folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Fişi Takıyorum Bilgisayar Coşuyor...?

Fişi Takıyorum Bilgisayar Coşuyor...?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Normalde Malumunuz Bilgisayarın Elektirik Fişini Taktıktan Sonra Normal Olarak Açma/Kapama Düğmesi Açılması Gerekir, Ama Benim Bilgisayar Son 1 Haftadır Fişi Prize Takar Takmaz Açılıyor.

Bu Anormal Bir Durum Gibi Geldi Bana. Acaba Neden Böyle Oluyor, Bunu Sağlayan NEdir?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

bios ayarlarin

power managent'e goz at orda bulacaksin..

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek

bios ayarlarından olabilir hoca, bi bak bakalım...

(not: "Fişi Takıyorum Bilgisayar Coşuyor...?" baslık ister istemez etkiledi beni :D)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

millet bizim bi arkadasın bilgisayarı modemin fişini cekince acılıyo :S bana soyledi dalga geciyo zannettim ama gercekten acılıyo :D warmı bi cozum yolu olan???

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sk8er
    Sk8er's avatar
    Erkek

hacı biostan elektrik kesildiğinde  açma kapatma yada eski durumu neyse o duruma getirme ayarı var

tam hatırlayamayacağım yerlerini ama eğer on ise o fişe bağğlı telsiz telefon bile çaldığında açılır çünkü elektrik çektiği için telefon

elektrik kesildiğini zannedio telefon ondan açılıo öyle işte :D

Kefillik işleri için kalite ; 10 yıldır hizmetinizdeyiz , Kefillik 10 lira. Lütfen daha yüksek id"li arkadaşları tercih etmeyiniz. Kefil olduğumuz binlerce kullanıcıya sorabilirsiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    SWAT bunu yazdı:
    -----------------------------

millet bizim bi arkadasın bilgisayarı modemin fişini cekince acılıyo :S bana soyledi dalga geciyo zannettim ama gercekten acılıyo :D warmı bi cozum yolu olan???

-----------------------------

Oha !!! :D:D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    olmaz artık o kadar !:S :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek
    modemmış fişmiş hıkaye bısım bı arkdas var salonun ısıgını yakıyor bılgısayar acalıyorr hahahhaah 8)8)8) ::D

..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    bnim masaüstünde de takıom prize ama en az 10 dakka bekliom. onun nedeni ne acaba ? :D sn dua et en azından direk çalişio die. bak bnimkine 10 dkka bekliom :| ama bnimki de ilginç bi problem :S

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Tuşu takılı fln kalmış olmasın kasanın :D bi bak :)

:)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Sakın Bu Bilgisayarlar Bizlerle Kafa Buluyor Olmasınlar ?

Bazen Şüpheleniyorum, Aklaa Zarar Olaylar Oluyor Bakın Mesela;

Bilgisayarı Normal Yollarla Kapatıyorum. Kapanıyor. Örtüsünü Örtüyorum.

Uyuyorum, Sabah Kalkıyorum Bilgisayar Açılmış, Googleye Girmiş Manyak Bir Kelimeyi Aratmış Vs.

Hayret Ediyorum, Ama HAdi Hayırlısı Bu Bilgisayarlar Birgün Ebemize Atlıycaklar Ama Ne Zaman

Toplam Hit: 1928 Toplam Mesaj: 13