Format Atmak İçin ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smartboy999
    Smartboy999's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben de bi laptop var ve win xp kurulu başlangıç disketi olmadan nasıl format atabilirim?

Aşk,karsındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla,hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zaman dilimidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    dos a gir
    cd..
    cd..
    c:\format c:
    enter yap :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smartboy999
    Smartboy999's avatar
    Erkek
    tamam hocam da dosa nasıl geçiş yapacam

Aşk,karsındakini bulunmaz hint kumaşı sanmanla,hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zaman dilimidir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    alper sen yap bakim atıomu 98le karıstırdın galiba =)
    hoca xp cd sini tak pcye res at sonra zaten seni yonlendirir atarsın formatını

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smartboy999
    Smartboy999's avatar
    Erkek
    hocam saolasın ben bilgisayarcıya sordum adam getir dedi sonra biosdan bi şeyler anlattı benim gözümü korkutmuştu saolasın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blacksun
    blacksun's avatar
    Erkek
    bi laptopum olmadı ama biostaki hard disk bölümünü cd room a çevir o seni yönlendirir

şiddete meyalim vallahi dertten..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DkN
    DkN's avatar
    Erkek
    seydir o boot device mıydı neydi onu solemistir cd takıp res atınca bi bok cıkmazsa ayarlıcan onu cd rom u ilk sıraya koycan

Vatan ne Türkiye"dir Türklere, ne Türkistan; Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir: Turan. ~ Saga qaygı kelgende qorqup qaşsam taa saga, Qayday betpen qararman aytaş yurtum men saga? Ne dermen dep aytarman sütün bergen anamga? Ne dermen dep aytarman maga sengen atamga? ~ Kök Bayraq"a selam olsun !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smartboy999
    Smartboy999's avatar
    Erkek
    işte biosdan nasıl komut verecem nerden değiştirecem cd yi öne koyacam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Saury
    Saury's avatar
    Erkek
    aby biosa girdiğinde boot seçeneğini bulman lazım...
    simdi tam bilmiom laptop bioslarınıda
    boot die bişi görürsen onu cdroma cevir ya entera basıp cdrom secersin yada klvyedeki "+"tusuna basarak önce enter'ı dene olmasa "+"yı dene sora f10 a bas save and exit "y"tusuna bas..
    sora yeniden başlıcak...

the saury
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legende
    legende's avatar
    Erkek
    abı sen bıosa gır standart bıos setup wardır ordan halletmeye çalış bulamassanda kurcala bulurun eğer gine yapamassan hiç uğraşma öle kullan

Tarikat -Ül Tahribat
Toplam Hit: 1967 Toplam Mesaj: 14