folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Bu Gizli Aramamı ?

Facebook Bu Gizli Aramamı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar  benim hatunun facebook hareket dökümüne bakıyorum da bu arama ne oluyor gizlemişmi nasıl bu konuda yardımlarınızı bekliyorum... kendisi mobil den giriyor faceye felan.

http://i.hizliresim.com/XoDmXR.jpg

WarHead tarafından 24/Tem/15 12:37 tarihinde düzenlenmiştir

Emekli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

bir fikri bir bilgisi olan yokmu arkadaşlar..

Emekli
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Gizli arama diye bir şey var mı bilmiyorum fakat facebook messenger facebook hesabı olmayanlara da telefon numarasıyla da messengeri kullanıma soktu. Ayrıca sen inceleyeceksin diye numarayı ya da kişiyi engellemiş olabilir de. engellenenler listesini incele derim.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Random arama.

Yani arama kismina birsey yazmadan search yapmak.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

random arama olayına katılıyorum. örneğin "ayşe selda" yı aratacak. ayş yazıyor search butonuna tıklıyor. halbuki ayşe yazsa altta aradığı kişinin profili çıkacak. Bu şekilde profile tıklarsa aradığı kişiyi gösterir. ama arama butonuna tıklarsa direk o kişilerin isim soyisim benzeyenleri aradığı için gizli yani boş çıkıyor. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

@MarkZuckerberg Sayende adami random aldatmislar. Gotune kina yak.

Saka bi yana mobilden test et. Mobil kayitlari desktop versionda gostermiyo olabilirler.

firefox https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/user-agent-switcher/ bu eklenti ile tarayici user agentini degistir mobile yap. Sonra arama yap. Arkadaslarin dedigi random arama hedesinide yap. Sonra cerez merez ne varsa sil. eklentiden defaut user agenti secip yeniden kontrol et. Gorunmuyorsa demek ki mobil arama kayitlarini tutup farkli cihaza gostermiyolar.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

bir ara benimde kafama takılmıştı. Olay şundan ibaret.

ali çelebiyi arıyacaksın degilmi.  arama kutusunu ali çel  yazdıgında altta gösteriyor altta gösterene tıklar açarsan aramayı kaydetmiyor. Ama ali çel yazıp ara tuşuna basarsan kaydediyor.

boş olanlar onlardır.

Dur be kadınnnn....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

rondom aramamı nasıl yani arkadaşlar   mesala ben bu şahri ( Enes Mcyde Aşkın )  buna nasıl rondom yapıyorum biri bana benim anlayacam dilden anlata bilirmi.. cok önemli benim için  hatta resim ile anlatırsanız sevinirim..

Emekli
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

aradığın kişiyi engelleyincede böyle görünüyor

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

rondom aramamı nasıl yani arkadaşlar   mesala ben bu şahri ( Enes Mcyde Aşkın )  buna nasıl rondom yapıyorum biri bana benim anlayacam dilden anlata bilirmi.. cok önemli benim için  hatta resim ile anlatırsanız sevinirim..

Emekli
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Hiç bir cevap doğru değil. Atıyorum Sen "İsim Soyisim" olarak arama butonuna yazdın, sonra bu ismi hepsini seçip sildiysen bu şekilde boşluk gözüküyor.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
Toplam Hit: 1896 Toplam Mesaj: 17
facebook gizlilik.