Fidye Virusu Yedim Yardim Lazim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar moral cok bozuk siparis satis programinin db si olan pc ye phobus ransom virusu girmis. Dosyalar vs cok onemli degil ancak ufak bi db dosyasi mevcut virus onunda hakkindan gelmis. Simdi internet bu mdf dosyalarinin kurtarilabileceginden bahsediliyor ancak nasil buldugum 1-2 program bu isi gormuyor daha dogrusu sql surum hatasi veriyor. Bu konuda bilgili bi arkadas varsa yardimci olursa sevinirim.

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Şu konuyu inceledin mi?

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

dbnin bulunduğu sunucuya ransomware nasıl bulaştı aga. Söyle de tecrübe olsun. Biri mi kullanıyor?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

rdp guncellemesinden kaynakli windows yakin zamanda bi acik oldugunu bildirdi ancak guncellemeyi aldiramadan server a bizi patlatti

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek

sanırım linux sunucudan şaşmamak gerek.

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

UP olsun

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

cok anlamam sunucu munucu da, ablam toyotanın bir servisinde calısıyor, aynı şekilde onlar fidye virüsü yediler, bir sürü kişiden yardım falan aldılar yok olmadı yatırdılar parayı açıldı veriler

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

Bende yedim bı sürü programı denedim fotoğraf ve videoları açamıyorum 1 senedir yok mu acaba bı çözümü bitcoin istiyorlar bide

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

zamaninda ben de yemistim hatta forumda konusu da mevcut. format atip gecmistim. parayi verdikten sonra dosyalari verip vermeyecegi mechuldu. eger cok onemli degilse format at gec.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

arkadaşımın çalıştığı sinema salonunun bilgisayarlarına da girmişti 70bin tl ödeyip açtırmışlardı mecbur 

bir çözümü yok diye biliyorum yoksa milyonluk firma gidip parasını ödemezdi 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek

Bu virüsü kapmamak için nelere dikkat etmek gerek? Herhangi bir antivirüs engelleyebiliyor mu bulaşmadan?

Toplam Hit: 6799 Toplam Mesaj: 16
phobus mdf file