folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Facebook'un Kapatılacağı Sinyali

Facebook'un Kapatılacağı Sinyali

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Siz hepiniz çok işe yarıyorsunuz ya bi facebook'un işe yaramadığı kaldı.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

manhyak bunu yazdı:
    -----------------------------

ExpirE bunu yazdı:

Kapatılsın la bi boka yaradığı yok değiştim fikrimi.

Senin gibi düşünenler yüzünden kapanıyor siteler. Benim işime yaramıyo kapa gitsin çok güzel.

Bencede kapatılmalı ama hem ısıme yaramadıgından hemde kımsenın ısıne yaramadıgından.Facebook kullanmadıgım ıcınde hıcbırsey kaybettıgıme ınanmıyorum.

Facebook resmen sanal ınsan pazarı herkes malını sergıleyıp musterısını beklıyor. Kac tanenızın tum arkadas lıstesı facebooku bır sosyal ağ gibi kullanıyor? Çok saçma buluyorum ve kırk yıla bır acarım hesabımı oda en fazla yarım saat ısımı halleder cıkarım ve bu en az 6 ayda bır olur. Nerde mal adam var facebookta ona buna laf pesınde garıp garıp yorumlar vıdeo paylasımları melankolık nıckler fln. Bune kardesım  gozunuzu sevıyım ya . Turk ınsanı bole seylerı kullanamaz sımdılık. Bızım genclerımız abıdıge gubıdık dıyenler grubuna 500.000 kısı olarak katılıp fake oldugunu bıle bıle mını eteklı profıl resmı olan bı hatun gorunsun dıye arkadas eklerler :) Garıp mılletız vesselam.

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

emreslmn bunu yazdı:

manhyak bunu yazdı:

ExpirE bunu yazdı:

Kapatılsın la bi boka yaradığı yok değiştim fikrimi.

Senin gibi düşünenler yüzünden kapanıyor siteler. Benim işime yaramıyo kapa gitsin çok güzel.

Bencede kapatılmalı ama hem ısıme yaramadıgından hemde kımsenın ısıne yaramadıgından.Facebook kullanmadıgım ıcınde hıcbırsey kaybettıgıme ınanmıyorum.

Facebook resmen sanal ınsan pazarı herkes malını sergıleyıp musterısını beklıyor. Kac tanenızın tum arkadas lıstesı facebooku bır sosyal ağ gibi kullanıyor? Çok saçma buluyorum ve kırk yıla bır acarım hesabımı oda en fazla yarım saat ısımı halleder cıkarım ve bu en az 6 ayda bır olur. Nerde mal adam var facebookta ona buna laf pesınde garıp garıp yorumlar vıdeo paylasımları melankolık nıckler fln. Bune kardesım  gozunuzu sevıyım ya . Turk ınsanı bole seylerı kullanamaz sımdılık. Bızım genclerımız abıdıge gubıdık dıyenler grubuna 500.000 kısı olarak katılıp fake oldugunu bıle bıle mını eteklı profıl resmı olan bı hatun gorunsun dıye arkadas eklerler :) Garıp mılletız vesselam.

Sosyal ağ bahsettiğin şeyleri de kapsıyor. Her sosyal aktivite Fethullah Gülen sohbetleri gibi olmak zorunda değil. Facebook kullanmıyorum. Ancak ben kullanmıyorum ve mini etekli fake hesaplar var diye Facebook kapanmalı demek cahillik ve gericilik olur. Tıpkı zamanında bisiklete, matbaya şeytan icadı diyenlerin durumuna düşeriz. Facebook aynı zamanda birçok bilgi, belge, video ve aktiviteye ev sahipliği yapıyor.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Burada(kaldığım yurtta) hemen herkesin face hesabı var. Yaptığım gözlemler sonucunda bunlardan %90 ı sırf vakit geçirecek iş bulamadıkları için face de videolara yorumlara karı kız işlerine bakıyorlar. Sırf o boş vakti değerlendirmek için. Öyleleri varki gömlek ütülüyorken kaç tane ütülenecek gömlek kaldığını bile yazmış. Resmen kullanırken bokunu çıkartıyoruz. Otu boku paylaşıyoruz. Kapatmak çözüm değildir. Ama insanların da bilinçlenmesi lazım. bunu da bir şekilde hükümet bakın zararlı yönlerini çok görüyoruz dikkat edin herşeyinizi paylaşmayın çoluğunun çocugunun ne yaptıgını bilin şeklinde gündeme alıyor(kendi kanaatimdir). Artık facenin boku çıkmıştır.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

başbakan  şeriatıda cok yakında getırecekmıs analarımız bacılarımız carsafsız sokaga cıkamayacakmıs herkes  kuran kruslarında  zorunlu kuran egıtımı alacakmısss 

mışş mışşş  mışşş  ulan bu saatten sonra  türkiyenin her  anlamda  gelişimini kim önleyebilir .

