folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Fiyat Sınırı Olmadan En Güzel Mp3 Çalar

Fiyat Sınırı Olmadan En Güzel Mp3 Çalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    lalada bunu yazdı

ipod touch öneren arkadaşlar teşekkürler ama hiç düşünmüyorum, lakin benim cebimde taşıdığım 20 liralık mp3 çalar + 40 liralık kulaklık şu ana kadar gördüğüm bütün ipodlardan daha çok ses çıkarıyo.ipod larda ses biraz daha kaliteli ama fiyatına değicek kadar bi fark yok

@zalimadam hocam model ismini söyleyebilirmisin? özelliklerine bakıcam ?

Jailbreak yapılıp avrupa ses limiti kaldırılmış bir iPod ile kaliteli bir kulaklık kullanarak kulak zarına kalıcı zararlar verebilirsin eğer senin "güzel" anlayışın buysa?

Kutikula yanlış biliyorsun, ipodda da ipadde de whatsapp kullanıyorum şuan, (bkz: jailbreak)

Ehl-i Byte
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok ses çıkarıyo ne hocam ?

kişisel kullanım için bunlar party yapmak için değil..

ipod +1

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    lalada bunu yazdı

ipod touch öneren arkadaşlar teşekkürler ama hiç düşünmüyorum, lakin benim cebimde taşıdığım 20 liralık mp3 çalar + 40 liralık kulaklık şu ana kadar gördüğüm bütün ipodlardan daha çok ses çıkarıyo.ipod larda ses biraz daha kaliteli ama fiyatına değicek kadar bi fark yok

Jailbreak yapılıp avrupa ses limiti kaldırılmış bir iPod ile kaliteli bir kulaklık kullanarak kulak zarına kalıcı zararlar verebilirsin eğer senin "güzel" anlayışın buysa?

Kutikula yanlış biliyorsun, ipodda da ipadde de whatsapp kullanıyorum şuan, (bkz: jailbreak)

güzel anlayışım müzik dinlerken sesin müziğin coşkusunu hissettirecek kadar yüksek olması ve adamın ağzındaki tükürüğü duyabileceğim kadar kaliteli olması, ipod lar dandik demiyorum ama o parayı haketmezler.tabi kulaklıkta önemli ama şu ana kadar gördüğüm ipodlar(ki 20 tane falan denemişimdir sağda solda) şu anki 60 liralık mp3 çalar+kulaklık kombomla aynı sesi, kaliteyi veriyo öyle çok bi fark yok arada

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek

bence çok sağlam kulaklık al ;)

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

http://whywereason.files.wordpress.com/2011/06/ipod-shuffle1-jpg.png

http://www.click-surf.co.uk/wp-content/uploads/2011/10/the-sung-red-2.jpg

bu ikiliyi edin asla pişman olmazsın. sana 200 liraya patlar en fazla. ısrarka shuffle tavsiye ediyorum çünkü ekran olmadığı için muhteşem bir şarj süresi sağlıyor ve işlemcisinin tamamımı ses vermek için kullandığı için dahada fazla verim alıyorsun( burda salladım ama herhalde vardır bir işlemcisi) 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

esas olay kulaklıkta.

He is finding himself.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

bende philips GoGear mini var gayet güzel

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    Noneyim bunu yazdı
    Kutikula bunu yazdı
    JackDaniels bunu yazdı

hocam bunda watsap falan kullanılabiliyormu ?

whatsapp sadece iphone'larda oluyor, ipad de bile yok..

çakma ıphone 4 var andrıod onda bile kullanıyorum bknz:

http://www.teknolojioku.com/haber/mobil/ios/whatsapp-nedir-nasil-kullanilir-inceleme-ucretsiz-sohbet.html

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    lalada bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı
    lalada bunu yazdı

güzel anlayışım müzik dinlerken sesin müziğin coşkusunu hissettirecek kadar yüksek olması ve adamın ağzındaki tükürüğü duyabileceğim kadar kaliteli olması, ipod lar dandik demiyorum ama o parayı haketmezler.tabi kulaklıkta önemli ama şu ana kadar gördüğüm ipodlar(ki 20 tane falan denemişimdir sağda solda) şu anki 60 liralık mp3 çalar+kulaklık kombomla aynı sesi, kaliteyi veriyo öyle çok bi fark yok arada

Yani bütün insanlar gerizekalı mı 800tl bir ufacık kulaklığa veriyor? :) bence sen hiç gerçek bir iPod ve kaliteli kulaklık kombosu denememişsin.

Fiyat konusunda; ikinci el bir iTouch ve Sennheiser ın giriş seviye iem lerinden (CX Serisi) alarak ortalama 400tl civarına gerçek "müziğin coşkusunu" tadabilirsin, mp3 değil Flac yada Alac dinlediğini de varsayıyorum tabii ki biliyorsan?

Ehl-i Byte
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XCoder
    XCoder's avatar
    Erkek

http://www.sandisk.com/products/music-video-players/clip-zip/

al sana piyasadaki f/p oranı en iyi ve aynı zamanda en yüksek ses kalitesine sahip cihazlardan biri.

Zaten native FLAC desteği olduğu için daha iyi ikna olabilirsin.

Bunlara ek olarak içine Rockbox kurup özelliklerini bir 20-30 kat artırabilirsin.

Küçük boyutlu olduğundan dolayı bataryası çok fazla gitmez.

RDS'li radyosu vardır.

Sansa'ları herhangi bir Apple ürünüyle karşılaştırmak bile gereksizdir, ses kalitesi olarak Sansa'nın neredeyse tüm markalardan daha iyi olduğunu tüm forumlarda okuyabilirsin.

http://anythingbutipod.com/forum/showthread.php?t=64913

Cowonlar en ucuz 180-250-300 dolar civarında, Sansa 38-55 dolar. Gerçi fiyat sınırı yok demişsin ama..

Bu arada Sansa entegresinin tech spec.'i şudur: http://www.ams.com/eng/Products/Mobile-Entertainment/Analog-Integrated-Microcontrollers/AS3525

"2x 60mW @ 16Ω driver capacity"

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the force.
Toplam Hit: 4147 Toplam Mesaj: 32