folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Farenin Kötü Sonu(Denemenizi Tavsiye Ederim.)

Farenin Kötü Sonu(Denemenizi Tavsiye Ederim.)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Kızdırmak :)

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    kizdirmak dedigim kutuyu sallarsin kuyrugundan tutarsın felan filan:D:D:D:D işi renklendirmek için:d

ayrica kokainmen b gel eger aklinda yaratıcılık adına bir şeyler varsa paylaş:D:DD beraber yaparız zuhaha:D:D:D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    yaw ne olursa olsun onlarda can taşıyor yaw ben nediyorum tam hayvan sever olmuşum gerçekten itiraf ediyorum küçükken kedilerin kuyruguna torpil bağlardım öbür tarafta işim zor

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BeelzeBuB
    BeelzeBuB's avatar
    Erkek
    birincisi normal deilsin ( normal olanın burda işi ne? ). ikincisi 50ykr ye dinamit alabileceğini sanıyosun dinamit nitrogliserinin patlatmak üzere dönüştürülmüş aktif halidir. 5 ml nitrogliserin yapmak için 22.5 ml sülfürik asit 15ml nitrik asit ve 250 ml sağuk suya ihtiyaç olduğunu düşünürsek. ve ayrıca nitro gliseini dinamite dönüştürmek için testere talaşı ( en basiti bu ama bunu depo edemessiniz) gerektiği düşüünürsek ve almayı planladığına göre saklanabilen tipten olmalı yani içinde amonyum nitrat da olmalı.
    Sen böyle bir şeyi 50ykr ye almayı planlıyorsun aferim sana

hadi ordan seksi!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    xursi işte kimin kuzeni a.q. :D la ibne bi daha ki sefer fotoraf çekicez benim telefonla blutut la aktarırız şexonun cihazı aldım :D

kendinize ayığ olunuz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Hursi ; senin yaptıklarına pskolojide melankonik adı verilir.

Melankonigin anlami ise ; kendinden asagi , guc olarak dusuk olan varliklari bi halt yemis gibi ezip , saga , sola anlatmasidir..

Ben konyaliyim... Sahsen senin gibi ezikleri , ezmekdei cok zevk aliyorum... cunki melankonik karisi , anti melankonik biriyim...

belki pskopatim , ama senin gibi aciz bir melankonik degilim... senin adina uzuldum...

insan olan , en azindan delikanli olan bir ADAM hincini hasmindan cikartir. senin gibi agzi , dili , olmayan ve hucuma dahi gecemiyecek akilsiz ama hisli bir hayvana eziyet etmez...

YAPTIKLARINA DON BIR BAK... ICINDE YAPTIKTAN SONRA AZDA OLSA BI VICDANI HESAP VARSA INSANLIK VARDIR ICINDE... KI ZANNETMIYORUM...

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Dilerim karsima cikmazsin... Fareden kotu yapacagima inanabilirsin...

gerektiginde efendi ,

gerektiginde mazlum ,

gerektiginde pskopat olurum...

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi
    sevmiyorum ve yaziyorum igrençsin
    herkes istedigi yorumu yazmakta serbest ister sevsin ister sevmesin sizene ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    satanist misiniz yaa? ne yapıyonuz. ne zararı var sana o hayvanın......... aynısını ben sana yapim

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Tahribatta polemik yaratmak ne kadar çekici geliyor yurdum insanına

gaipten görüntüler
Toplam Hit: 11941 Toplam Mesaj: 57