folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Facebook"Ta Arkadaşlarını Sil "Whopper" Kazan :D

Facebook"Ta Arkadaşlarını Sil "Whopper" Kazan :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meftuni
    Meftuni's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Facebookta herkes bir uygulamator olmuş saçma sapan etkinlikler, gruplar, sayfalar v.s derken şimdide Burger Kingin çıkardığı yeni bir uygulama ile ilgi çekiyor.

Burger King çok ilginç bir pazarlama stratejisiyle listenizdeki arkadaşlarınızı bedava bir Whopper için "kurban etmenizi" öneriyor. Kampanya dahilinde eğer 10 arkadaşınızı, Burger King özel Facebook uygulaması yardımıyla listenizden silerseniz bedava bir Whopper kazanıyorsunuz.

Üstelik bunu sessiz sedasız yapmanın bir yolu da yok. Çünkü uygulama bir arkadaşınızı sildiğinizde aktivitelerinizde "Ahmet bedava bir Whopper için Ali'yi kurban etti" yazısını tüm arkadaşlarınız görüyor.

Profil başına sadece 10 kurban ve bir bedava Whopper ile sınırlı olan kampanya ne yazık ki sadece ABD'de geçerli. Bu son derece ilginç pazarlama kampanyası şimdiden 150 binden fazla arkadaşın kurban edilmesini sağladı bile. Bu Burger King'in 15 bin bedava Whopper dağıtacağı anlamına geliyor. Fakat rakam sizi düşündürmesin, televizyon reklamlarına 100 binlerce dolar harcayan bir firma için, yarattığı etkiye oranla bu çok düşük bir maliyet.

Detaylar için : http://www.whoppersacrifice.com/

Hayat : Silgi kullanmadan yazılan yazıdır! (TBT Meftuni)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek
    ben arkadaşlarımı paraynan satmam! :D

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

türkiyede olsa burger king ertesi güne bildiri yayımlar;

Allah belanızı versin ne bu beleş çılgınlığı arkadaşlarınızın hiç mi değeri yok bre insafsızlar kendi adıma konuşiyim tüm listeyi silerdim :)) nasıl olsa geri eklerim ammaaan...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tyler_Dayi
    Tyler_Dayi's avatar
    Erkek
    burda yapsalar biliyolar batacaklarını :D

all this pain is an illusion...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    keşke olsa 130 kişi falan var hepsini silerim valla 13 whooper menü  cok güzel olur xD

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    helyum_pasha
    helyum_pasha's avatar
    Erkek
    Ucunda "Whopper" varsa arkadaşlarımı silmem ama üyelikleri ben açarım sonra açtığım üyelikleri feda ederim ne kimsenin kalbi kırılır nede Whopper kaybederim (şiir gibi oldu :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

hatta bizimkiler işi ticarete dökerdi eminim

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Silinmeyen Arkadaş Bitmeyen Wooper istiyoruz :)

üstteki arkadaşa katılıorum listeden 10 kişi daha siler o wooperı yarı fiyatına başkasına satardı :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

dikkat ederseniz bunların hepsi yahudi oyunları, insanların bilinçaltına bazı şeylere alıştırıyorlar ve farkında olmadan ileride daha kolay benliğimizi satabiliyor durumuna geliyoruz. amerikada da olsa değişmez bu.

ne demişler: yavaş yavaş :)

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    bana 1 senelik beleş woper versinler ben üyelimi kapatıyım...

l enfer c est les autres Sartre ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

burger king in kesin google la anlaşması var :)

insanları facebooktan uzaklaştırım kendi social sitelrine çekmeye çalışıolar bu kampanyadan sonra  kesin opensocial de hesap açana royal menü bedava olur :)

Toplam Hit: 3557 Toplam Mesaj: 14