folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Fevzi Kurtulus Sarkilari Ariyorum

Fevzi Kurtulus Sarkilari Ariyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Limewirede arattim bulamadim ..hacılar bi elinde olan ..sarkilarini upload ederse .cok sevinirim saygilar
    Yokmu Elinde albüm sarkisi mevcut olan ?

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    hoca bu adam laz mı?

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    istanbul sokaklarini söylüyor bu adam dogru mu ?

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Estudiante
    Estudiante's avatar
    Erkek
    ohoo üstad sen onu daha çok ararsın nereden aklına düştü fevzi kurtuluş. Bende bir ara vardı ama şimdi maalesef yok ben bakarım yine bulursam sana göndereyim.
    saygılar...

System of a Down....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    hocam..valla bi bakarsan sevinirim ..evet o sarkiyida söylüyo ..baya oldu duymayali ..arattim bulamadim ..dedim burda olan vardir ..bicare bekliyoz işte Ertan hocam Laz deildi..sanırsam..cok degisik sarki sözleri var.. yasamını nereli oldugunu bilmiyom ama etkileyici güzel sarkıları vardı..

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    deliboran bende full mp3 u ve konserleri var ...sarki sozler manyaktir...bulundugum parti itibariylede partili bir sanatcidir zaten...Evde egilim teyzemdeyim...pazartesi upload ederim sana...

"Denize dokulenlerden medet umanlar var artik"...cok bomba parcalari var...Fevzi Kurtul Diyorsun hacim :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    bak dinle eger bu adamsa aynı adamdan bahsediyorsak bende full 10 albüm ü var çok eskiler

http://rapidshare.de/files/28256292/-------kurtulus-----_-_06_-_ISTANBUL___SOKAKLARI.mp3.html

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yok lem bu senin verdigin fevzi kurtulus o fevzi kurtulus degil ..en azindan benim bahsettigim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    hoca su bizim ..işi halledivercen mi ..upload işini

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hacim anca yarin upload ederim evde degilim cunku...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    http://rapidshare.de/files/28746065/Fevzi_Kurtulus_-_Denize_Sikayet.rar.html

buyur hacim...

Toplam Hit: 1913 Toplam Mesaj: 15