folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Fatihin Kalesi 3D : M.S (Eski Bir Turk Yapimi Oyun)

Fatihin Kalesi 3D : M.S (Eski Bir Turk Yapimi Oyun)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

Yapimcidan aciklama:

''Fatih3d M.S. Konusu :

Fatih 3d M.S. : First Person Shoter yani bir FPS ve oyunun konusu tam olarak belli degil tek belli olan yani Osmanli Mimarisi Kulanilacagi fakat illa SARAYLAR ve KALELER yapmiycaz KOY evleri ve benzeri kabilelerin evleride olacak su an icin dusunulen konu ise Fatih in döneminde gectigi soylesem yeter herhalde onun zamanindaki nesneleri kulanmaya dikkat ediyoruz fakat bazen bu zamanda olan nesnelerde kulanabiliyoruz bu yüzden konuyu tam belirliyip sınırlamak istemiyorum..Su an sitemizden oyunun TEKLONOJIK surumlerini indirebilir veya SCREENSHOT lara bakabilirsiniz..

Oyunun Motoru: Oyunun motoru su an tam olarak belli degil ama önce cikardigim test surumleri Crystal Space Engine uzerine cikti ama bugunlerde kendi engine mi yazmayi planliyorum...

O yüzden motor hakkinda bilgi vermiyecegim.... ama 3.test surumude eger bir fikir degisikligi olmassa bu engine uzerine cikacak..... ''

amator bir grubunun oyun projesi olarak baslamisti akibeti noldu , download linki mevcut mu oyun sitesi olan muritlerde? 

7.1 mb download linki patlak.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

akıbeti grafiklerden belli hocam :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Almışlar cs 1.6 yı oyun yaptık demişler. Haritadaki herşey cs ye ait hp ve armor bar yeri bile aynı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

akıbeti grafiklerden belli hocam :)

komik

mobydick64 tarafından 21/Eki/13 19:38 tarihinde düzenlenmiştir

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

güzel türk oyunları var ama bu ne .mına koyim pek duyulmuş bir oyun olduğunua sanmıyorum.

Converse giyen uzaylı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Half Life'ın crossbow'u bu hallere düşecekti vay ne günlermiş hemde sene 2013, bow'dan soğudum resmen bir daha zoom shot atmam gayri.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Oyun grafik olarak çok bokdan da bu oyunu nasıl csye benzetebildiniz? Yada crossbowu nasıl half lifadakine benzettiniz?

Yuh amk :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Oyun grafik olarak çok bokdan da bu oyunu nasıl csye benzetebildiniz? Yada crossbowu nasıl half lifadakine benzettiniz?

Oyunu cs'ye benzetmedim ayrıca crossbow hl'nin temel silahıdır, hl'nin crossbow'unu bu hallerdemi görecektim dedim iyi okursan :|

Resmen çakma hl crossbow'u işte alternatifi yok.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Oyunu cs'ye benzetmedim ayrıca crossbow hl'nin temel silahıdır, hl'nin crossbow'unu bu hallerdemi görecektim dedim iyi okursan :|

Resmen çakma hl crossbow'u işte alternatifi yok.

söylenecek çok şey varda boşver.Yorum atmadan önce bi 10 saniye düşün ama.Cidden diyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

gazdan çocuk oyunum daha güzel diyenler el kaldırsın :D :P

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Oyunun ne olduğunu konusundan belli adam bi türlü konuya karar verememiş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 2579 Toplam Mesaj: 13