konuyu  taşağa  alanlara  saygı duyuyorum  ciddiye alıp bu sekılde  yorum atanları ıse  esefle kınıyorum

kontra bisiklet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yok yemez :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

kapanırsa şaşırmam tayyipin taktiğini çözdüm ben şimdi nabız yokladı halk duydu bunu facebook kapatılabilir algısı oluşturuldu şimdi kapatıyorum dese bi gün millet psikolojik olarak hazır

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsar07
    ozsar07's avatar
    Erkek

Aaaaa ama şimdi oldu mu bu ?

Kapatırsa facebook'u Sümeyye sultanımız tiyatroları, sanatçıları falan nasıl şikayet edecek tebasına...

RTE efendimiz, padişahımızı seven en az 100.000 kişi grupları, Atatürkle mukayese eden andavallıları, AKP ye eleştiride bulununca insanlığını yere düşürmüş ve aman zaten lazım değil diyerek almamış olanların galiz küfürleri nerede yayınlayacaklar.

Facebook kullanımım klasik baba facebooku kıvamında iş arkadaşları çogunlukda olmak üzere gariban sayıda arkadaş ( 100 civarı ) var. Genellikle iş arkadaşlarım hem yurtta hemde dünyanın çeşitli ülkelerine dağılmış olduklarından telefon faturası bir yerlerime kaçmasın diye arada halhatır sormaya kullanırım... Anamızın karnından face ile çıkmadığımız için olsa da olur olmasa da olur ammmaaaaaa

sen adam gibi kullandıkdan sonra;

abuk video ve resimleri paylaşmazsın, kıçından uydurulmuş C.Yücel şiirleri, kırpılmış videolardan hazırlanan siyasi mesajları, profil resimlerine bakıp - aha bu çıtır güzel '' merhaba tanışalım mı'' ayaklarına yatmaz Facebooku amacına uygun kullanırsan ne zararı var ?

Obama seçim kampanyasını face üzerinden yürütür bizim '' ileri '' boşbakanımız sanırım halk hareketlerindeki etkisinden '' etkilenip

Facebook filan, falan bunlar çirkin, berbat teknoloji demesi... iyi bir hatip olmasına rağmen bu kadar bozuk bir cümle kurması ayrı komik iken mail ile facebook arasında bağlantı kurup şakirtlerine hedef göstermesi ayrı komik...

Sanırsın ki ''biri '' hayatiyazici@htm.c.. kullanmamış da faceden ÖSYM başkanını '' poke '' lemiş...

Yahu senin parti salonunda torpil notları uçuşmadı mı aaa boşbakanım, senin kayırdığın adamlardan örülü bir çalışma, danışman, vekil, bakan, bürokrat grubun yok mu ?

Meydanlarda projelerini anlatacağına kimin gönderdiğinin tespiti kolaylıkla yapılabilecek olan bir maili gargaraya getirip internet kullanım bilgisi bilgisayarın power düğmesine basmakla sınırlı olan '' dinleyicilere '' anlatmak nedir ?

Senin ve ekibinin yemiş olduğu naneleri '' eeee ama hizmet de ediyorlar, bunlar çalıyorsa, adam kayırıyorsa öncekilerde yaptı ama bunlar hiç olmazsa çalışıyor '' diyerek sineye çeken taraftarların var yani herşey ayan beyan ortada Sn. boşbakanım...

Not: Sanırım face'ye kızgınlığı halk hareketlerine zemin oluşturmasının dışında birazda o yenen nanelerin ortalara saçılmasında kullanılması...

Dip Not : Aman ne haliniz varsa görün kapatın tümden interneti gider magara duvar resimlerine yazarlar '' ayyyy, çok şekeerrrrrrrrrrr, börkecan bunu begendi ''

Ne deli ne kör Ne sağır ne de sayrı Mutluyum kısacası Ve hiçbir şey istediğim yok Senden felek Ama yine de Ucuz olsun ekmek Ve pahalı olsun insan hayati.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

sinayli yanlış almışsın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Bu konuşmadan facebook'un kapanacağı sinyalini alan arkadaşlar, mailleşmenin de yasaklanacağı sinyalini de almalılar bence.. Çünkü daha açık bi şekilde belirtilmiş..

Yakın zamanda Tayyip elinizden mousunuzu da alacakmış, bundan sonra mouse kullanmadan girilecekmiş internete.. :|

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
Toplam Hit: 7887 Toplam Mesaj: 59