folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Fiber Tarifeler ( Soru )

Fiber Tarifeler ( Soru )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

24 aylık taahhütler zaten kanunen geçersiz. İlk 1 yılı doldurunca ceza ödemeden iptal etme hakkın oluyor hocam. 

Kanunu yanlış okuyorsunuz. 12 aydan uzun taahhüt alınmaz demiyor. 12 aydan uzun süreli sözleşmelerden caymanın cezası olmaz deniyor. Taahhüt ile ilgili bir kavram söz konusu değil. Yani size cayma cezası ödetemezler. Ancak taahhüt karşılığı aldığınız indirimleri ya da taahhüt kapsamında verdiğiniz ödeme sözünü tutmanızı isterler ki bu gayet kanuna uygun.

aynen öyle hocam. kanun çıkıyorsa kılıfına uygun şeyde çıkıyor. adam yazmış paket ücreti 100 tl. el insaf 100tl lik ne hizmet. ama kampanya kapsamında sana 49.90 tl diyor. cayarsan ay başına 50tl alıyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

süperonline aradım. bulunduğum bölge türktelekomun fiber altyapılı bölgesiymiş. anlaşma gereği onlar hizmet veremiyor. vay arkadaş zorla türktelekom fibermi alıcam ben

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

E bu cok sacma. Allahtan bizim oraya getirmemisler boyle bir sacmalik.

_ICEMAN_
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

Ay ni bok benim de basimda var. Bulabildigim tum sirmetlerle konustum mecbur ttnete vericez yapacak birsey yok. Aen bir cozum bulursan banada pm falan at hocam yakmim kendimi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

süperonline aradım. bulunduğum bölge türktelekomun fiber altyapılı bölgesiymiş. anlaşma gereği onlar hizmet veremiyor. vay arkadaş zorla türktelekom fibermi alıcam ben

hocam firma kendisi o kadar masraf yapip hat döşemiş. neden başka firmaya kullandirmak istesin ki?

turktelekoma kafam girsin ama bu konuda adamlari suclamak cok mantikli degil. 

az insan çok huzur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    HanDSomE bunu yazdı

hocam firma kendisi o kadar masraf yapip hat döşemiş. neden başka firmaya kullandirmak istesin ki?

turktelekoma kafam girsin ama bu konuda adamlari suclamak cok mantikli degil. 

Yok hocam suclama degil. Proseduru bilmiyordum. Fiberde ortaklik yokmus. Yapacak bisey yok. Ama hatti dosedigim yerde sizede fiyatlari doserim olmaz. Fiberde de bir ortaklik kurulmali. Superonline bi daha yerleri mi söküp yapacak. Bakalim arastirmaya devam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hocalar millenicom fiber kullanan var mı? nasıl iyimi ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    HanDSomE bunu yazdı

hocalar millenicom fiber kullanan var mı? nasıl iyimi ?

bilen kullanan yok mu hiç?

Toplam Hit: 7425 Toplam Mesaj: 19
hiper fiber vdsl türktelekom netspeed