Facebook' Ta Arkadaş Olmadan Profile Ulaşmak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

1- Ulaşamazsın

2- Facebook konuları yasak

3- Yetkin var ise konuyu sil, yoksa zaten gereken bilgilendirmeyi konu silindiği zaman görürdüm. :)

Not: Modlardan rica konuyu siler misiniz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detCode
    detCode's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı
    Amd-x bunu yazdı
    maserati bunu yazdı

eskiden scirpt vardı görebiliyordun

hatta ark listendeyse onun adından bazı şeyleri yapabiliyordun 

lakin o scripti kullanan herkes ben gibi banlanmıştı :D 

edit: bu açk 2 3 sene önceydi artık öyle şey kalmamıştır ya da ben bilmiyorum

senin dediğin abi, profilin linkini veriyorduk ordan bilgileri çekiyordu. statuslar vb..

onu fixlediler sanırsam. yani fixlenmiştir şimdiye.

programın ismi de aklıma gelmiyor :F

yok abi o değil

özel bir tarayıcı vardı ordan kendi prifilimize giriyorduk sonra ark listemizde olmayan adamların her şeyini görüyorduk

hatta ark listemizdeki adamların adına işler yapıyorduk ama eskiydi o ve banlandık alayımız

ahh nerede o eski facebook :D

Who is detCode?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casey
    casey's avatar
    Erkek

Erkekse kız profili kız ise erkek profili düz mantık .

Zamanı durduramazsın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

"Yok öyle bişi"

fake profil yaptıydım ben. böyle afilli bir isim resimler falan. ekleyince de hemen dondurdum.

2 3 güne bir hesabı aktive edip profile bakıp geri donduruyordum. Lakin face yeni icat çıkardı, aktive edince 24 saat donduramıyosun diye. zaten o sırada eleman fark etti fakeliğimi ve engeli bastı. yapacaksan böyle bir şey dondurma olayına girme. elemanı engelle. sonra engeli kaldır yardır sonra geri engelle :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

"Yok öyle bişi"

fake profil yaptıydım ben. böyle afilli bir isim resimler falan. ekleyince de hemen dondurdum.

2 3 güne bir hesabı aktive edip profile bakıp geri donduruyordum. Lakin face yeni icat çıkardı, aktive edince 24 saat donduramıyosun diye. zaten o sırada eleman fark etti fakeliğimi ve engeli bastı. yapacaksan böyle bir şey dondurma olayına girme. elemanı engelle. sonra engeli kaldır yardır sonra geri engelle :)

Engelleyincede arkadaşlardan siliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

"Yok öyle bişi"

yok abi karıştırıyorsun. Engel atıp kaldırınca 24 saat Sonra atabiliyorsun engeli. Ama dondurma'da sıkıntı yok Istediğin an dondurabiliyorsun. :) karıştırdın galiba :)

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Fake hesabı da yemedi. Sağlık olsun :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

hocam sosyal muhendislik yap nerde okuyor vs ekli olduğu kısının adıyla tekrar ac calındı de falan fılan :D yalan bedava yaparsın aslında :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    kalibre bunu yazdı

yok abi karıştırıyorsun. Engel atıp kaldırınca 24 saat Sonra atabiliyorsun engeli. Ama dondurma'da sıkıntı yok Istediğin an dondurabiliyorsun. :) karıştırdın galiba :)

en son 1,5 sene önce böyle kullandım. şu an değişmiş olabilir :)

@Citizen: evet denedim silindi hacı.

Bu yol da iptal yani :(

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akenaton
    akenaton's avatar
    Erkek

yapılabilecek tüm yöntemler söylenmiş hiç biride tutmamış.. 

daha ne diyeyim seviyorsan git konuş :P

biz sarımsak tarlasından vazgeçmeyiz..
Toplam Hit: 4268 Toplam Mesaj: 23