Fiat Egea

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

http://egea.fiat.com.tr/

http://www.mebpersonelleri.net/medya/fiat-egea-fiyati-ve-ozellikleri-aciklandi-iste-incelemesi-ana-haberim-sayfasi-h16758.html

cok fazla özelligi yok ama iddal bir motorla geliyorlar

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    MeTiN_7 bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    MeTiN_7 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Fiat'a o para verilmez. İlla ucuz az yakan, parçası ucuz araba bakıyorsan Renault bak.

o cokmu iyi? gecin arkadaslar sunları artık adi fiat dıye alınmazmı içinde kullandıgı malzemeleri hic gören duyan varmı fiyatı motorları kac yıldır ödül alan motorlar bilginiz varmı hic? neden taksiciler kullanıyor sanıyorsunuz? sadece kulaktan dolma haberlerle konuşup yanıltmayalım arkadaslar biri demiş otomatik vites arac yokuş cıkmıyor dıye evet cıkmaz nedenını hıc arastırmısmı? cunku  o arac otomatik degil easytornıc çalışma sıstemı tamamen yakıt tasarrufu icin tam otomatık olsa bak nasıl cıkıyor ve cogu easytronıc olan araba fıat reno pejo ve dıger markalar da yokuş cıkmaz anlamıyorum ya nasıl araba kullanıyrsunuz neye göre araştırıp arac alıyrsunuz? sen kimseye bakma hocam al randevunu gıt bın kullan bak ihtiyaclarını karsılıyprmu virajda dene frenlerını dene hızını saglamlıgını dene sonucta orda sana denemen ıcın verıyorlar kafana yatarsa alırsın tek söylıyecegım sukı hemen cıkar cıkmaz atlama bıraz zaman gecsın uzerınden 2 3 ay kadar belkı kronık sorunu dogar baska arac bakarsın

Araç tam otomatik  P - R - D vardı, evet çıkmıyordu. Çünkü vitesi düşürmesi gereken yerde düşürmüyor artırması gereken yerde artırmıyordu. 

Ayrıca kapısını çekerken bile içi boş tenekeyi kapatıyormuş hissine kapılıyorsun. Senin önceliğin yakıtsa eyvallah, piyasadaki en az yakan araçları üretiyorlar. 

Ama ne performans ne güvenlik hiçbiri yok, tam taksici arabası işte. Ya da tin tin gidecek emekli arabası. 

aracının yokuş cıkmamasının nedenı otomatik olmasımı sence? belki motor cekmiyor belki balatan bitik belki sen dogru gaz vermiyorsun nedense ben hem otomatik kullandım hem manuel yokuş cıkmayanına rastlayamadım işim geregi her aracı kullandıgım icin söylüyorum 70 milyar fiata verilmez diye kestirip atmayın sadece basınıza gelenlerı anlatın karsıdakı insan kullanıp görsun eksıklıklerını ama yerı var eder yeri var etmez bana sorarsanız yenı nesıl mercedeslerde 150 mılyarı haketmıyor ama böyle bırseyı tek bır arac ıcın soylıyemeyiz işte 

Bizim bir tanıdıkta vardı line otomatik oda yokuş çıkamıyordu. Sonrada fiat otomatik şanzumanında kronik sorun olduğunu kabul etti hocam. Dikkat edersen bu araçda da otomatik seçeneği yok. Linea nın en son kasa değişimindede otomatik vites seçeneği kaldırıldı.

20 yıldır fiat kullanıyor ailem. Güvenlik, konfor, donanım ne ararsan yok arabalarında. Sırf ucuz diye aldık. 10 yılda 56 bin km gitmiş emekli arabası.

Şimdi arabayı değiştirmeyi düşünüyor ailem, dedim sakın fiat miat tekrar angutluk yapmayın. Yani ucuz ve maliyet odaklı birşey ise fiat mantıklı ama konfor ve donanım anlamında pek mantıklı değil açıkçası. Zaten son yıllarda ucuzluk olayıda iyice azalıyor. Bu paraya tam otomatik dizel hyundai elantra alınabilir. Ve eminim ki bu araca bin basar.

DrKill tarafından 09/Kas/15 15:52 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

70k buna verilmez hacılar

gidin araştırın 2010 c180 filan alırsınız rahat. 

yakıt, bakım masrafı filan fazla ama mercedes. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

araç 40 dan fazla etmez.. zaten ülkenin yolları yol değil. ara sokaklardan  caddeye ordan otoyola bağlanana kadar aracın ön takımı darma durman oluyor.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek

b segment clionun dolusu olmuş 70+

2010 model c nerde var o paraya :) enkaza binmek isteyenler şansını deneyebilir.

ön yargılı bakmaya gerek yok,test edin beğenirseniz alın.

Koca hestiy aya bedenem ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

piyasadan ürünlerden bi haber olarak konuşmanıza birsey demiyorum arkadaslar 7 bın tl ztn o aracın en full+full halı ve ona bıle baktım o kadar donanım yok evet donanım olmadıgı ıcın 70 bın tl verılmez ama full olanını alabılırsınız 50bıne ve pıyasaya gore normal bır arac hocam ayrıca bende az once bundan bahsettım cıkar cıkmaz alınmasın almadan önce arastırın gıdın test edın kronık sorunlarını inceleyin bakın

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    ehveniser bunu yazdı

2010 model c nerde var o paraya :) enkaza binmek isteyenler şansını deneyebilir.

Hacı var. En fazla 5-6 k daha çıkar bulursun. Geçen  81.000 e 2012 modelini sattık biz. Aramaya inanın

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Geçen gün komşunun yeni otomobilini gördüm; yanıyor vıcır vıcır. Yanına gidip sordum; 75 000 TRY dedi. Araç da Toyota Yaris. 1.1 motor belki. Bu nedir arkadaş ! 

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı
    ehveniser bunu yazdı

Hacı var. En fazla 5-6 k daha çıkar bulursun. Geçen  81.000 e 2012 modelini sattık biz. Aramaya inanın

ikinci el araç alım satımı 5-6 k çıkar bulursun ile olmuyor ne yazık ki.keşke öyle olsa.bazen paran cebinde olduğu halde istediğini bulamıyorsun.

Herkes gönlüne göre araç arıyor.kimisi boyasız olsun ister,kimi düşük km ister,kimi sigara içilmemiş ister,kimi hiç birini siklemez pertten dönmesini alır biner :) 

aramaya inanıyorum da,geçen dediğiniz ne zamandı ve aracın durumu neydi ? km,boya,değişen,hasar kaydı,kaza ? 

Koca hestiy aya bedenem ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Hiç bir zaman anlam veremediğim olay; orta sınıf 0 km parası olan bi adama niye 2. el araç alma tavsiyesi verilir? Üst sınıf olsa amenna 2. el alsın. Ama elinde 0 km alabilecek bi para varken niye gidip 2. el araç alayım allasen bu neyin gafası?

Toplam Hit: 8718 Toplam Mesaj: 66
fiat egea