folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Far Cry Primal Çıktı

Far Cry Primal Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

ubisoft montreal'de çalışanlar her zaman yaptıkları gibi yine bir gece esrar, alkol ve seks partisi düzenliyorlarmış

o sırada 10,000 BC filmine kanal 7 de denk gelmişler ve içlerinden birisi "abi biz nede bu filmle far cry'ı karışıtırmıyoruz?" diye ortaya fikir atmış

sonra bu oyun ortaya çıkmış dayım anlattı %100 gerçek

30 yaş üstü insanlar orjinal fikrleri ancak kafa kıyakken bulabiliyor zaten.

Çıkış Tarihi: 1 Mar 2016

PanxeR tarafından 06/Ara/15 01:20 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

gtx 970 kartım var oyun oynamıyorum amk nasıl bir malım ben 

farcry 4 cok karısık lan beynimi sikdi oyun

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Bu ubisoft oyun dunyasina zarar yemin ederim, keske iflas edip kapansalar filan.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Her dönemin bir furyası var.. mesela zombi teması artık geçti geçecek.. yeni furya ilk çağlar ve dinazorlar.. yani yaptıkları şey ticari anlamda doğru. 180 liraya tabiki alınmaz bekleyin bir sene 30 liraya iner :) 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

Her dönemin bir furyası var.. mesela zombi teması artık geçti geçecek.. yeni furya ilk çağlar ve dinazorlar.. yani yaptıkları şey ticari anlamda doğru. 180 liraya tabiki alınmaz bekleyin bir sene 30 liraya iner :) 

Oyun 150 liraya düştü bugün. :) Bir sene beklemeye ne gerek var crackli indirirm hoşuma giderse ileride satın alırım fiyat düşünce.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

bence konsept olarak çok iyi, güzel bir oyun olacak  diye düşünüyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    canerator bunu yazdı

bence konsept olarak çok iyi, güzel bir oyun olacak  diye düşünüyorum

bende beğendim alışılmışın dışında hoş bir oyun tecrübesi olabilecek potansiyele sahip.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    GodKlaus bunu yazdı
    Caliber bunu yazdı

Pardon ama çıkmayan oyunu nasıl beğen(e)miyorsunuz?

hakkında yazılanları/trailer videolarını izlersen görürsün. İlk çağ zamanlarında avlanıyosun. yok kurt evcilleştiriyosun yok kaplan tokatlıyosun. Hee yapraam oldu gel bende rambo, kapışak hadi :D

Zevk tartışmak için yazmadım zaten de tecrübe etmeden önyargılı yaklaşman beni şaşırttı. Abi videoyu izledim, ayrıca hakkında yazılanlara baktım (sanki hakkında yazanlar oyunu oynamış) ve oyun berbat! Geçen de arkadaşım ıspanak yemiş abi tadı var ya berbatmış, evime sokmam ve hatta tipine baktım şöyle bi yeşil yeşil bişeydi ya, iğrençti.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

Far Cry 4 ü ben de sevemedim malesef. Grafikleri çok iyi ama oynanış dinamikleri çok sıkıcı. Ubisoft tüm devam oyunlarında sıçıyo malesef Assassin's Creed bunun en iyi örneği.

işte öyle
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    RhiFaT bunu yazdı

Far Cry 4 ü ben de sevemedim malesef. Grafikleri çok iyi ama oynanış dinamikleri çok sıkıcı. Ubisoft tüm devam oyunlarında sıçıyo malesef Assassin's Creed bunun en iyi örneği.

assasin creed i yapan hatun EA games e geçti, EA ellerine verecektir :) 

http://shiftdelete.net/ea-games-assassins-creed-benzeri-oyun-cikaracak-65826

Toplam Hit: 2980 Toplam Mesaj: 25
far cry far cry primal ubisoft