folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Firefox'a Geçiyorum Eklenti Önerisi

Firefox'a Geçiyorum Eklenti Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Zibilyon tane chrome açılması arkaplanda, beni dekızdırdı

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Operanın opera olduğu zamanlarda ciddi operacıydım.. 

Bi kaç sene ara verdim..  

Yeni yeni kullanmaya başladım. 

Fakat mobilde Yandex kullanıyorum genelde.

Reklam engelleme süper

Fire foxa eskiden beri alışamadım..  

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

edgeye ben de geçtim. ancak ram konusunda bir fark göremedim. 

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

O ne öyle yaaa bir sürü eklenti dolu, sonra Chrome çok ram yiyo diyorlar.. valla bi adblocker var o kadar gerisi ihtiyaç anında kuruyorum kaldırıyorum..

Merak ediyordum o eklentileri gerçekten hergün aktif olarak kullanıyor musun?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

O ne öyle yaaa bir sürü eklenti dolu, sonra Chrome çok ram yiyo diyorlar.. valla bi adblocker var o kadar gerisi ihtiyaç anında kuruyorum kaldırıyorum..

Merak ediyordum o eklentileri gerçekten hergün aktif olarak kullanıyor musun?

Chrome kullanırken bendede az vardı. Değişik eklentiler olunca heves ettim, zamanla silerim kullanmadıklarımı :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Firefox 2-3 yıl önce quantum güncellemesi gelidiğinden beridir eski tadı yok. Çoğu popüler eklentisi yeni güncellemeye geçemedi, açıkcası topluluğu küstürdüler biraz.

Amma velakin ne chrome ne de opera halen firefox'un yerini tutmuyor benim için. Tabi binlerce bookmark'ım olduğundan da diğer browserlara adapte olamadım. Video downloadhelper dışında da başka eklenti yüklü değil bende. Nerde o eski downthemall eklentisi filan içini boşalttılar resmen güzelim browserın.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Eski firefox'u özleyenler için: Palemoon ve Waterfox.

Olaylara karışmayın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek

Glitter Drag

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Yıllardır ara ara firefox ve opera kullanırım 1 haftaya geri çoruma dönüyorum.

sebebi arkaya arkaya 2 defa sorunsuz hiç kullanamadım. bende mi sıkıntı var bilmiyorum. 

opera çok yavaş açıyor.

özellikle firefox gün içinde 50 defa çöküyor.

hala bu problemleri var mı? en son geçen yıl kullandım heralde.

çorumu hiç sevmiyorum ama şimdiye kadar köpek gii fan çalıştırması kasması dışında bi sorun yaşamadım. açmadığı yok.

Edge övme timine rastlıyorum arada harbi iyi mi o kadar?

chrome çıktığından beri IE ya da edgeyi (sanırım eski edge) sadece format sonrası çorum indirme amaçlı kullanıyorum.

Bir ara Maxthon kullandım uzun bir süre ve çok hoşuma gitmişti. biraz kastığı için çoruma döndüm.

edgeyi indiriyorum bakalım nasıl deneyelim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
Toplam Hit: 4968 Toplam Mesaj: 34
google chrome tarayıcı mozilla edge opera