folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook'da Engellenemez Olmak Ve Böyle Olanları Engellemek?

Facebook'da Engellenemez Olmak Ve Böyle Olanları Engellemek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/SirAlone?ref=ts&fref=ts şöyle bir adam var beni engelleyene 1000 tl diyor ve engellenemiyor neden sebep acaba?

Mod not. Konu basligina "yardim", "???!", "..." gibi ifadeler yazmaktan kacinalim.

Ne Mutlu Türk Doğana..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

Sorry, this content isn't available right now.

saglam engellemisler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

denedım engellenmıyor :)

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Zuckerberg'in ve farklı bir kaç kişinin daha hesapları bu şekilde engellenemiyor. Zuckerberg ile ilgili mevzu tekno-bloglara düşünce Facebook açıklama yapmış.

Özetle demişler ki çok sayıda engellenen profilleri korumak için bu mekanizma var. Link ve İngilizce metin aşağıdadır.

"This error isn't specific to any one account. It's generated when a person has been blocked a certain large number of times. In very rare instances, a viral campaign will develop instructing lots of people to all wrongly block the same person. The purpose of this system is to protect the experience for people targeted by these campaigns. We're constantly working to improve our systems and are taking a closer look at this one."

http://gizmodo.com/5619048/why-did-mark-zuckerberg-make-himself-unblockable-on-facebook

Blue Screen of Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek
    MaviEkran bunu yazdı

Zuckerberg'in ve farklı bir kaç kişinin daha hesapları bu şekilde engellenemiyor. Zuckerberg ile ilgili mevzu tekno-bloglara düşünce Facebook açıklama yapmış.

Özetle demişler ki çok sayıda engellenen profilleri korumak için bu mekanizma var. Link ve İngilizce metin aşağıdadır.

"This error isn't specific to any one account. It's generated when a person has been blocked a certain large number of times. In very rare instances, a viral campaign will develop instructing lots of people to all wrongly block the same person. The purpose of this system is to protect the experience for people targeted by these campaigns. We're constantly working to improve our systems and are taking a closer look at this one."

http://gizmodo.com/5619048/why-did-mark-zuckerberg-make-himself-unblockable-on-facebook

o zaman şimdi biz bu adamı engellemeye çalıştıkça engellenemezliğini daha da mı sağlamlaştırıyoruz gibi?  ayrıca herifin de tipini sikeyim çok afedersiniz.

om mani padme hum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    :D @Bonibon, bir nevi, bende öyle anladım.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bizde neden yok hocam böyle ozellık :) denk gele gele bu adamamı denk gelmiş.. bende facebook un sacma bi açıgından kaynaklı bu acık elemanın bırısı yorumlara ölü kişi adına acılmıs cart curt yazmıs ne kadar dogru bılınmez :)

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

millet nelerle uğraşıyor O.o

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

adamı ekleyin, sonra listenizden çıkartıp hesabı dondurun, aha da engelledim ulen seni diyip mail atın, sizin hesaba erişemeyecektir :)

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Derdinize sokayım :)

Normal bir profil hesabınız var,

Sonrada profil hesabınızın sahibi öldü diye bildirim yapıp, mevcut hesabı sayfaya cevirdiğinizde böyle bir saçma bug var.

Normalde mavi tik olan profil hesaplarının hiç birisini engelleyemessiniz.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

fakat progil ?

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
Toplam Hit: 2518 Toplam Mesaj: 17
facebook engelleme hesap kaldırma