik aldım 50 konture facebooktan güvenilir üyelik :S yinede yermiyim banı bilmiyom

çoğu arkadaşımı kabul ediyo bakıyo fotolara satanist diyip çıkarıyolarlar listeden .Dh haa

http://www.facebook.com/Dark999

Bozamaz Aramızı Yarasa
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

ben feyzuğu çok kullanmıyorum ama bende o kodları girmiyim die tel numarasını felan yazdım. Sadece bir mesaj geldi burdaki kodu oraya yaz dedi yazdım o kadar anlamadım nie senden knt felan aldıklarını.. Tuhaflık var yada feyzuk paralımı oldu acep..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

DarkPrice bunu yazdı:

ayrica mesaj atarken  arkadaş eklerken ve yorum yazraken güvenlik kodu çıkmasındiye

özel üyelik aldım 50 konture facebooktan güvenilir üyelik :S yinede yermiyim banı bilmiyom

çoğu arkadaşımı kabul ediyo bakıyo fotolara satanist diyip çıkarıyolarlar listeden .Dh haa

http://www.facebook.com/Dark999

bıraz once bende 16ıncı kez cıktı aynı uyarı  bı kac saat ıle bır kac hafta arasında duzelıyor korkma.

+ 50 kontore ozel uyelık mı aldın ?

az insan çok huzur.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

bi ara cok kisiye davet attin mi onu block ediyodu onun gibi birsey olabilir. banlanirsan giris yaptiginda account disabled yazar

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
Toplam Hit: 2466 Toplam Mesaj: 15