folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Hesabım Bir Anda Kapatıldı!

Facebook Hesabım Bir Anda Kapatıldı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

telefonu&maili&facebooku falan olan var mı acaba bu müridin? 

Kardeşim taşak geçiyorlar seninle inanma :) Yok öyle birşey facebook admini falan :)

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Yok dostum adam cidden Facebook admini, sadece adını hatırlayamamıştım ki hatırlanmayacak gibi de değilmiş :D 

bu arada mail işe yaramadı çünkü o yoldan ulaşılmıyormuş artık. 

Gelen cevap da şu. 

You've reached us at a channel that we don't support. Please visit the Help Center to find answers to many frequently asked questions and up-to-date forms you can use to get in touch with us:

https://www.facebook.com/help

We apologize for the inconvenience. 

Döşediğim mail de şu; 

Hello, 

This is Can Saraç, my account is disabled this morning without any warning. I do not believe that I violence any of the Facebook Terms. My account is important because of my work information is inside, thats why is I find Facebook is secure. And now I cannot reach that important documents and as a usual reasons of I'm using Facebook as other people, I cannot reach to my friends. 

I do not have a excess behavior to violate the Terms of Facebook, as shown at here; 

Our Policies

• Your account must list your real, full name.
    • Personal accounts must represent individual people only. It's a violation of our policies to use a personal Timeline to represent anything other than yourself (ex: celebrities, pets, ideas, objects, etc.).
    • Impersonating anyone or anything is not allowed.
    • Maintaining multiple accounts is a violation of our policies.
    • Accounts created for the purpose of spamming or harassing others are strictly prohibited.

I'm asking for re-opening of my account as required information down belown with my country approved ID picture added. 

Thank you!

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

ahahahah olm taşşak geçmeyin adamla ya :D

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

:D dostum daha önce arkadaş,abone kasma vb sitelere token kodu verdiysen o token koduyla senin haberin olmadan binlerce kişinin gönderisibni, sayfasını beğendiriyorlar. Ondan olabilir. Spamdan kapanacağını sanmıyorum spam için yüzlerce kişinin spamlaması gerek çünkü. O kadar düşmanın yoktur heralde ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

belki bir şeyler çıkarırsın diye yazayım..

biri benim adıma sahte hesap açmış (facebook kullanmıyorum ben), arkadaşlar söyledi.. Neyse kimliğimi falan taradım sonra facebook a yolladım.. onlar da şu şekilde cvp yazmışlar

Merhaba,

Şikayetinizi gözden geçirdikten sonra, şikayet ettiğiniz zaman tünelinin Hak ve Sorumluluklar Bildirimimizi ihlal ettiğini belirledik. Bunun sonucunda, bu zaman tünelini Facebook'tan kaldırdık.

Bir hesabınız yoksa ve ileride taklit bir zaman tünelini şikayet etmeniz gerekirse, bilgisayarınızda kimsenin Facebook'a giriş yapmamış olduğundan emin olun. Daha sonra şu adresi ziyaret edin:

https://www.facebook.com/help/?faq=204039956299586

Buradan şikayette bulunabilirsiniz. Bu kanalın sadece Facebook hesabı olmayan kişilerin kullanması için olduğunu lütfen unutmayın. Bir Facebook hesabınız varsa, bundan sonra şikayetleriniz için lütfen sitedeki çoğu içeriğin yanında bulunan "Şikayet Et" bağlantılarını kullanın. Sitedeki kötüye kullanımı şikayet etmek hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki adresi ziyaret edin:

https://www.facebook.com/help/?faq=212722115425932

Teşekkürler,

Safiye

User Operations

Facebook

------------

mail adresi maalesef yok yani burdan geldi info+rgt6tta.adau7rkzkkthk@support.facebook.com 

şimdi buradan yola çıkarak eğer sahte hesap diye kapatılmışsa kimlik bilgilerini yollayabilirsin.. ama ilk olarak sebebini öğrenerek başla.. zaten fb nin türkçe desteği var yukardaki mailde gördüğün gibi.. ben de ingilizce yazmıştım ama türkçe cvp geldi.. hesap kapanma sebebini öğrendikten sonra işin daha kolaylaşır. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

Kapatılan hesaplar geri açılmıyor. Bir anda da kapatılmıyor bildiğim kadarıyla. Hani bu şikayet et, spam olarak işaretle gibi seçenekler var ya, eğer hakkında çokça bu şekilde şikayet vb varsa otomatik olarak hesap siliniyor tamamen. Muhtemelen kapatılma sebebi olarak bir e-mail atmışlardır. Belki geri döndürülemez bir şey değildir. Kontrol et derim.

Kapatıldıktan 2-3 sene sonra iki hesabımı açtırdım kimlik fotoğrafı göndrerek

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

Kapatılan hesaplar geri açılmıyor. Bir anda da kapatılmıyor bildiğim kadarıyla. Hani bu şikayet et, spam olarak işaretle gibi seçenekler var ya, eğer hakkında çokça bu şekilde şikayet vb varsa otomatik olarak hesap siliniyor tamamen. Muhtemelen kapatılma sebebi olarak bir e-mail atmışlardır. Belki geri döndürülemez bir şey değildir. Kontrol et derim.

Hocam kapatılan hesaplar açılıyor. Herhangi bir kimlik vesaire de istenmiyor. Benim hesabımda kapatılmıştı bir ara, daha sonrasında bir modül gibi birşey açmışlar tam hatırlamıyorum geçen sene yaşadığım için bu olayı. Ben gayet olan durumu açıklayarak başvurmuştum. Yarım saat olmadan hesap açıldı.

--Hesap arkadaş ekleme sorunundan dolayı kapatılmıştı, ancak eklediklerimin tamamı akrabam idi. Bunu isimleri yazarak,örnek vererek talepte bulunmuştum.

imza.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

client-support@facebook.com

türkçe mail at selamımı söyle, nurkan'ın selamı var de :) 

[22817//kaanabak]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Nurky imzan yüzünden ağlıyorum şu anda. (Kaan Abak). dalga geçmediğini umuyorum. 

Çok sıkılıyom
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    caner011 bunu yazdı
    Haymatlos bunu yazdı

Hocam kapatılan hesaplar açılıyor. Herhangi bir kimlik vesaire de istenmiyor. Benim hesabımda kapatılmıştı bir ara, daha sonrasında bir modül gibi birşey açmışlar tam hatırlamıyorum geçen sene yaşadığım için bu olayı. Ben gayet olan durumu açıklayarak başvurmuştum. Yarım saat olmadan hesap açıldı.

--Hesap arkadaş ekleme sorunundan dolayı kapatılmıştı, ancak eklediklerimin tamamı akrabam idi. Bunu isimleri yazarak,örnek vererek talepte bulunmuştum.

dostum sanırım bendeki sorun radikal dincilerin beni hedef olarak göstermesi ve spam olarak işaretlenmem. 

Nurk; This is an automatically generated Delivery Status Notification.

Delivery to the following recipients failed.

client-support@facebook.com

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 3247 Toplam Mesaj: 25