folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Sayfa İsmi Değiştirme Nasıl Oluyor (60.000Beğeni)

Facebook Sayfa İsmi Değiştirme Nasıl Oluyor (60.000Beğeni)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

proxy ile başka bir ülke ile giriş yap facebook'a japonya mesela youtube de videosu var değiştiriliyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Real_Love
    Real_Love's avatar
    Erkek
    Ayazz bunu yazdı
    Real_Love bunu yazdı

hacilar kusura bakmayin konu disi olacak ama bir sorunum var.facebook ta kendi hesabimdan actigim sayfada ve kendi zaman tunelimde video yukleyemiyorum.her yuklemek istedigimde telif haklarindan dolayi gecici olarak engellendi gibi uyari cikiyor.sadece fotograf yukleyebiliyorum ;))bu durum birkac saatte surebilirmis ya da birkac gun.bu sorunu nasil cozebiliriz :/

Videoyu biraz düzenle. Ne bilim yazı ekle birazını kırp falan (hayal gücüne kalmış diyim) o telif şeysi gider.

yok yemiyor dedigin o.O

Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    Real_Love bunu yazdı
    Ayazz bunu yazdı
    Real_Love bunu yazdı

hacilar kusura bakmayin konu disi olacak ama bir sorunum var.facebook ta kendi hesabimdan actigim sayfada ve kendi zaman tunelimde video yukleyemiyorum.her yuklemek istedigimde telif haklarindan dolayi gecici olarak engellendi gibi uyari cikiyor.sadece fotograf yukleyebiliyorum ;))bu durum birkac saatte surebilirmis ya da birkac gun.bu sorunu nasil cozebiliriz :/

Videoyu biraz düzenle. Ne bilim yazı ekle birazını kırp falan (hayal gücüne kalmış diyim) o telif şeysi gider.

yok yemiyor dedigin o.O

Bende de oluyordu mor ve ötesinin bir video klibinde format factory ile .MKV yaptım yukledım oldu.Video ismiylede oyna yukledıkten sonra

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Hiçbişey yapamıyosan yeni sayfa açıp sayfa içi propaganda yap "artık burdayız." diye. 60 bin olmaz ama başlangıç için bi kitlen olur

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Real_Love
    Real_Love's avatar
    Erkek
    d3lete bunu yazdı
    Real_Love bunu yazdı
    Ayazz bunu yazdı
    Real_Love bunu yazdı

yok yemiyor dedigin o.O

Bende de oluyordu mor ve ötesinin bir video klibinde format factory ile .MKV yaptım yukledım oldu.Video ismiylede oyna yukledıkten sonra

umidim yoktu hatta yeni hesap acmistim ama engelleme kaldirildi yukleme yapabiliyorum ;))

Üzülme can ! Terkederse canan terketsin ...Dua et Rabbin seni terketmesin! Çünkü O terkederse gerçekten B İ T E R S İ N !..
Toplam Hit: 4279 Toplam Mesaj: 17