Farklı Bir İşletim Sistemi :S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bu xp'den sıkılmaya başladım vista-95-98-Me de kullandım :S Farklı bir işletim sistemi denemek istiyorum Mürid ve mürideler öneri verirse sevinirim :) Driver'de sorun cıkarmayacak kıl tüy bişi olmayacak bir tanesi olursa sevinirim. şimdiden teşekkür ederim

Not : ingilizce 32 bit ingilizce xp'de olur. bazı arkadaşlarımız google veya tahribat search linkini veriyor rica ediyorum bu linkleri vermeyin !

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Linux dene. Ben debian + xp kullanıyorum. Ubuntu ile başlayabilirsin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek
    windows 7 dene

Yapay zeka, zeka değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

DarkSkull bunu yazdı:
    -----------------------------
    Linux dene. Ben debian + xp kullanıyorum. Ubuntu ile başlayabilirsin.

Kıl tüyü yok demi hocam :S driver vs.de sorun cıkarıyormu :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Son sürümünü kurarsan sürücü problemi yaşayacağını sanmıyorum. Ben 3-4 bilgisayara debian kurdum hiçbirinde sürücü problemi yaşamadım. Kıl-tüy yok derken bilgisayarı ilk kullandığın zamanı düşün. Windows'a ilk anda nasıl yabancıysan linux'e de o derece yabancı olacaksın zamanla öğreneceksin. Millet sanki anasının karnında beynine windows yüklenmiş gibi linux'u kullanışsız olarak göstermeye çalışıyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renard
    Renard's avatar
    Erkek

DarkSkull bunu yazdı:
    Son sürümünü kurarsan sürücü problemi yaşayacağını sanmıyorum. Ben 3-4 bilgisayara debian kurdum hiçbirinde sürücü problemi yaşamadım. Kıl-tüy yok derken bilgisayarı ilk kullandığın zamanı düşün. Windows'a ilk anda nasıl yabancıysan linux'e de o derece yabancı olacaksın zamanla öğreneceksin. Millet sanki anasının karnında beynine windows yüklenmiş gibi linux'u kullanışsız olarak göstermeye çalışıyor.

Sağolasın hocam indireyim torentden hemen :D teşekkür ederim moral verdiğin için :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek
    Hollywood İşletim Sistemi...

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Ubuntu indir ama. Ubuntu debian'ın son kullanıcı sürümü gibi birşey. Problemin olursa google'da ubuntu ile ilgili daha çok kaynak bulursun. Kurulumda dikkat et windows bölümlerini silme. Aşağıdaki linkten ubuntu indirebilirsin torrentle uğraşma.

http://www.ubuntu.com/getubuntu/download

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Felony
    Felony's avatar
    Erkek

Hackintosh'u kullan... (Macos-Iatkos)

Intel Anakartın varsa rahatlıkla yükleyebilirsin...

Güçsüz halklar güçlü liderler çıkarır, güçlü halklarınsa lidere ihtiyacı yoktur. "Viva ZAPATA"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    para varsa git bi mac al :) 

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

bu online oyun aleminde baya trojan yediydim zamanında hepsi xp ile olmustu ,baya zarara girmiştim.

nese asıl konu bi arkadasım vardı sanırım linux kullanıyodu aynı oyunu oynuyoduk ,ve hep idda eddiği şey hedef tehdit virüs sayısının sıfır oldugu felandı,ama

gerçektende eleman hiç hacklenmemişti , bu açık kod olayı trojana v.s çözüm oluyormu harbiden.

Linuxu laptopa kurabilirsem kurayım diyorum ,yorumlar?

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
Toplam Hit: 4492 Toplam Mesaj: 17