folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Football Manager 2012 Runtime Error Yardım Gerek

Football Manager 2012 Runtime Error Yardım Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

Merhaba müridler

fm 2012 oyununu 15 gündür oynuyordum bugün kayıtlı oyunumu load etmeye kalkıştığımda Microsoft Visual c++ runtime library başlıklı this application has requested the runtime to terminate it an unusual way.please contact the application's support team diye bir hata ile karşılaştım.

3.5 sezon falan ilerlemiştim bir anda neden oldu bu hata bilmiyorum. yabancı ve türkçe forumları taradım ancak kesin bir çözüme ulaşamadım. çözümünü gören duyan bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

sorunum günceldir. 

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

C:\Users\Kullanıcı Adın\AppData\Roaming\Sports Interactive gir bütün klasörleri sil.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pekher
    Pekher's avatar
    Erkek

Bendede herhangi bi staff a yani antrenör kadrosundan birine veya antrenör olupta benim takımımda olmayan birine tıkladığım zaman oyundan atıyor sizdede varmı böyle bişey?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

LostDream bunu yazdı:
    -----------------------------

C:\Users\Kullanıcı Adın\AppData\Roaming\Sports Interactive gir bütün klasörleri sil.

yok hocam bunuda yemedi gene veriyor aynı hatayı.

@pekher

hocam person data kısmı hatalı muhtemelen oyunun ama çözümünü bilmiyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vesselam
    vesselam's avatar
    Erkek
    iyi bi taktiği olan varsa taktik dosyasını paylassın oyuna ısınamadım b,i türlü

vesselam@tahribat.com +43 688 646 36818 whatsapp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek

oyunu türkçe yamayla oynuyosan ondan olabilir

Prozac Fan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Legion_
    Legion_'s avatar
    Erkek

Hocam 2010-2011 ve 2012 yi oynayan bir kişi olarak söylemeliyim ki bu hatadan sonra kurtarma imkanın yok..Fmgraphics sitesi var oraya bir girersen eğer ordan daha öncekli seneler de kullanılan cache siliciler var belki işe yarar bir kere yaramıştı bana..Ama cok fazla ümitlenmemeni tavsiye ederim..

Türkçe yamadan kaynaklanan bir hata yok hocam..Oyunda bu hatalar genelde olmakta..Sebebide oyundan cıkarken acele etmenizden kaynaklanıyor..

Taktik istiyorsan eğer standart taktik kullan ve hangi takımla hangi ligde oynadığın önemlidir... İngiltere ligi için 4-1-2-3 kullanmak gibi..Açık oynayanlar hızlı olmalı..

Eski kafalı bir adamım... En büyük isteğim midesi birayla dolmuş bir halde evinin kapısının önünde oturup bir gölü ya da başka bir şeyi öylece seyreden yaşlı bir adam olmak..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

Legion_ bunu yazdı:

Hocam 2010-2011 ve 2012 yi oynayan bir kişi olarak söylemeliyim ki bu hatadan sonra kurtarma imkanın yok..Fmgraphics sitesi var oraya bir girersen eğer ordan daha öncekli seneler de kullanılan cache siliciler var belki işe yarar bir kere yaramıştı bana..Ama cok fazla ümitlenmemeni tavsiye ederim..

Türkçe yamadan kaynaklanan bir hata yok hocam..Oyunda bu hatalar genelde olmakta..Sebebide oyundan cıkarken acele etmenizden kaynaklanıyor..

Taktik istiyorsan eğer standart taktik kullan ve hangi takımla hangi ligde oynadığın önemlidir... İngiltere ligi için 4-1-2-3 kullanmak gibi..Açık oynayanlar hızlı olmalı..

muhtemelen save dosyam bozuldu hocam çünkü genelde exit start screen yerine exit game yapardım önemli galibiyetlerden sonra save yapardım falan. herhangi bir yama patch vs. kullanmadım zaten ilk haliyle duruyor oyun elimde. 

taktik isteyen arkadaşta eğer ingilterede oynayacaksa 4-1-2-3 oldukça başarılı 3 sezonda almadığım kupa kalmadı desem yeri var.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Legion_
    Legion_'s avatar
    Erkek

Tek birr yol önerebilirm her sezon sonunda transferleri yaptıktan sonra yedeğini al ve yedek klasörunu kendin oluştur devamlı yenilersin.. 18 sezon devam ettm 2011 de aynı sekilde

Eski kafalı bir adamım... En büyük isteğim midesi birayla dolmuş bir halde evinin kapısının önünde oturup bir gölü ya da başka bir şeyi öylece seyreden yaşlı bir adam olmak..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

Legion_ bunu yazdı:

Tek birr yol önerebilirm her sezon sonunda transferleri yaptıktan sonra yedeğini al ve yedek klasörunu kendin oluştur devamlı yenilersin.. 18 sezon devam ettm 2011 de aynı sekilde

sanırım save problemi değil hocam bugün denedimde editor'e falan girmeye çalıştığımda aynı hatayı alıyorum.

Toplam Hit: 3746 Toplam Mesaj: 14