folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Fake Link...Kimse Fake Demesin!! Fake Mailin Tahtı Sallanıyo...:)

Fake Link...Kimse Fake Demesin!! Fake Mailin Tahtı Sallanıyo...:)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Simdi öncelikle fakemizin hazır olması gerekiyo. Güzel bi fake olmalı ki dikkat ceksin. Anlasılmassın... fakemizi hazırladıktan sonra uzantısını html. olarak kaydedelim calışıp çalışmadığını kontrol edelim eğer çalışıyosa planımız işlemeye hazır. Şimdi fakemizi birlikte ac yapıp wordpadde uzantısınıda jpg yapalım ismini hayal gücünüze göre deiştirebilirsiniz.

Bunu yaptktan sonra bi tane ücretsiz site almalıyız ftp destegi olmasına gerek yok kolay kullanılsın yeter...Yaptığımız fake'i siteye jpg biçimde atmalıyız bu neden önemli? Cogu site html sayfalarına reklam koyar ve bu bizim fakemizin işe yaramamasını sağlar. Jpg uzantısı resim olarak kabul görür. ve çoğu kişi resme bakmak ister...İşte bu kadar make maildeki gibi junk mail derdi yok, okunmama derdi yok. her sey hayal gucunuzle sınırlı...

http://koolyeah.ws.tc/Egoiste.jpg   iste bir örnek... Türkceside var ama karakter sorunu oluyo  bu yuzden simdi ingilizce fake hotmail  ...:( ilerde duzeltcem. yinede bu taktik eminim fake mailden daha çok işinize yarar...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuDe_BoY
    RuDe_BoY's avatar
    Erkek
    kardeş kusura bakma tam anlayamadım.. şimdi diyelim senin verdiğin adres gibi yaptık o adrese girince tam olarak ne olacak ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Fake olarak ne koymussan o cıkcak tabiki:)  bende cıkan yazıda altta........ve önemli hatırlatma: artık adres cubuguna dikkat etmeyen arkadaslar daha dikkatli olsunlar...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Hocam güzel bir mantık ama artık fake yiyen kalmadı bunu yiyeceklerini de sanmam.Düşünsene hotmail ile ilgisi olmayan bir siteye neden şifrelerini yazsınlar ki.Ama aklıma süper bir fikir geldi.Bunu çok kişi yutar,bu lamerlerde öyle

şu msn de sizi kim engellmiş olayı var ya onu kullanırsak çok kişi yutar a.q.Düşünsene engelli olup olmadığınızı öğrenmek için giriş yapın.Tabii hotmailin giriş sayfası gibi olmayacak.Farklı süslü birşey olacak.Millette kek gibi yer.Bence bu fikir daha iyi?? Siz ne dersiniz :D

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuDe_BoY
    RuDe_BoY's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

Hocam güzel bir mantık ama artık fake yiyen kalmadı bunu yiyeceklerini de sanmam.Düşünsene hotmail ile ilgisi olmayan bir siteye neden şifrelerini yazsınlar ki.Ama aklıma süper bir fikir geldi.Bunu çok kişi yutar,bu lamerlerde öyle

şu msn de sizi kim engellmiş olayı var ya onu kullanırsak çok kişi yutar a.q.Düşünsene engelli olup olmadığınızı öğrenmek için giriş yapın.Tabii hotmailin giriş sayfası gibi olmayacak.Farklı süslü birşey olacak.Millette kek gibi yer.Bence bu fikir daha iyi?? Siz ne dersiniz :D

katılıyorum hocam :) ama gizli saklı yapmak lazım sonra kulaktan kulağa gider bi anlamı kalmaz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Fake mailleri düsünüyodum...Bu mailler artık işe yaramaz... Daha ilginc olsa daha matraks olur dedim önce html olarak koydum kocaman Tesekkurler.... Reklamı cıktı. sonra dedim jpg olunca ne olur... Güzel oldu...:)  Cok basit bi yöntem kolay istedigin gibi deistirilebilir...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Sana katılıyorum jpg fikri güzel ama fake maili artık yemezler.Millet kim engellemiş beni diye yana yana program arıyor.Öyle bir program yok sanırım.Bu tip bir kaç site var check falan yapıyor ama onlarda foss çıktı :)

Rude_boy haklısın hocam.Bu işleri gizli yapacaksın.Ama şuan en aşağı 80 kişi duydu :D

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Kim engellemis engellememis bunun programı yok ama bazı siteler sizin dediginiz gibi bulabilceklerini söylüyolar:)) bunla ugrasmak yerine msnde gizlilikten kimin kisi listesindesin buna bakmak daha kolay zaten kisi listesinde yoksan engellenip silinmisindir:D:D:D

Bu Arada farklı denemeler fake'den  geliyo sevenler var heralde:D:D:D Türkceside var ama kullandıgım ws.tc desteklemiyoo... eee reklamı almayınca o kadar oluyo...

Hepinize kolay gelsin... Bide kendi reklamımı yapayım... 

.....:::FakeLink2006-CaliphKhan:::.....   :D:D:D:D:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    La olum fake ne sevecek millet.Bak oylama yapalım benim dediğim fikir daha parlak :D Senin gizlilik dediğin sadece listeden silinirsen olur ama engellemeyle alakası yok onun.Kişiyi engelleme ama listenden sil yine o dediğin olur.Ama benim dediğim farklı.Hadi arkadaşlar sizce benim yöntem mi iyi o arkadaşın mı :DD

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olcayatay
    olcayatay's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bi kişinin bizi msn de engellediğini veya sildiğini nasıl öğrenecez bi yöntem varmı ??

Kargalar sürüyle, kartallar yanlız uçar
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bank_ahmet
    bank_ahmet's avatar
    Erkek
    beyler uğraşmayın kasmayın ya lamerlik bu başka bi şey değil gidin yazılımla uğraşın donanımla uğraşın zaten her şey çorap söküğü gibi gelir sonra dönüp bakarsınız gülersiniz kendinize nelerle uğraşıyormuşum ben diye :)

POWER İS NOTHİNK WİTHOUT CONTROL
Toplam Hit: 6136 Toplam Mesaj: 27