folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Fazla Para Yatırarak Kart Limiti Arttırılabilir Mi ?

Fazla Para Yatırarak Kart Limiti Arttırılabilir Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kart limitim 2.000 TL temiz bi laptop buldum site bonus karta 50 lira bonus veriyor karta ben şimdi 500 lira atsam bu aylık limitim 2.500 TL olur mu dostlar ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kart limitim 2.000 TL temiz bi laptop buldum site bonus karta 50 lira bonus veriyor karta ben şimdi 500 lira atsam bu aylık limitim 2.500 TL olur mu dostlar ?

Ek hesap ise ek hesap:2.000 vadesiz:500 görünür. Tam olarak anlayamadım durumu kredi kartı mı bu?

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam sen ara bankayı talep at limit artışı için onlar canı gönülden arttırır :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

bazen bankaya gore degisiyor o durum.

bankayi arayip bilgi al haci.

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı

hocam sen ara bankayı talep at limit artışı için onlar canı gönülden arttırır :D

Bankaya ödemelerim hep zamanında olduğundan yeşil listedeyim. Banka beni enayi sınıfında görmüyor. Kart ödemelerini vs geciktirince limiti otomatik arttırma olayı varmış. Müşteri daha fazla karta yüklensin diye.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    DaSpOnGe bunu yazdı

Bankaya ödemelerim hep zamanında olduğundan yeşil listedeyim. Banka beni enayi sınıfında görmüyor. Kart ödemelerini vs geciktirince limiti otomatik arttırma olayı varmış. Müşteri daha fazla karta yüklensin diye.

hocam aksine düzenli kullanınca ve limite yakın takıldıkça aydan aya arar sorarlar hayret her atmden işlem yaptığında sorması lazım kardeş yükseltelim mi limiti diye ama sen bilirsin nazininde dediğini gibi bilgi almakta fayda var.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bilmiyorum karta bağlı hesabı kapattım Enpara'dan ödüyorum borcu onunda etkisi olabilir.

https://eksisozluk.com/fazla-para-yatirarak-kredi-karti-limiti-arttirmak--3346749

Şurada en son birisi Bonus ile oluyor demiş.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Ben de sormuştum bankaya, bildiğim kadarıyla evet oluyor.

Bankadan gidip kartın hesabına yatırıyorum diyorsun yapıyorlar ya da başka bir yöntem var mı bilmiyorum.

Kolay Gelsin...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

bildiğim kadarıyla olmuyor, saece gelecek ayın borcundan düşüyorlar yatırdığın meblağı

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

garanti'de oluyor. her ay düzenli para ödediğimden bu ay mesela bakiyem var limit haricinden.

bankadaki kadına bunun neden olduğunu sordum, o da "limitiniz üstü alışveriş yapmanız gerektiğinde bir sorun yaşamamanız için limit bu şekilde yükseltilebiliyor" demişti.

bankaya gidip sorman en iyisi.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Geçen bir kredi kartımın 491 lira mı borcu vardı. 500 lira yatırdım para üstü vermedi karta aktardım limit 509 lira olarak göründü. Fazla yatırınca limit yükseliyor ancak o limit ile taksite onay veriliyor mu denemedim fakat şuan mesela ben 500 lira olmasına rağmen 509 lira tek çekim alışveriş yapabilirim.

kadirozdemir tarafından 19/Eki/15 13:30 tarihinde düzenlenmiştir

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
Toplam Hit: 1358 Toplam Mesaj: 16
kredi kartı