folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Findeks Premium Paketi Almak İsteyenler İçin Bilgilendirme

Findeks Premium Paketi Almak İsteyenler İçin Bilgilendirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

merhabalar:

Geçen hafta findeks üstünde premium paketi denemek için satın aldım acaba ne faydası var diyerek.

kreni notumu ve tüm banka kartlarımı gördüm nereye borcum var nerden kredi kartı çıkarılmış ne zaman kapanmış ne zaman geçikme olmuş risklerim neler falan hepsini güzelce öğrendim. bu özelliğini çok hoşuma gitti 2013 de halkbankasının adıma çıkardığı ve hiç kullanmadığım bi kredi kartınıda buldum hatta. 

fakat diğer 2 özellikten bir verim alamadım. sadece benlik mi yoksa genel mi bilmiyorum.

1. özellik mail adresim telefon numaram yada kredi kartı bilgilerim biryerlerde dolaşıyormu diye kontrol ediyorlarmış(deep web dahil). çok fazlasıyla netten alışveriş yapan ve gerekli gereksiz her siteye telefonumu mail adresimi vermeme rağmen hiç biryerde bir sıkıntı yokmuş adıma.

bunun dışında not danışmanından randevu aldım ve bana kredi notumu yükseltmek için sadece ve sadece düzenli ödemelerle birlikte zamana ihtiyacınız var dedi. bunu sanırım herkes biliyordur.

açıkcası sadece ödemelerimi ve bankalarla ilişkilerimi kontrol etmek için güzel olsada premium paketi diğer 2 özellik için almamınızı tavsiye ediyorum.

sistemle ilgili sormak istedikleriniz varsa bakıp cevap verebilirim

furkiak tarafından 06/Haz/17 21:34 tarihinde düzenlenmiştir

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

kaç tl. aylık mı yıllık mı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

boşa para vermeyin bu sisteme.

her banka güncel bilgi vermiyor findekse. verme zorunluluğuda yok

örneğin 3 yıl önce kredi çekmişsin kapatmışsın ve krediyi hala açık kapanmamış gösteriyor. böyle bişey mümkün değilken.

şimdi bankayı mahallesindeki kasap gibi dükkan zannedenler var. adam bankaya inanmıyor ama findekse inanıyor

paranızı vermeyin findekse yok puan öğrenicem, sicilimi öğrenicem boşa para.

banka size kredi verirken sadece puana veya ödemenize bakmaz. bir çok kriteri var. keyfine gelir vermez. sen istediğin kadar findeks puanım iyi de.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

turkcell findeks den ve kkb den bakıyor. 

garanti bankasına borcum var cihaz alamıom mesela. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

kaç tl. aylık mı yıllık mı.

yıllık 168 toplam ödedim her gün girip kredi notuma bakıcam bu gidişle her haftada danışmandan randevu alıcam arasınlar konuşalım nasılmış durumum :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    dertli bunu yazdı

boşa para vermeyin bu sisteme.

her banka güncel bilgi vermiyor findekse. verme zorunluluğuda yok

örneğin 3 yıl önce kredi çekmişsin kapatmışsın ve krediyi hala açık kapanmamış gösteriyor. böyle bişey mümkün değilken.

şimdi bankayı mahallesindeki kasap gibi dükkan zannedenler var. adam bankaya inanmıyor ama findekse inanıyor

paranızı vermeyin findekse yok puan öğrenicem, sicilimi öğrenicem boşa para.

banka size kredi verirken sadece puana veya ödemenize bakmaz. bir çok kriteri var. keyfine gelir vermez. sen istediğin kadar findeks puanım iyi de.

garanti finans ziraat ve halkbankasını günlük olarak görebiliyorum hocam bunun dışında vermeyen olabilir ona birşey diyemem ama bu bankalar günlük bilgi veriyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Bos isler hocam sömürme olarak nitelendir 👍

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

turkcell findeks den ve kkb den bakıyor. 

garanti bankasına borcum var cihaz alamıom mesela. 

Vodafone'da aynı hatta Vodafone hattınız varsa online işlemlere giriş yapın alabileceğiniz cihazları gösterir. O cihazların fiyatına göre az çok kredi puanınızı anlayabilirsiniz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bankacılara bir soru= kredi notu sorgulandıkça düşme durumu varmıdır ? 

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

bankacılara bir soru= kredi notu sorgulandıkça düşme durumu varmıdır ? 

kredi başvurusu yapıp olumsuz sonuç aldıkça düşme durumu var.
    findeks kredi skoru algoritmasını ecnebilerden alıyoruz daha önce g3 sistemi idi şimdi g4 e geçilmiş

notu yüksek tutmak için tavsiyem toplam kredi kartınızın limiti 4 bin tl ise 2 bin tl borcu geçirmeyin.
    kkb ye bilgileri bankalar gönderiyor oradaki algoritma skor puanı oluşturuyor son beş yılı baz alarak o skor çıkıyor daha eski kayıtları skorsuz olarak https://www.riskmerkezi.org/tr buraya kayıt ediyor kredi notunuz çok iyide olsa banka personeli risk merkezinde ki (son 10 yılki kayıtlar) gördüğü ham veriye bakıp krediye onay vermeyebilir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ryans
    Ryans's avatar
    Erkek

Skorum kötü . düzensiz ödemeden dolayı. ama 10bine ihtiyacım var. Kredi vermiyor bankalar.

aylık 600 700 liraya kadar ödeme yapabilecek durumdayım aksatmadan. Sigortalı olarak çalışıyorum aylık net 2500 maaş mesaiyle 3500 filan oluyor.  (şimdi şöyle söylüyorlar 3 5 ay öde sonra zaten düzeliyor alırsın diye ) denedim hiç bir faydası yok. 

Yapıştırmışlar üstüme o lekeyi. 

Nasıl nerden temin edebilirim bu 10bini ? arada yollarda görüyorum %100 kredi çıkartıyoruz cart curt diye komisyon işi yapıyorlar ama pek güven vermiyor. 

İzleyebileceğim yol var mıdır ? 

Toplam Hit: 2658 Toplam Mesaj: 20
kredi kredi kartı not findeks