folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Fatura Oluşturma Pdf, Excel Benzeri Bir Program

Fatura Oluşturma Pdf, Excel Benzeri Bir Program

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Merhaba arkaşdaşlar,

İngiltere'ye geldim kurduğum iş üzerine fatura kesmem gerekcek basit bir logo yapıp fatura oluşturmam gerek.

Bunu nasıl yapabilirim ? Pdf şeklinde oluşturup her fatura için detay ve sayı filan ücret yazmam gerekli. Güzel görünsün 3 yıllık vize uzatması için bana lazım olacak.  

Pdf versiyonları varmıdır bunu yapabileceğim ?  Pdf oluşturucu bir program varmıdır bunu yapabileceğim 

Örnek olarak böyle bişi oluşturup adres kısımları tarih kısımları boş olacak kendim elle yazmak istiyorum

https://hizliresim.com/BOL4kg

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bionluk`tan 100 liraya istedigin tasarimi yaptir.
    Acrobat professional ile istedigin zaman tutari vs duzenleyip cikti al hoca.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Hocam resimde ki taslak senin için doğru ve uygunsa aynısını sana çizeyim pdf olarak atayım. Bilgileri, logoyu ve detayları verirsen gün içinde yaparım.

Edit : Şunu bir incele hocam neler lazımsa ekleyip çıkartırım. https://www.dosya.tc/server21/n8zbtf/fatrura.pdf.html

erdiburak tarafından 09/Ağu/19 08:25 tarihinde düzenlenmiştir

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Comnet=CMT637DQU
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

akauting

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

excelde 5 dk senin tasarımın aynınsı yaparsın neden biraz kurcalmıyorsun

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

@Antikky  Tr de değilim hocam, kendim yapmam pc de tutup arada tutar düzeltmesi yapmam gerekebilir. Acrobat professional bulabilsem ah yapacağımda bulamadım

@erdiburak hocam taslak aynısı olmuycak örnek olarak atmıştım ama bunların yazı yazabilceğim kısımları boş olmalı kendim bilgisayardan yazmam gerekecek. Düzgün görünümlü faturayı oluşturup dosya oluşturup vize için vericem 1 yıl sonunda. Bunu sen hangi programla yaptın ?  Logo oluşturcam bir tane daha oluşturamadım hocam onuda basit bir kçük logo yapmam lazım.

@hipokondriyak  nasıl bir program hocam bu inceliycem

@juniourfalcon  excellde yaptımda pdf olarak istiyorum daha güzel olması için, gurbet ellerde en önemli şey zaman

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Libreoffice'de .pdf olarak disari aktarabiliyorsun.

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

Biz html şablon hazırladık onu düzenleyip basıyoruz 

Eğer html bilgin varsa atıyım

Si vis pacem para bellum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

@Antikky  Tr de değilim hocam, kendim yapmam pc de tutup arada tutar düzeltmesi yapmam gerekebilir. Acrobat professional bulabilsem ah yapacağımda bulamadım

@erdiburak hocam taslak aynısı olmuycak örnek olarak atmıştım ama bunların yazı yazabilceğim kısımları boş olmalı kendim bilgisayardan yazmam gerekecek. Düzgün görünümlü faturayı oluşturup dosya oluşturup vize için vericem 1 yıl sonunda. Bunu sen hangi programla yaptın ?  Logo oluşturcam bir tane daha oluşturamadım hocam onuda basit bir kçük logo yapmam lazım.

@hipokondriyak  nasıl bir program hocam bu inceliycem

@juniourfalcon  excellde yaptımda pdf olarak istiyorum daha güzel olması için, gurbet ellerde en önemli şey zaman

excel de farklı kaydt de orda dosya türünü pdf olarak seç

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

@telekom  bir kontrol edeceğim bunu. logoda ekleyebiliyor muyuz peki ? 

@SinusX  html bilgim malesef yok hocam

@x-files onada bir bakarım hocam.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

@telekom  bir kontrol edeceğim bunu. logoda ekleyebiliyor muyuz peki ? 

@SinusX  html bilgim malesef yok hocam

@x-files onada bir bakarım hocam.

Bildigin excel hocam, acik kaynak ve ucretsiz olmasi da cabasi. Resim - logo ekleyebilirsin.

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 1879 Toplam Mesaj: 16
pdf fatura