folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Facebookta Ataya Saygısızlık Ve Sonucu

Facebookta Ataya Saygısızlık Ve Sonucu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

yakalanıp içeri atılması çok doğal.

Atatürk'ün resmi üzerine kalemle bi çizik atmak bile suçtur.

kaldı ki saygısızlığın kralını yapmış şerefsiz o. çocuğu.

inş. da mail de yazanlar gerçektir.

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

abi kimse kanuna muhalefet etmiyor bi tarafınızdan bişey uydurmayın ya burda söz konusu kanun değil ona bakarsanız bölücülük yapmak bu kanundan daha ağır. Konu bu değil lütfen karıştırmayın.

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------

abi kimse kanuna muhalefet etmiyor bi tarafınızdan bişey uydurmayın ya burda söz konusu kanun değil ona bakarsanız bölücülük yapmak bu kanundan daha ağır. Konu bu değil lütfen karıştırmayın.

bölücülük yapanı da içeri atıyolar :)))

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

he görüyoruz atıyorlar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

edit: bunu eklemeyi unutmşm

KaRaKuLe bunu yazdı:

iyi de bu çok saçma oldu uyuz olduğumuz birine montajla böyle şeyler yaptırtalım bi de feys açalım sonra bi şikayet tamam 10 yıl hapis yatsın ayrıca o bebe 18den küçük belli ki adam öldürene bile hafif çeza verirlerken bunun için hapse atılacağını hiç sanmıyorum. Hacım senin kekliyor olmasınlar ? bi mailin kaynağını araştır bakalım nerden gelmiş mail

KaRaKuLe bunu yazdı:

şuraya bi ps resim koysak iki dk geçmeden 50 kişi fake bu yazar.

bu kadar kişi anlıyabiliyo da, bilişim polisi tarafından anlaşılamayacakmı?

bu konuda mantık arıyosanız, yazdıklarınızıda mantıklı yazın :/

kaldı ki resimler, profil fln ortada. profilin kime ait olduğunu öğrenemicekmi poliS?

gerektiği zaman seni ip numarandan bulan polis?

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

neyse konu boka saracak o yüzden ben çekiliyorum :)

Edit: Çoktan sarmış bile

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asosyal
    Asosyal's avatar
    Erkek

bende çekiliyorum çünkü amaç belli işi boka sarmak görende biz atatürk'e hakaret serbest dedik sanacak o resmi yapanın taaa amk. ama bizim yazdıklarımızıda kenefe sürtmeden anlamaya calısın hadi bende çekildim kolay gelsin.

Kurumuş yeşil otları Toprak Olmuş umutları Gökte mazi bulutları Bu mezarda bir garip var... // Ne hayasızca tahaşşüd ki ufuklar kapalı Nerde-gösterdiği vahşetle bu bir Avrupalı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OveRTaX
    OveRTaX's avatar
    Erkek

İnşallah gelen mail doğrudur.

Cezaevine gönderilmese bile sağlam bir sopa yer ve bir daha Atatürk büstünün önünden geçerken önünü ilikler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

Asosyal bunu yazdı:

AbdullahAzad bunu yazdı:

Asosyal bunu yazdı:

karakule'ye katılıyorum kolay mı öyle bir fotoğraf ile yakalayıp içeri atmak yani simdi ben sevmediğim birinin resmini photoshop ile heykelin yanına koysam vs. bu tarz bir edepsizlik yapsam daha sonra polise bak bu eleman böyle bir poz vermis al profili desem ( profil'de fake olsa yani tarafımdan acılmıs olsa ) polis'te bunu içeri tıksa... ölme eşşeğim ölme bu kadar kolay mı yav? yani demek istediğim bakma sen o e-posta'ya egonuzu tatmin etmek için atmıslardır. son olarak bu tarz resimler yapanların a.q ALLAH'ın embesili ne gerek var ulan böyle rezil olmaya gerizekalı.

cahil cahil konuşma. Atatürk ile ilgili özel kanun var. otur araştır aç oku. sonra böyle cahil cahil yorum yapma hoca.

anlama özürlümüsün sen ? yazdıkların bunu doğrular nitelikle

önce yazdıklarımı idrak et daha sonra tahlil sonucunu yorum niyetine yaz.

bak ne demişim öyle bir resime bakarak kimse kimseyi tutuklayamaz yani "simdi ben sevmediğim birinin resmini photoshop ile heykelin yanına koysam vs. bu tarz bir edepsizlik yapsam daha sonra polise bak bu eleman böyle bir poz vermis al profili desem ( profil'de fake olsa yani tarafımdan acılmıs olsa ) polis'te bunu içeri tıksa..."  bir daha oku, anlamazsan bir daha oku yine anlamazsan bir daha oku yani anlayana kadar oku öyle yorum yaz. ulan sırf muhalefet etmek adına mal mal yorumlar yapma huyunuz varya işte o huyunuz küresel ısınmaya mağdur kalsın kurusun bir daha yeşermemek üzere.

he hocam he haklısın dogrusun.

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

mailin orjinalini görmek isteyenler için buraya koyucam ama imageshack çalışmıo bende :S çalışan mürid warsa wersin mailini ona atiim zaten tek ben şikayet etmedim baya bi kişi etti ayrıca gazetelerdn ws destek istendi alttaki resimdeki kişinin adı we soyadı yazıyordu yani gerçek olma ihtimali war yapmayın lütfen tanın resmini çizik atsan suç bunlar ne hale getirmiş

dewdim dewrildim geldim
Toplam Hit: 10806 Toplam Mesaj: 83