Facebook Okey Hack Part 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben facebook kullanmadıgım için bilemiyorum ama başlıktan anladıgım bütün facebookta kullanılan okeyin göçertildigi yönünde

hocam kısacası bi skimden çaktım yok muhalefet olmak için muhalefet oluyom desene :)

bazıları ali cengiz oyunu kurgu demiş.işim gücüm yok  bu kadar büyük kurgu yazcam sonra tbt ye koycam  sırf hava olsun die felan felan.hocam demişinki paylaş bende diyorum ki kendi aramızda çözük olayı konu kapandı.

edit: konunun kitlenmesini istiyorum.adam hayatında facebooka hiç girmemiş bana yorum yapıyo.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

nedense bu işten anladıklarını iddaa eden müridler adama bok atıyo :D

bu cümleyi özellikle birilerilerine itaf etmiyorum alınan alınsın :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    modemi kapatıp açıyon die onların seni bulamayacagınımı sanıyosun dinamik ip mahkeme sonucu kime ait oldugu bulunan bişey eger başka bi olayla bu ip olayını yapmadınsa sıçtın.

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı:

Allura bunu yazdı:
    ben facebook kullanmadıgım için bilemiyorum ama başlıktan anladıgım bütün facebookta kullanılan okeyin göçertildigi yönünde

hocam kısacası bi skimden çaktım yok muhalefet olmak için muhalefet oluyom desene :)

bazıları ali cengiz oyunu kurgu demiş.işim gücüm yok  bu kadar büyük kurgu yazcam sonra tbt ye koycam  sırf hava olsun die felan felan.hocam demişinki paylaş bende diyorum ki kendi aramızda çözük olayı konu kapandı.

edit: konunun kitlenmesini istiyorum.adam hayatında facebooka hiç girmemiş bana yorum yapıyo.

insanlar istedikleri kişiyi eleştirme hakkına sahiptir eleştirilmek istemiyorsan konu açmıyacaksın hoca

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    konu hakkında bilgisi olmayan nie bok atıyorki
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

EntelKoylu bunu yazdı:
    VEXTA bunu yazdı:

Allura bunu yazdı:

insanlar istedikleri kişiyi eleştirme hakkına sahiptir eleştirilmek istemiyorsan konu açmıyacaksın hoca

1-evde kullandım sistem hakkında hiç bi bilgin yok ip gözükmez diyosam warki bi bildim gözükmez 

2- olarak hocam eleştirilere açığım sorun yok ama hayatında hiç facebooka girmemiş  hiç  1 satır kod yazmamış hala facebooktaki uygulamaları facebookun yazdını zanneden arkdaşlara söledim lafımı  neye dayanarak eleştiriyo ?  hani desin şurası  saçma burası saçma   diyoki  "hiç facebook kullanmadım " sonra diyoki  "yürü git işine " bana bu saçma geliyo.

3- bazıları demiş paylaş flaları  ulan swf nin yeri belli git indir  swf decompiler  kendin bak  bunu  3 yaşındaki çoçukta yapıyo.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azazelus
    azazelus's avatar
    Erkek
    baba seni tebrik ederim..leyn kardeşim dün giremedi okeye kudurdu kudurdu...iyi oluyo aslında facenin bi boşluğu bulunsada kimse giremese artık..nefretlik bişey ya...milletin hayatı feysbuk olmuş..(bnmkide:()...face üzerindeki bu hacklemelerini 4 gözle takip edicem...

her ne haltsan daha iyisini becerebilirsin\ahanda geçme notuda yükseldi ben böyle işin ta...\sene olmuş 2013 ve ben hala öğrenciyim..\
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArieS
    ArieS's avatar
    Erkek

verdiğin prtscn de senin onlara yazdığın bir yanıt var onu da buraya yazarmısın merak ettim de :)

"Sizinle" diye başlayan bir cümle var orada.

Bizden duygusal olmamızı beklemeyin. Biz Nuri Alço"nun filmleriyle büyüdük.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

ArieS bunu yazdı:

verdiğin prtscn de senin onlara yazdığın bir yanıt var onu da buraya yazarmısın merak ettim de :)

sizinle bire bir msn de görüşmek isterim yazmış hoca :D bu gözlerden kaçar mı yılların gözü :D 

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Rebelist bunu yazdı:

ArieS bunu yazdı:

sizinle bire bir msn de görüşmek isterim yazmış hoca :D bu gözlerden kaçar mı yılların gözü :D 

coderın  tek oldunu düşünmedim için  sizinle dedim. zaten  adamla konuşunca yanılmadımı  anladım.2-3  kişiler.aradan aylar geçti  daha görüşmedim zaten

Toplam Hit: 24163 Toplam Mesaj: 56