folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Sikayet Botu

Facebook Sikayet Botu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Elinde facebook sikayet botu olan murit var mi? Varsa pm donerseler sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

öyle bir şey mi varmış :O

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

öyle bir şey mi varmış :O

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Kışlık bot al kışlık, yağmur çamur olacak her yan, ayaklarını sıcak tut.

edit: refden refe bakınca under abi çıktı ama hadi hayırlısı.

wasd tarafından 15/Eki/15 03:10 tarihinde düzenlenmiştir

:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Sorması ayıptır yorum atan müritler neden böyle birşeyin mümkün olamıyacağını düşünüyor?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    x-t0xid bunu yazdı

Sorması ayıptır yorum atan müritler neden böyle birşeyin mümkün olamıyacağını düşünüyor?

Profilinde uzmanlık alanlarına bakınca bunu düşünebileceğini düşündüm o yüzden makaraya vurdum diğer müridleri bilmem.

*** Facebookta şikayet olayı nasıl işliyor? Profilinden bir başka sayfa/grup/profil herneyse şikayet ediyorsun bir neden seçip değil mi? Peki bu işi nasıl otomatize edersin? Ya dom üzerinden yürürsün ya da request. Peki facebook gibi bir şirket/kuruluş/site herneyse, sence bu şikayet olayına bir sınırlama/engel koymamış mıdır? Bence koymuştur.

Ha bu bot nasıl mümkün olur? Sen kendin bir bot yazarsın, k.adı ve şifreni girersin, şikayet etmek istediğin profili/sayfayı girersin, bot senin belirlediğin seçicilere göre alt linkleri falan haritalar, resimleri, postları herşeyi tek tek şikayet eder, en son da komple profili şikayet eder. Tabi aralara beklemeler koymazsan bot olduğu anlaşılır.

Ya da bu işlemi 100 ayrı hesapla yaparsın. +++Buraya ek: mesela botnet ağın olur, tüm kurbanlara çaktırmadan şikayet ettirirsin işe yarar. Bunu sen yapabilirsin ama hiçbir yabancı bunu ücretsiz dağıtmaz.

Öyle hiçbirşey vermeden şikayet eden hesap olmadan nasıl şikayet edecek bot? Eğer varsa güzel bir güvenlik açığı var demektir. Eğer yoksa sen başkasının yazdığı koda nasıl güvenipte hesabını gireceksin, nasıl o kodu kendi bilgisayarında çalıştıracaksın?

Kilit nokta da tam olarak şu; FACEBOOK ŞİKAYET BOTU DİYE %100 İŞE YARAYAN BİRŞEY OLSA FACEBOOKTA İSTEYEN İSTEDİĞİNİ YAPMAZ MI? AÇIK SAYFA MI KALIR?

*** Var ise en azından bir video çekip koyun ben de dediklerimden utanayım.

wasd tarafından 15/Eki/15 04:35 tarihinde düzenlenmiştir

:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı
    x-t0xid bunu yazdı

Profilinde uzmanlık alanlarına bakınca bunu düşünebileceğini düşündüm o yüzden makaraya vurdum diğer müridleri bilmem.

*** Facebookta şikayet olayı nasıl işliyor? Profilinden bir başka sayfa/grup/profil herneyse şikayet ediyorsun bir neden seçip değil mi? Peki bu işi nasıl otomatize edersin? Ya dom üzerinden yürürsün ya da request. Peki facebook gibi bir şirket/kuruluş/site herneyse, sence bu şikayet olayına bir sınırlama/engel koymamış mıdır? Bence koymuştur.

Ha bu bot nasıl mümkün olur? Sen kendin bir bot yazarsın, k.adı ve şifreni girersin, şikayet etmek istediğin profili/sayfayı girersin, bot senin belirlediğin seçicilere göre alt linkleri falan haritalar, resimleri, postları herşeyi tek tek şikayet eder, en son da komple profili şikayet eder. Tabi aralara beklemeler koymazsan bot olduğu anlaşılır.

Ya da bu işlemi 100 ayrı hesapla yaparsın. +++Buraya ek: mesela botnet ağın olur, tüm kurbanlara çaktırmadan şikayet ettirirsin işe yarar. Bunu sen yapabilirsin ama hiçbir yabancı bunu ücretsiz dağıtmaz.

Öyle hiçbirşey vermeden şikayet eden hesap olmadan nasıl şikayet edecek bot? Eğer varsa güzel bir güvenlik açığı var demektir. Eğer yoksa sen başkasının yazdığı koda nasıl güvenipte hesabını gireceksin, nasıl o kodu kendi bilgisayarında çalıştıracaksın?

Kilit nokta da tam olarak şu; FACEBOOK ŞİKAYET BOTU DİYE %100 İŞE YARAYAN BİRŞEY OLSA FACEBOOKTA İSTEYEN İSTEDİĞİNİ YAPMAZ MI? AÇIK SAYFA MI KALIR?

adam haklı

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Botu biri yazsa hesap  bulunur 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Hesabimkapatildi ne yapmak gerekiyor arkadaslar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Maldonado bunu yazdı

Hesabimkapatildi ne yapmak gerekiyor arkadaslar

sorusuna otomatik olarak mesela denemeye devam et mutlaka birgün girersin

diye cevapmı yazacak öyle bişimi?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı
    x-t0xid bunu yazdı

Doğrudur benim web işleriyle pek alakam yok benim işim kernel ile ama böyle birşeyin aşırı zor veya olamaz denilebilecek bir tarafı yok bunu postunda sen bile belirtmişsin. Hesapları bir db'de tutarsın botu bağlarsın şikayet edeceğin hesabın id veya mail adresini  bota verirsin botta veritabanındaki hesaplarla tek tek girip şikayet et butonuna tıklar gerisini getirir özü bu değil mi ? Eğer dediğin gibi bir durum, şikayet sınırı söz konusu ise sonuçta bu botlar şikayet ettirecek bu hesabı sınır olsun veya olmasın facebook yönetimi hiç mi bu şikayetleri dikkate almayacak? Şikayetlerden sonra hesap kapanır mı kapanmaz mı orası facebooka kalmış birşey zaten o tarafla ilgilenmiyoruz biz yani şikayet etmesi bizim için yeterli istediğimizde bu zaten. Son olarak demişsin ki " sen başkasının yazdığı koda nasıl güvenipte hesabına gireceksin,nasıl o kodu kendi bilgisayarında çalıştıracaksın?" benim işim bu zaten kod okurum ben.Hepsi bu yanlışım varsa düzelt hocam.

Toplam Hit: 4480 Toplam Mesaj: 24
bot facebook sikayet