folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Facebook"Ta Sizde Ekli Olmayan Kişilerin Profilini Görme (Çalışıyor)

Facebook"Ta Sizde Ekli Olmayan Kişilerin Profilini Görme (Çalışıyor)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

iki saattir bakımda facebook giremiyorum

edit: önce nasıldı bilmiyorum da şu an çalışmıyor böyle bişey

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    La mantıksız gibi geldi ama :\
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    biri de çıkıp facebook 'üye olmadan profil görüntülemenin yolunu bulsa keşke :D

ayrıca "herkes sen değil ki önüne geleni eklesin " yazdın ya :D:D:D ne güldüm yaa

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    999Epineprin
    999Epineprin's avatar
    Erkek
    iyide o hesapta birazcık arkadaş olması gerekcek, çünkü birisi ekleyince fake olup olmadığını anlamak için bakarım her zaman arkadaşlarına.

Karpuzu kabuğuyla,avradı donuyla..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek
    facebook taki bu tür küçük açıkları bulanı mark zuckerberg işe aliyormuş yaşadın hadi

Fak yu!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamiyumu
    yamiyumu's avatar
    Erkek

bu olayın olması için merak ettiğiniz arkadaşınızın resimlerde etiketlenmesi lazım. Yoksa arkadaşınızın arkadaşını ekleyipte ben bakıyorum diyorsunuz avucunuzu yalarsınız arkadaşlar, Bakıcağınız resimlerde o albümde olanlardır sadece.  Yani bütün albümlerini göremezsiniz.

"Önemli olan, Tanrı"nın bir enstrüman yaratmış olmasıdır. İnsan denen bir enstrüman. Ancak yarattığı müzik enstrümanını çalamayan bir usta gibi, Tanrı da insandan doğru sesi çıkaramamıştır. Bu yüzden, Tanrı hariç bütün güçler insanı çalmış ve özellikle de şeytan en güzel melodilerini onunla bestelemiştir." *** Sahip olduğun her bilgi, içinde çürüdüğün bir hücredir. ***
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek
    drexler bunu yazdı:
    -----------------------------

o6u2 bunu yazdı:
    ayrıca yeni hesap açacaksak zaten ekleriz direkt ayşe x'i, niye ahmet x olmaya kasarsın ki, selahattin xy diye bi hesap açarsın eklersin.işe yarayacak bişey olması için yeni hesaplara falan ihtiyaç olmadan profili görebilmesi lazım.

ya kardeşim sakızdan mı çıktınız siz gece gece psikolojimi bozuyorsunuz tövbe tövbe adam bi an düşünüyor böyle soruları görünce ulan kendıme mı saklasaydım bu adamlara ne yardım etmeye çalışıyorsun kı ???? şimdi canım kardeşim az kafanı kullanda herkes sen değil ki önüne gelenı eklesın gıdıp selahaddin xy açınca adam da çat kabul edecek senı sende bakacan tövbe tövbe. ben sana kabul etmeyen adama bakmanı öğretiyorum gidip alakasız şeyler yazmayın bi zahmet kafanızı kullanın da............

sinir yapmışsın hacı :D

http://kocaer.me
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

yamiyumu bunu yazdı:

bu olayın olması için merak ettiğiniz arkadaşınızın resimlerde etiketlenmesi lazım. Yoksa arkadaşınızın arkadaşını ekleyipte ben bakıyorum diyorsunuz avucunuzu yalarsınız arkadaşlar, Bakıcağınız resimlerde o albümde olanlardır sadece.  Yani bütün albümlerini göremezsiniz.

yahu sen ne diyosun? ne alakası var senin dediğinle bu olayın.

g2k[et]tahribat[dat]com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kompetan
    kompetan's avatar
    Erkek
    Uğraşmış, didinmiş sonuca ulaşmış ve bizimle paylaşmış. Tebrikler kardeşim,

"Benimle oyun oynama oyuncağım olursun."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geceler00
    geceler00's avatar
    Erkek
    süperrr yaa aişe yarıyorrr... işallah kapatmazlar bu açığı yaa:(:( yoksa nasıl görüces kızlaırn resimlerini
Toplam Hit: 111801 Toplam Mesaj: 37