folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Finansbank Enpara'dan Memnun Olanlar?

Finansbank Enpara'dan Memnun Olanlar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CoolerMaster
    CoolerMaster's avatar
    Erkek

Millet Selam.

İş Bankası gene 50 lira hesap işletim ücreti kesmiş. Ben dilekce vermekten bıktım, onlar almaktan bıkmadılar...

Kapatmak istiyorum,

ING'yi kullanıyorum, çok memnunum fakat ikinci bi bankayı daha yedeklemek şart.

Finansbank Enpara'yı kullanan varmıdır? Varsa memnun olan olmayan noktalar nelerdir, bi paylaşsanıza, kapatacam işbankasını...

Sağolun...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

iş bankası vadesiz hesap işletim ücreti 65+65 tl alıyor ;] neymiş sanayi şubesi imiş mq onların

ing de tam xbne vadesiz hesab işletim ücretini geçtim hesaba kafalarına göre destek hesap açıp işlem ücreti aldılar ;] 

aralarında en insanca xiken garanti bence 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

alayı banka fısss finans bankta dahil ama enpara finansa bağlı olmasına rağmen iyi ilgililerde hem iyisimi enpara

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CoolerMaster
    CoolerMaster's avatar
    Erkek

Hocam http://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/ing-gunluk/ing-gunluk 

Günlük Pakete geç.

Benden 2 senedir 5 kuruş almadılar, Günlük paket olmaz ise, ayda 7 TL giydiriyorlar...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

aktif olarak banka hesabı kullananlar, ödemelerini ve para transferlerini hesaplardan yapanlar, hesabında para tutup değerlendirmek isteyenler için bırakın türkiye yi dünyada enpara dan iyi bir sistem yoktur.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek
    CoolerMaster bunu yazdı

Hocam http://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/ing-gunluk/ing-gunluk 

Günlük Pakete geç.

Benden 2 senedir 5 kuruş almadılar, Günlük paket olmaz ise, ayda 7 TL giydiriyorlar...

başvurdum iki tane otomatik talımat verdim 1 ay bekledim onaylanmadı normal hesap açmışlar iptal edin dedim affetmeyiz geçircezz dediler bende müdürlerine çıktım iptal ettiler çok uğraştırdılar çoook bulaşmayın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

ben memnunum hocam. ilk aldığımda kampanya vardı internet harcamalarımdan 150 tl geri verdiler. %20 iade kampanyası vardı. şimdi google

playde %50 indirim var. havale ve eft ücreti almıyorlar. kart ücreti almıyorlar. istersen günlük aylık 3 aylık vs. faize koyabiliyorsun. ben günlük faize

koyuyrm %9 küsür bi faizi var ki az do olsa damlıyor. kötü bi tarafını hiç göremedim hocam valla. internetten alışverişte yapabiliyorsun. ek para v

eriyor sana ben 750 tl kullandım bir ayda 3 tl geldi faiz. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

benimde işbankasında mevduat hesabım vardı defalarca öğrenci belgesi vermeme ragmen kesintiler devam etti son kesintiyi görünce kafam attı zikerim sizin gibi bankayı dedim ne var ne yok tüm hesaplarımı kapattırdım garantininde vardı onuda kapattırdım sonra enparaya başvurdum 2 gün içinde kartımı evime kadar getirdiler.paypal hesabımı da tanımladım ohh mis :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

vadesiz hesaptan k.kartına otamatik ödeme verin düzenli ödeme olduğu takdirde hesap isletim ücreti kesmiyorlar hacılar. ş bankası için. enpara güzel hoş onuda tavsiye ederim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

enpara yı arayıp başka bankadaki maaş hesabımdaki parayıda her ay ücretsiz transfer alın dedim. okadarınıda yapamayız dediler. e böyle olunca her ay parayı çek götür en paraya yatır bana uymadı.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

ben memnunum hocam. ilk aldığımda kampanya vardı internet harcamalarımdan 150 tl geri verdiler. %20 iade kampanyası vardı. şimdi google

playde %50 indirim var. havale ve eft ücreti almıyorlar. kart ücreti almıyorlar. istersen günlük aylık 3 aylık vs. faize koyabiliyorsun. ben günlük faize

koyuyrm %9 küsür bi faizi var ki az do olsa damlıyor. kötü bi tarafını hiç göremedim hocam valla. internetten alışverişte yapabiliyorsun. ek para v

eriyor sana ben 750 tl kullandım bir ayda 3 tl geldi faiz. 

google play de enpara hesabını kullanabiliyor musun ? kullanıyorsan nasıl ?

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
Toplam Hit: 4880 Toplam Mesaj: 45