Facebook Hack ....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaZeM_26
    KaZeM_26's avatar
    Erkek

hacklenmis bir facebook ve hotmail adresi için polise gidilse ne olur ? sikayet etsem elime ne gecebilir ??

nedir yorumlar ?

..İmza..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qertenqelex
    qertenqelex's avatar
    Erkek

hiç bişey geçmez

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaZeM_26
    KaZeM_26's avatar
    Erkek

neden gecmez ? ip tutmuyomu face ? tutuyodur herhalde dimi ?

..İmza..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

senin ki mi hacklendi? seni mi şikayet etçekler ?

zilyon tane mevzu var

hacklendin diyelim

adam senin tanıdıklarına sövdü mü, sövdüyse bu loglara ulaşabilirsen o tanıdıkları şahit gösterip ip den adamın girdiği yerde o adamın sövdüğünü ispat edip tazminat davası açarsın

yada sen direk adama tazminat davası açabilirsin, ticari görüşmem vardı fln diyip sağlam delillerle girip zarara uğradım zararım bu karşılasın diye dava açarsın

onun dışında elektronik suçlar kanunu olması lazım ordaki yaptırımı muhtemelen suçlu bulunursa hac için altı üstü para cezası olacaktır

elektronik suçlar dışında bi zarar meydana geldiğini ispatlanırsa ceza daha ağır olur

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

qertenqelex bunu yazdı:
    -----------------------------

hiç bişey geçmez

-----------------------------

1998 de değiliz genç osman taştan bile su çıkarıyolar, ha 1 senede çıkar 10 senede çıkar onu bilemem!

evet facebook adminiyim, 300 tl den aşşa profil kapattırmak için mesaj atmayın lütfen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaZeM_26
    KaZeM_26's avatar
    Erkek

ha masallah biz ne sorduk ne anlattın be sende ...

salla zilyonunu ben diyorumki sadece bu polis faceye gidip bi istekyapsa su su adresten kim giris yapmıs diiye sonucta elbet bi log u vardır dimi onu diyorum ... oda biilmem ne kadar zaman alır zaten ..

..İmza..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

boşuna  zaman harcarsın 100 k face hesabı hackledim Vps üzerinden neoldu hepsini sattım :D

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Facebook
    Facebook's avatar
    Erkek

walla kafasını kullanan adam yaptırır arkadaş bu 1

2. si polis kafasına göre facebook a gidip selamunaleyküm şu face hesabına kim girmiş söyleyin hele diye bi soru soracak değildir, uslu adabı var

savcıya dilekçesini verilip iş büyütülmek istenirse karşı taraf istediği kadar büyütür walla, arkadşım vardı onu sövdü der, çinden müşterim vardı onu silmiş der, der oğlu der şikayetçi olur karar mahkemeye kalır

polisin faceten bilgi alması bilmiyorum ama 6 aydan fazla sürer heralde belkide ipleyip bakmazlar bile pire için yorgan yakmaz kimse fakat pire değil deveydi denirse benim dediğim gibi isteyen sonuç alır sonunda

he 13 yaşındaki veletse metin2 ye giremedim memur amca der o kadar ..................

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

iplemiyorlar diye biliyorum hocam.

troll
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

tck'da kaçıncı madde unuttum da bilişim sistemine girip orada kalma oluyo senin suç :-)

2 yıldan da bilmem kaç yıla cezası war :-) sen yeterki savcılığa şikayet dilekçesi ver :-) facebook sayfanı görüntüleyebiliyosan ondan da bi çıktı al

dilekçene ekle ver sen gerisini bilişim şube polislerine bırak :-)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam facebook ta hesap güvenliğini etkinleştirsen ip kaydı tutar.

Facebook hesabından giriş yaptıktan sonra :

Hesap => Hesap Ayarları => Hesap Güvenliğini Tıkla.

Giriş bildirimi ni aktifleştir.

Böylece bundan sonra her facebooka giriş yaptığında sana bağlandığın bilgisayarın adını sorar.sende kafana göre aklında kalacak şeyler yazarsın.

Sonra bi gün eğer hesabın bir şekilde çalınırsa, facebook a mail atarsın.En Son şu tarihte şu saatte şu bilgisayardan giriş yapmıştım.Giriş bilgilerine bakabilirsiniz dersin.Hesabını sana iade ederler.Şifre sıfırlama iletisi ile =)

Bilmeyen arkadaşlar öğrenmiş olsun ki önlem alsınlar.

Ayrıca giriş bildirimlerini de kendin izleyebiliyorsun.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 5291 Toplam Mesaj: 20