folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fazla Mousesi Olan ?

Fazla Mousesi Olan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    tahref156 bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı
    umitomas bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

Basit usb mouse işini görür mü ?

tabikide hacı fark etmez mouse olsun yeterki

tamam o zaman mouse benden adresi pm at aşağı linkteki ürünü alıp adresine kargolatıyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/everest-sm-601-usb-siyah-optik-mouse-103036166

Adamsın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Ah TBT ah. Takdir ettim hocam

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

mausessimiss

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    umitomas bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

Basit usb mouse işini görür mü ?

tabikide hacı fark etmez mouse olsun yeterki

tamam o zaman mouse benden adresi pm at aşağı linkteki ürünü alıp adresine kargolatıyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/everest-sm-601-usb-siyah-optik-mouse-103036166

ggwp

http://yanduvar.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    umitomas bunu yazdı

Merhaba müritler.

Mausemi bir sinir uğruna kırdım yanlışlıkla.Öğrenciyim bi mause alacak kadar param yok yarın sevgilimle buluşcam 5 tl arkadaştan borç aldım yeminle bu aralar fakir mod on :)

Kayseride yaşıyorum kayseri içi bana fazla mausesi olan mürit varsa 1 tane çok çok ricaya geçer.

Teşekkürler :)

5 tl ile kızla görüşeceksen ne bok yicen merak ettim gardaşım ben öğrenciyken bile 30 lira olmadan kızın yanına gidemezdim vay amk gelir ne hallere düşmüş

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    umitomas bunu yazdı

Merhaba müritler.

Mausemi bir sinir uğruna kırdım yanlışlıkla.Öğrenciyim bi mause alacak kadar param yok yarın sevgilimle buluşcam 5 tl arkadaştan borç aldım yeminle bu aralar fakir mod on :)

Kayseride yaşıyorum kayseri içi bana fazla mausesi olan mürit varsa 1 tane çok çok ricaya geçer.

5 tl ile kızla görüşeceksen ne bok yicen merak ettim gardaşım ben öğrenciyken bile 30 lira olmadan kızın yanına gidemezdim vay amk gelir ne hallere düşmüş

buluşmayacak hocam. çiçeği verip geri dönecek belki ayak üstü bir merhaba. seni seviyorum. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    umitomas bunu yazdı

Merhaba müritler.

buluşmayacak hocam. çiçeği verip geri dönecek belki ayak üstü bir merhaba. seni seviyorum. 

şimdi anladım hocam.bende seni seviyorum :P

DevilKingtr tarafından 28/Oca/14 08:26 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Mouse parası çıkaramıyosa bundan kullanıyo heralde

http://www.vatanbilgisayar.com/Mouse/thermaltake-mo-ltm009dt-tt-esports-level-10-m-siyah-gaming-mouse/productdetails.aspx?I_ID=63146

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek

Şeyh ne yaptın sen o kadar param olsa daha ne :D 

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umitomas
    umitomas's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    umitomas bunu yazdı

Merhaba müritler.

Anlayışsız kızla işim olmaz hacı para yok dedinmi halden anlayacak :)

Ben mi? Karakalemle çizilmiş gökkuşağı.
Toplam Hit: 4562 Toplam Mesaj: 38