folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Fenerbahçe Galatasaray Bileti Ve 2 Adet Bluetoothe Kulaklığım Satılıktır

Fenerbahçe Galatasaray Bileti Ve 2 Adet Bluetoothe Kulaklığım Satılıktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    fifsonic bunu yazdı

Bende GS'liyim ve stattaydım. Sanki alnımda GS'li yazıyor amk :D

Burada bilet satmak için taraftar muhabbeti yapıyoruz yoksa gs li giremez demiyoruz sen olayı farklı yöne çekiyorsun

Amk varsa cesaretin giy sarı kırmızı gir stada göstersinler sana stadı yoksa seyretmeye bilet alarak girecek gs li olamaz

olsada onun ki sadece takım tutmak için takim tutan kişilerdir onlarada taraftar demiyorum ben

o değilde kargoyu ne yaptın hocu ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    fifsonic bunu yazdı

Burada bilet satmak için taraftar muhabbeti yapıyoruz yoksa gs li giremez demiyoruz sen olayı farklı yöne çekiyorsun

Amk varsa cesaretin giy sarı kırmızı gir stada göstersinler sana stadı yoksa seyretmeye bilet alarak girecek gs li olamaz

olsada onun ki sadece takım tutmak için takim tutan kişilerdir onlarada taraftar demiyorum ben

Mahalleden bir esnafa söyledim Tmm hallederim dedi he yaptı bilmiyorum bi bakayım ne yapmış

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    fifsonic bunu yazdı

Amk varsa cesaretin giy sarı kırmızı gir stada göstersinler sana stadı

Tabiki gösterirler. FB taraftarından başka ne beklenebilir ki...

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    fifsonic bunu yazdı

Aynısını ali samiyende bir fenerli yapsa durum farklı mi olur olmaz en basiti dün gsli futbolcular ortamı germek için elinden geleni yaptılar sonuç ne oldu ortada söylemeye bile gerek yok 15 yıldır yorulduk artıkkkk

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    fifsonic bunu yazdı

Seni burda morartana kadar ezerdim ama du et senin gibi biri yüzünden ban yemek istemiyorum.Sırf senin bu futbol bilgisi 0 postundan dolayı mesaj yazıyorum yoksa kendimizi haklı çıkarma amacından değil yani.Ne beklenebilir ki dediğin takımın taraftarı kendini bilmez konuk takım taraftarı yüzünden masum bi genç hayatını kaybediyor ve sen gelmiş buraya cahilliğinle başkalarını ezme çabalarına giriyosun.

Bide şu Kadikoyden sampiyon gidip sampiyon geldik diyen zihniyete acirim=) 2006/07 100.yilimizi kutladigimiz sene samiyene sampiyon gelmistik hatirlayin ben bu ise gulerim hemde gö....le gülerim:) Sen değil başkası çıkıp laf atmaya kalkarsa diye yazıyorum senden bunu beklemiyorum dediğim gibi postundan dolayı.Ben böyle bi takım görmedim geçen sene beraberliğe seviniyorlardı bu sene yenilgiye:)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

hadi beyler azcık daha gayret edin az kaldı fenev, cincon, 8taş dediniz mi tamamdır

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    fifsonic bunu yazdı

Konuştum yolladığını söyledi akşam makbuzu alınca gerekli gördüklerimi yazarım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    tolgastain bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    fifsonic bunu yazdı

Seni burda morartana kadar ezerdim ama du et senin gibi biri yüzünden ban yemek istemiyorum.Sırf senin bu futbol bilgisi 0 postundan dolayı mesaj yazıyorum yoksa kendimizi haklı çıkarma amacından değil yani.Ne beklenebilir ki dediğin takımın taraftarı kendini bilmez konuk takım taraftarı yüzünden masum bi genç hayatını kaybediyor ve sen gelmiş buraya cahilliğinle başkalarını ezme çabalarına giriyosun.

Bide şu Kadikoyden sampiyon gidip sampiyon geldik diyen zihniyete acirim=) 2006/07 100.yilimizi kutladigimiz sene samiyene sampiyon gelmistik hatirlayin ben bu ise gulerim hemde gö....le gülerim:) Sen değil başkası çıkıp laf atmaya kalkarsa diye yazıyorum senden bunu beklemiyorum dediğim gibi postundan dolayı.Ben böyle bi takım görmedim geçen sene beraberliğe seviniyorlardı bu sene yenilgiye:)

Gerçekten yazmayacaktım da son cümlene yazıyorum. Siz dün neyin kutlamasını yaptınız ki? Galatasaray şampiyon siz ise bi maç yendiniz kutlama yapıyorsunuz kendinizi eziyorsunuz (: İşte bu sizin kendinizi avutmanızdan geliyor. 3 kulvarda 3 kulvarda diye diye elinizde sadece 1 kupa kaldı. Onu da alamazsanız 3 kulvarda hüsran :D Galatasaraylılar şampiyonluk kutlaması yapıyor Fenerliler, Galatasarayı yendik diye :D Ee tabi sizde haklısınız. Galatasaray gibi bir takımı yendiniz, yapıcaksınız tabi kutlama. GS şampiyon bile olsa...

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    tolgastain bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    fifsonic bunu yazdı

Gerçekten yazmayacaktım da son cümlene yazıyorum. Siz dün neyin kutlamasını yaptınız ki? Galatasaray şampiyon siz ise bi maç yendiniz kutlama yapıyorsunuz kendinizi eziyorsunuz (: İşte bu sizin kendinizi avutmanızdan geliyor. 3 kulvarda 3 kulvarda diye diye elinizde sadece 1 kupa kaldı. Onu da alamazsanız 3 kulvarda hüsran :D Galatasaraylılar şampiyonluk kutlaması yapıyor Fenerliler, Galatasarayı yendik diye :D Ee tabi sizde haklısınız. Galatasaray gibi bir takımı yendiniz, yapıcaksınız tabi kutlama. GS şampiyon bile olsa...

Harbi boş konuşuyorsun ya madem öyle siz yenildiniz de neyin kutlamasını yaptınız ya dünyada hangi takım yenilince kutlama yapıyor eziksiniz arkadaş kadıköyde eziksiniz 15 yıl oldu artık kabullenin.
    Sizde her büyük takım gibi her sene 3 kulvarda ilerleme hedefiyle lige başlıyorsunuz 2 ay sonra kupadan 3-5 ay sonra avrupadan elenince ve bazen sezon sonuda ligdede kupa alamayınca aaa hhhaaaahaha bizim uefa kupamız var diye başlıyorsunuz varda ne işe yarıyor 13 sene önce alınmış bir kupa tekrarı yok devamlılığı yok o zamanda avrupada birkaç takım yenip kendinizi avrupaya dize getirdik diye avuturken fenerbahçeme yenildiniz şimdide yenildiniz birşey söyleyeyim sana kadıköyde bu filmin sonu yok kendini parçalama futbol için tartışmaya değmez kavga etmeye değmez bugün ben yenerim ben eğlenirim yarın sen yenersin sen eğlenirsin.

Ayrıca geçen sene beraberliğe sevinen bu sene yenilgiye sevinen bir takımın taraftarısın sadece gözüne batanı görme batmayanlarıda görmeyi öğren çıkar at gözlüklerini.

fifsonic tarafından 13/May/13 19:43 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Kreyzi   ürününü yollattım bunlar dışında ekstra bilgi istersen yazarsın

ss

fifsonic tarafından 13/May/13 23:32 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 3654 Toplam Mesaj: 35