folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Fiber Altyapı İçin Ortak Altyapı Kuruluyor

Fiber Altyapı İçin Ortak Altyapı Kuruluyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Bugün anlaşma imzalandı şimdi Türk Telekom düşünsün.

Hocam detaylar neler? Şimdi neler olacak bitecek?

Firmalar kendi altyapısını ortak olarak kullanacak. İleride BTK işinide haledebilirlerse AKK'siz uygun fiyata internet gelecektir. Superonline'ın girişimi olmuştu bununla ilgili. Ancak BTK'ya başvuran Türk Telekom "ömö rököböt şötlörünü bözüyor" diye şikayet edince engellendi.

Edit :

Buldum. http://web.archive.org/web/20110724075512/http://www.superonline.net/bireysel/kampanyalar/1000mbps.aspx

Kampanya süresi içinde Adil kullanım koşuluna dahil olacak mıyım? 

1000 Megabite Kadar internetin downloadda adil kullanım noktası 5 Terabyte, upload da adil kullanım noktası ise 200 GB dir. Ay içerisinde download ya da upload kotalarına takılan abonelerin download hızı ay sonuna kadar 1 Mbps'ye; upload hızı ise 256 Kbps ye düşürülür.

3 aylık 500 TL. Aylığı 166 liraya geliyordu.

mkyb tarafından 27/Tem/16 18:25 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Superonline fiber döşesin direk bırakırım ttneti.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Superonline fiber döşesin direk bırakırım ttneti.

Superonline altyapı kurmak istiyor ancak belediyeler bırakmıyor. Özellikle İstanbul belediyesi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mistik
    Mistik's avatar
    Erkek

Tekno Seyirde olayı gayet iyi açıklamışlar.

https://www.youtube.com/watch?v=Ve6QlQRJWLw

Mistik tarafından 27/Tem/16 23:56 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

şöyle garip bir durum var , birçoğumuzun evinin önünde  ( ben köyde oturuyorum ) fiber olsa bile satın alamıyoruz.

evet köyde bile fiber var , çalışanlarla konuştugumda superonline oldugunu söylemişlerdi ve bütün yolu kilometrelerce ince uzun kazıp turuncu fiber borularını döşediler gözümün önünde ve sonra kapattılar

ancak satış için sordugumda hiç bir yerden cevap alamıyorum. 

yine aynı şekilde ilçe merkezlerinde bir çok yerde fiber altyapı var ttnet ve superonline in baktıgımda belli sokakların sonuna kadar superonline fiber yazısını görüyorum evet ordan alt yapı geçiyor ve bazı yerlere veriyorlar ancak satış için sordugunuzda son kullanıcıya vermiyorlar bunun sebebi nedir ? kendi çalıstıgım şirkette bile buna cevap bulamıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://forum.donanimhaber.com/m_118995947/tm.htm

Erdi Özüağ'ın konuşma tarzı hızlı olduğu için adamla taşak geçmişler. Yok konuşma hızınıza yetişemedik falan diye. Ben orada tek bi laf derdim hepsi göt olurdu. 

Ben sizin operatörünüzü kullanmadığım için hızıma yetişememeniz normal.

Tiplere bak :

mkyb tarafından 28/Tem/16 02:47 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 2520 Toplam Mesaj: 17
internet fiber