Final Notuna İtiraz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

afrasiab bunu yazdı:
    -----------------------------

Kurul falan okumaz yanlış bilgilendirmeyin adamı.

Maddi hata dilekçesi verirsin dekanlığa hoca kağıdını tekrar değerlendirir o da sadece puanları tekrar toplar

yanlış toplama falan varmı diye.

Eğer kağıdının tekrar değerlendirilmesini istiyorsan ki senin istediğin bu idare mahkemesine dava açarsın.

Hakim kağıdını bilirkişiye gönderir muhtemelen başka bir üniversiteden hocalar bilirkişi olarak kağıdını değerlendirir ve mahkemeye bildirir.

Gerisi hakimin kanaatine kalmış.

hocam dekan yardımcısıyla konuştum fakülte sekreterliğine dilekçe ver kurulla değerlendiririz dedi sanırm bir güzellik yapcak aramız iyi ama bilmiyorum ya :S

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

dilekceden sonra sadece verılen puanlar toplanır kurulun okuması ıcın mahkeme felan dıe bılıyorm bence cok zorlama hocayı tam anlamıyla anlattn mı durumu nikah olayını en azından olmadı hatalarım nerde gormek ıstıyorm de butunlemede o hatalara dusmeyeyım dersin :)

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

afrasiab bunu yazdı:

Kurul falan okumaz yanlış bilgilendirmeyin adamı.

Maddi hata dilekçesi verirsin dekanlığa hoca kağıdını tekrar değerlendirir o da sadece puanları tekrar toplar

yanlış toplama falan varmı diye.

Eğer kağıdının tekrar değerlendirilmesini istiyorsan ki senin istediğin bu idare mahkemesine dava açarsın.

Hakim kağıdını bilirkişiye gönderir muhtemelen başka bir üniversiteden hocalar bilirkişi olarak kağıdını değerlendirir ve mahkemeye bildirir.

Gerisi hakimin kanaatine kalmış.

dostum, önce hocayla konuşursun hoca tamam düzelteyim derse maddi hata dilekcesi verilir. Ki arkadaş demiş hoca düzeltmem diye. o yüzden madda hata dilekcesi değil , nota itiraz dilekçesi vercen. İste o zaman kurul okuyo hocam.

Toplam Hit: 1800 Toplam Mesaj: 14