Facebook Fake Php&Mysql

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

detaylı anlatabilecek birisi var mı? :D

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

hocam paylastigin Sistemi kurdum sorun yok yalniz bir sorum olucak..

mail adresi ve sifresi nereye geliyor Fake yiyenlerin ?

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Arkadaşım çok uzatıyorsun bir konuyu. Hala çocukça davranıyorsunuz forumda tabiki insanlar temkinli yaklaşacak, @cosmic baktı bi şey yok dedi sen hala neyin davasındasın.

Her yorumu kişisel algılama benim yazdığım şeyden bir ders bir örnek çıkarabiliyorsan ne mutlu sana bazı şeyleri üzerinize alınmayın bunlar kodlamalardaki taktiklerdir.

Bilmeyen o kadar çok adam vardırki bu taktiği. Neyse....

İnsanların kuzu gibi aa süper sağol demesini bekleme burası gerçek varlığının dışına taşsada hala insanlar bir takım tedirginlikler yaşayacaklardır.

Php konusunda tam olarak yeterli görmekyen insanlar tabiki bir bilene temizmi değilmi diye soracaktır.

Senin çok istediğin ama tam olarak bilmediğin bir kodlama dilince bir şey paylaşılsaydı körü körüne kullanırmıydın.

Ona buna  kırılma zamanı değil.

Yada kırıldıysan yapcak bi şey yok.

Hadi Eyvallah.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emuman
    Emuman's avatar
    Erkek

SnipeTR bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşım çok uzatıyorsun bir konuyu. Hala çocukça davranıyorsunuz forumda tabiki insanlar temkinli yaklaşacak, @cosmic baktı bi şey yok dedi sen hala neyin davasındasın.

Her yorumu kişisel algılama benim yazdığım şeyden bir ders bir örnek çıkarabiliyorsan ne mutlu sana bazı şeyleri üzerinize alınmayın bunlar kodlamalardaki taktiklerdir.

Bilmeyen o kadar çok adam vardırki bu taktiği. Neyse....

İnsanların kuzu gibi aa süper sağol demesini bekleme burası gerçek varlığının dışına taşsada hala insanlar bir takım tedirginlikler yaşayacaklardır.

Php konusunda tam olarak yeterli görmekyen insanlar tabiki bir bilene temizmi değilmi diye soracaktır.

Senin çok istediğin ama tam olarak bilmediğin bir kodlama dilince bir şey paylaşılsaydı körü körüne kullanırmıydın.

Ona buna  kırılma zamanı değil.

Yada kırıldıysan yapcak bi şey yok.

Hadi Eyvallah.

Gelip öyle laf sokup hadi eyvallah diyip kaçmak nerenin kazası? Sana soracak değilim kardeşim uzatıp uzatmadığımı da ayrıca.Konuyu açan benim ve hoşuma gitmeyen yorumu yazarım. Neyin davasında olduğumda seni değil beni ilgilendirir.Okumak yada mesaj yazmak durumunda da değilsin yanlışmıyım?Resmen kalkıp gelmiş dünkü çocuğa ders verir bir mahiyette konuşuyorsun sonra da hadi eyvallah oh ne ala memleket?Php konusunda bişey demiyorum zaten kodlarda ayna gibi ortada ioncube yada zend ile encode etsem bu davranışları anlayacam. Hadi yinede ona eyvallah diyelim de facebookun kaynak kodlarındaki java scriptide ben kodlamadım değil mi?Kırılıp kırılmamada beni alakadar eder bu konudaki tüm mesajların beni alakadar ettiği gibi. Hadi sana eyvallah bence...

@Holycat emaile göndermiyoruz bu fakede veritabanına kaydettiriyoruz kardeşim phpmyadmini açıp bakabilirsin zaten giriş yapmaya çalışan olmuşsa oraya kayıt edecektir.

Yöneticilerden ricam bu başlığı kilitlesinler.Olay farklı bir boyut almaya başladı. Sabrında bi sınırı var. Eyvallah dediysek hakkımızda her isteyen istediğini söyleyebilir de demedik. Bazıları yanlış anladı sanırım...

Aşk-ı şeyda uğruna yanmayı da biliriz, Alem-i Ekber de taş olup susmayı da...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

sagol hocam simdi gordum.. tesekurler.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emuman
    Emuman's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:

sagol hocam simdi gordum.. tesekurler.

Önemli değil hocam sen sağol işin görülsün yeter...

Aşk-ı şeyda uğruna yanmayı da biliriz, Alem-i Ekber de taş olup susmayı da...
Toplam Hit: 9078 Toplam Mesaj: 47