folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Facebook'ta Nasıl Albüm İndirilir?

Facebook'ta Nasıl Albüm İndirilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackStorm
    BlackStorm's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Facebook'ta bir albüm var. Albümü indirmeliyim fakat içinde oldukça fazla resim var ve tek tek indirmek çok uğraştırıyor. Google'da aradım Firefox'ta FacePAD isimli bir eklenti varmış galiba bir zamanlar fakat şu anda öyle bir eklenti yok gözüküyor. Sizin bildiğiniz bir eklenti ya da bir program var mı acaba?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

https://chrome.google.com/webstore/detail/blbmhonenddnnmbailokbccgmikhkpni?hl=tr

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackStorm
    BlackStorm's avatar
    Erkek

hackworm bunu yazdı:
    -----------------------------

https://chrome.google.com/webstore/detail/blbmhonenddnnmbailokbccgmikhkpni?hl=tr

Hocam çok teşekkürler fakat tam olarak çözemedim ben bu eklentiyi. Chrome'a kurdum, albümü açtım, eklenti butonuna tıkladım ve albüm farklı bir pencerede açıldı. Daha sonra CTRL+S yaptım fakat resimleri web sayfası olarak kaydediyor. Direkt resim olarak kaydetme gibi bir seçenek yok mu?

Düzenleme: Hocam tamamdır oldu. Ayrıca bir klasöre bütün resimleri indiriyormuş onu farketmemiştim. Çok teşekkürler tekrardan. :)

Düzenleme 2: Hocam web sayfasını silince resimler de yok oluyor ve de resimlere zoom yapınca direkt olarak bozuluyorlar. Başka bir yöntemi yok mu bu işin arkadaşlar?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hacı chormeden seceneklere geleceksin ordanda gelişmiş seceneklere indirme yeri belirlenmiş sn onu nereye istiorsan ayarlarsın sonra fotolara gelip tek tek indire basarsın..benim kullandıgım en kısa yol bu sanırım.eklentiyi bende indirdim ve web sitesi olarak kayedior oda işimize yaramaz zaten

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

firefox> sayfa bilgileri> ortam > orda seç tüm albüm resimlerini ve indir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackStorm
    BlackStorm's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:

hacı chormeden seceneklere geleceksin ordanda gelişmiş seceneklere indirme yeri belirlenmiş sn onu nereye istiorsan ayarlarsın sonra fotolara gelip tek tek indire basarsın..benim kullandıgım en kısa yol bu sanırım.eklentiyi bende indirdim ve web sitesi olarak kayedior oda işimize yaramaz zaten

Hocam bunun pratik bir yolu yok mu? Firefox'ta bir eklenti var "Facebook Photo Album Downloader" diye. Firefox 4 ile uyumsuz ben başka bir eklentiyi kullanarak yükledim Firefox 4'e ama olmadı bir türlü. O eklenti bu işi yapıyormuş resimleri normal olarak indiriyormuş yani.

K4R4B4S4N bunu yazdı:

firefox> sayfa bilgileri> ortam > orda seç tüm albüm resimlerini ve indir.

Hacı böyle indirdiğinde resimler çok ufak oluyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

hocam senin istediğin şeyi anladım ama bilmiyorum. resimlere bir bir girecek ve büyük boyutlu halini kaydedicek. hiç bozulma olmadan. ama nasıl olur fikrim yok

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackStorm
    BlackStorm's avatar
    Erkek

sir bunu yazdı:

hocam senin istediğin şeyi anladım ama bilmiyorum. resimlere bir bir girecek ve büyük boyutlu halini kaydedicek. hiç bozulma olmadan. ama nasıl olur fikrim yok

Hocam şu eklenti o işi yapıyormuş ama artık çalışmıyor galiba ya da bendeki sürüm yeni olduğu için çalışmıyor.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/facebook-photo-album-downloade/

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    http://fotobounce.com indir >>> Kur >>> Login ol >>>> Arkadaşını yada kendini bul >>> Albümü Seç >>> indirme yerini tıkla Ve insin :)

!!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BlackStorm
    BlackStorm's avatar
    Erkek

Mr_Dark bunu yazdı:
    http://fotobounce.com indir >>> Kur >>> Login ol >>>> Arkadaşını yada kendini bul >>> Albümü Seç >>> indirme yerini tıkla Ve insin :)

Hocam bu program güvenilir mi? Hesaplarımızın başına bir şey gelmesin sonra?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    BlackStorm bunu yazdı:

Mr_Dark bunu yazdı:

Hocam bu program güvenilir mi? Hesaplarımızın başına bir şey gelmesin sonra?

Güvenilir değil hocam o yüzden kullandım sanada tavsiye ediyorum..

!!!!
Toplam Hit: 4859 Toplam Mesaj: 13