folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Fmailsender.Com İle Kredili Hizmetler Başlamıştır!

Fmailsender.Com İle Kredili Hizmetler Başlamıştır!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

hacı şimdi maillist bulup kendim ekleyebilirmiyim kredi alıp ya da varolan mailleremi gönderiliyor öyle galibaa.Sadece kendi blog sitemin reklamını yapıcağım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Power-Hacker bunu yazdı

hacı şimdi maillist bulup kendim ekleyebilirmiyim kredi alıp ya da varolan mailleremi gönderiliyor öyle galibaa.Sadece kendi blog sitemin reklamını yapıcağım.

Kendi maillistlerinizi ekleyemiyorsunuz hocam, listeleri ben zaten süzüyorum. Sistemdeki dataları kullanabilirsiniz krediniz kadarıyla. Yabanlı listeleri alırsam habiren İP blackliste girer :) Sektörel yalnız şuanki sunucudaki dataların tamamı. Hedef kitlene uygunsa tabiki kullanabilirsin. Sitede listeler hakkında kısa bilgiler var.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Anladım hocam teşekkürler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Power-Hacker bunu yazdı

Anladım hocam teşekkürler.

Rica ederim hocam :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

fmailsender diye görünce fake adres ile mail sender sandim

test 1 2
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    __hsyN__ bunu yazdı

fmailsender diye görünce fake adres ile mail sender sandim

hehe yok hocam , seriye bağladım siteleri  - ismimdeki tek benzersiz harf :) "f"

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

1 kredi = 1 mail demek mi ? Ayrıca hem sektörel hemde cinsiyet seçimi yapabiliyor muyuz mesela sağlık sektöründeki bayanlara göndermek istiyorum desem oluyor mu bunlarada cvp alırsam ilk başta küçük bir çalışma yaparak sistemi denemiş olurum eğer verim alırsam daha büyük ölçeklerde çalışabiliriz. Birde sektörlere göre kaç adet aktif mailin olduğunu görebilecek miyim ? 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

1 kredi = 1 mail demek mi ? Ayrıca hem sektörel hemde cinsiyet seçimi yapabiliyor muyuz mesela sağlık sektöründeki bayanlara göndermek istiyorum desem oluyor mu bunlarada cvp alırsam ilk başta küçük bir çalışma yaparak sistemi denemiş olurum eğer verim alırsam daha büyük ölçeklerde çalışabiliriz. Birde sektörlere göre kaç adet aktif mailin olduğunu görebilecek miyim ? 

Cinsiyet ayrımı şimdilik yok hocam. Evet, hangi alanda ne kadar mail var görebileceksin. Ama biraz müsade var bana hocam :) Tüm listeleri süzmem sürecek zira. Baya var çünkü kategorili olduğundan hassas davranmak gerekiyor biraz :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    C_e_Z_a bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

Cinsiyet ayrımı şimdilik yok hocam. Evet, hangi alanda ne kadar mail var görebileceksin. Ama biraz müsade var bana hocam :) Tüm listeleri süzmem sürecek zira. Baya var çünkü kategorili olduğundan hassas davranmak gerekiyor biraz :)

bittiğinde bi pm alayım o zamanda çalışıp deneyelim :) Kolay gelsin...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    C_e_Z_a bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

bittiğinde bi pm alayım o zamanda çalışıp deneyelim :) Kolay gelsin...

tamam hocam :)

Toplam Hit: 2021 Toplam Mesaj: 29